opalovací krém do letadla

19.05.2013

Holky,prosím,doporučíte opalovací krém,co si můžu vzít s sebou na plaubu?Musí to být 100ml.Já narazila na ty klasický DM 50ml,ale to mám docela strach,že nebudou moc kvalitní.Máte někdo zkušenost?Na netu jsem narazila jen na Daylong.Děkuju moc za příspěvky :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

no z dm mám krém pro staršího a je super :€s€: ten daylong mám na mladšího,ale ta cena je vysoká :///: no každopádně držím palce na sbalení se,já byh to nedala :s: jako chodit celou dovolenou v jednom oblečení,to fakt ne :///: to si nedokážu představit,to já bych si asi připlatila :s: :s: navíc naše dítě je děsný čuně :n: :n:

In reply to by lucininenka

no,pro malou se asi plácnu a koupím Biodermu a nám stačí Nivea nebo Ladival nebo Garnier,každej 100ml.Myslím,že do kufru 10kg na každou osobu určitě dám víc věcí než jedno oblečení :-) :-) :-) a malá naštěstí čuně není a hlavně 90procent času budeme v plavkách :-) to raději ty dva litry utratím tam :dance:

In reply to by Mirunka31

jo aha,já myslela,že je to deset kilo jako pro všechny :) mě to nedošlo,no tak to už se asi dá :) my právě hodně jezdíme,když někam letíme,nebaví nás se válet jen na pláži,takže toho potřebujeme víc než plavky,ale je pravda,že s dítětem jsme ještě neletěli,takže to nám ty výlety zas tak asi nepůjdou :) možná proto mě to k moři zas až tolik neláká,když vím,že budu plácnutá na pláži nebo u hotelu :)

In reply to by lucininenka

Jo,tak to by byl masakr pro všechny tři osoby :-) Já bez dcerky procestovala Evropu autem a válení u moře střídala s výlety autem př:na ostrově atd.Ale s prckem to nejde,teda jde,ale takovej dobrodruh nejsem a malá je neskutečně spoky u vodičky a písku a tady ty rybníky v ČR já prostě nedávám :-) S malou se holt všechny moje záliby hodně zůžily!!!!!

In reply to by Mirunka31

no právě,to jsemse lekla,jak to chceš zabalit :s: :s: tak třicet kilo,to už je v pohodě,to se vejdeš :) Jo jo,to je mi jasný,že s dětmi je to problém :) No my vyrazíme příští rok už snad a rovnou se dvěma :///: když už tak už :) Zatím nám stačí čechy,hlavně kvůli tomu,že jsme mobilní a spousty toho sjezdíme,nemusíme být na jednom místě,malej je taky vodní živočich,ale řešíme to tím,že vybíráme hotely s bazénem nebo blízká koupaliště :///: jo a taky nemusím cestování letadlem a stěmi dětmi to asi taky bude masakr příští rok :s: tak držím palce,aˇˇt všechno zvládnete a užijete si to :one: :a:

In reply to by lucininenka

Děkuji,snad to zvládneme :-) no,my Čechy taky můžeme,děláme kratší výlety všude možně,pokaždé jinam :-)K moři jedu hlavně kvůli malé,strašně se jí zlepšila pokožka,výrazné zlepšení do tří-čtyř dnů.A ten vzduch,to klima je nenahraditelný...

Ahoj, s detma jsme byli 3x u more a pokazde jsem pro ne i pro nas mela kremy z DM drogerie.Naprosta spokojenost :). To ti bude na pobyt stacit tak male mnozstvi kremu?

In reply to by JaMiOn

A z DM drogerie NEBO krémy ZNAČKY DM???Protože v DM-ku prodávají různý značky...ale asi jsi myslela přímo značku DM,co?No,nám dospělým každýmu bude určitě 100ml stačit a když tak na místě dokoupíme nějaký a malé vezmu asi dvě balení po 100ml :-) pro jistotu!Jen mě zajímají ty značky,hodně lidí chválí Daylong,ale nejvíc pro děti Bioderma,ale ta cena :-( :-(

In reply to by Mirunka31

myslím tím značku DM drogérie. Psala jsem to z mobilu a tak jsem byla líná to rozepisovat :s: . My jsme 4 osoby a máme 2 kufry a vejdeme se s nimi do 25kg :///: . Dětské oblečení je skladné a lehké a manžel si vystačí s pár tričkama. Takže si myslím že vy 3 se v pohodě sbalíte. Jak to uděláte s lékama?

In reply to by JaMiOn

No,já se všude právě dočetla,že Garnier je fakt super,a já ho s hodou okolností měla loni u moře taky a opravdu spokojenost a cena je taky dobrá,tak asi zkoušet DM značku nebudu,ale věřím,že bude taky dobrá :-) Začínám věcičky pomalu skládat a půjde to,musí :-) Léky pro malou:Nurofen,čípky Panadol,Diazepan,kapky do uší a očí,desinfekce,Hylac na průjem!Vše je do 100ml a dám to taky do sáčku,tak by to mělo projít.Nám nějaký prášky na hlavu :-)Zapoměla jsem na něco? :-)

In reply to by Mirunka31

no hlavně ho přčedtím vyzkoušej,aˇˇt se ti pak po něm tam malá neosype :( U nás většina maminek používá ten Daylong do těch dvou tří let,pak už většina přechází na levnější,když to děti snesou ;) Bioderma je taky dobrá,ale kamarádce se třeba po ní obě děti osypávají,je to fakt individuální a fakt vyzkoušet než poletíte,aˇˇt to pak nemusíš řešit tam... jinak určitě lze koupit i tam,minimálně pro dospělý :///:

In reply to by Mirunka31

jo,myslím,že mají i vyšší faktory,však tam jezdí Evropani ne?no to oni jsou zase vybavení :) Minimálně v těch hotelech :) A osypat se může po čemkoliv na to pozor,je úplně jedno jestli stojí krém stovku nebo tisícovku,záleží na tom,co snese to dané dítě :)

In reply to by Ivik77

Ne,že nechci :-) já jen,že jsem jiný krém nenašla a chtěla jsem si vybrat.Zatím jsem Daylong nevyzkoušela,ale čtu dobré recenze.Malé asi koupím tu 50 a sobě nevím kolikátku...letíme na Kanáry.Ale 100ml myslím dělají jen faktor 50.

In reply to by Ivik77

Jestli chceš něco malého, aby sis to mohla vzít do letadla, požádej v lékárně o vzorky. Ale furt jsem zvědavá :s: proč to chceš brát na palubu? Já měla opalováky v kufru. Z letadla jsme nasedli rovnou do autobusu a hned na hotel

In reply to by Ivik77

Letíme jen na týden a velkej kufr do PODPALUBÍ nebereme :-)) nechtělo se nám připlácet za 15-20kg kufr,v ceně letenky si bereme jen palubní zavazadlo 10kg určitých rozměrů :-) a tam můžeš mít JEN jednotlivé přípravky 100ml (celkem dohromady1l v uzavíratelným sáčku).Prostě si každej vezmeme jen plavky,krém a letíme :-)

In reply to by Mirunka31

No snad to zvládnete. I když já bych to nedala :///: Balím stejnej počet zavazadel a to jak, když jedu někam na 3 dny a nebo někam na měsíc :s: Doma pak při vybalování zjišťuju, že jsem ani nepostřehla, že jsem si tohle zbalila a plno věcí jsem ani nepotřebovala, ale nikdy se z toho nepoučím. Třeba balím všem i ponožky a ještě se mi nestalo, že by jsme je tam potřebovali.
Tak si to tam užíjte :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky