okluzory rada

07.01.2014

Ahoj. Potřebovala bych typ na dětské látkové okluzory co nejlevnější. Nejlépe v Plzni. A taky se chci zeptat, jestli máte zkušenosti s brejličkama u dítěte 21 měsíců. Náš Matyášek je pěkný raubíř a bohužel už musí mít brýle. Chvíli s nima teda vydrží třeba u knížky, ale pak je sundává a nedovedu si představit, mu ještě očičko zakrývat. Děkuju moc za rady a tipy. Mějte se :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

nevěš hlavu, je to jen dočasné. můj syn nosí okluzor od 18 měsíců, teď je mu 4,5 a už nosíme jen 2 hoďky dopoledne. Látkový seženeš v každé optice, asi za 180 korun, ale vydrží tak 2 měsíce, a pak začne odstávát, což není dobré, oko by nemělo být stimulováno, tak jsou lepší nalepovací. Každopádně ti na ně doktorka dá poukaz. My osobně to střídáme. Musím říct, že můk kluk to zpočátku bral v pohodě, to až teď odmlouvá. A brejličky jsou dneska i ohebný a ledacos vydrží. Já nosila brýle do puberty, měla jsem na začátku 6 dioptrií a od 16 je nenosím vůbec, oči naprosto zdravé, chce to jen vytrvat :s: , ale u malýho jsem to taky obrečela.

Zakryvani je strasne dulezite, latkovy okluzor se navleka na brylicky, ocni doktor to muze napsat na recept, je tam jen nejaky maly doplatek. Bryle jsou nejlepsi plastove, dnes delaji velmi ohebne temer nerozbytne pro nejmensi deti. Tipy bych mela ale v Brne.
To je ti na nic. Dulezite je nosit okluzor co nejvic zejmena pri praci do blizka - knizky, kostky, apod
Dobre je kdyz si taky pri hrani napr naplastovym okluzorem zakryjes oko aby mel vzor

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka