Odtok plodové vody - jak rychle do porodnice? | Moje těhotenství.cz

Odtok plodové vody - jak rychle do porodnice?

Obrázek uživatele janet.t

Ahoj Holky, tak mám otázečku, když mi odteče plodová voda, za jak dloho musím jet do porodnice? Četla jsem, že si můžu dát ještě sprchu a taky že když nejsou kontrakce po méně než 10min, jen si protáhnu dobu co budu v porodnici. Jak to teda je, až to na mě přijde, abych věděla, jak se zachovat a zbytečně nebláznila. Moc díky


Obrázek uživatele kockral

Ahojky!!!Mi praskla voda v šest ráno a v osm jsem byla raději v porodnici,malý byl totiž ještě k tomu koncem pánevním a pupečník kolem krku,v devět jsem byla po císaři!!! Taky mi odtíkala postupně,lítala jsem ze záchodu do koupelny,dávala novou a novou vložku,asi tak hodinu mi určitě odtíkala docela dost a na předporodním už trošičku méně,ale vložky jsem měla až do doby,než jsem vlezla na stůl!!! Pápá

Obrázek uživatele Beruska_Zuzanka

tak tento pátek Ti budou brát stěry aby zjistili, jestli náhodou nemáš streptokoka. Pokud bys ho měla, tak Tě musí přeléčit, protože pokud by Tě nepřeléčili, tak by se mimi narodilo a mělo by ho taky a museli by léčit i to malé.
Jinak mě praskla voda o půl 2 odpoledne a do nemocnice jsem dorazila až v 5 hodin, protože ze mě pořád ta voda tekla a nemohla jsem se ani obléci. Vždy když jsem vstala, tak ze mě další dávka vytekla. Neměla jsem ještě bolesti, ty přišly až v 6 hodin v porodnici.
Souhlasím s ostatními, pokud by voda nebyla čirá a měla zelenou barvu, tak musíš jet okamžitě a to stejné pokud máš kontrakce po míň jak 10 minutách.
V nemocnici jsem ležela na udržení a byla tam holčina, které odtekla plodová voda ve sprše a ona si toho nevšimla. No a tak se stalo, že to zjistil doktor až 3tí den při kontrole. Do té doby neměla vůbec bolesti a nakonec jí museli porod vyvolávat. Ale nijak nespěchali, miminko bylo v pořádku. Nijak nebylo ohroženo. Ale tak dlouho bych určitě nečekala :s:

Obrázek uživatele Blue Jane

Tak nám vždycky říkali, že když praskne voda a není zelená, tak by se mělo jet nejpozději do dvou hodin do porodnice, když je zelená, tak ihned...

Obrázek uživatele Pavčík

ahojky, presne na tohle jsem se ptala Dr. a ten mi odpověděl: dát si vložku, pokud je voda růžová a sladce voní, máš čas dvě hodinky. POkud páchne a je zakalená jeď ihned!!

Obrázek uživatele Peterson

jakmile praskne voda,tak vyrazit,do 18-24 hod.by mělo být mimi na světě

Obrázek uživatele Gabrielka

pro tvuj klid hned jak to jde. neni pravidlem ze po prasknuti vody prijdou kontrakce a musi se vyvolavat.

Obrázek uživatele cifrspionka

pokud čekáš první mimi a nemáš pozotivní test na streptokoka tak můžeš doma do sprchy a jet až s kontrakcema po méně než 10 min. Ale pokud máš pozitivní test na streptokoka musíš jet hned zrovna tak pokud čekáš druhé či třetí dítě.

Obrázek uživatele janet.t

Je to první mimi a ty testy mi asi budou teprve dělat, ne? Já o ničem nevím, teď v pátek jdu na kontrolu a sestra mi říkala, že mi doktor bude dělat nějaké stěry. Teda holky, to jsem z toho jelen Koulení očima