Odmítá papat z jednoho prsu :-(((

03.02.2009

Ahojte maminky,
musím se vám svěřit, protože začínám ´mít depresi. :O Od včera pozoruji, že mi malá nechce pít z jednohu prsu. :cc): Nikdy s tím neměla problém, až te´D. Myslela jsem, že je to vyjímečně, že má třeba prdíky nebo něco, ale u druhého prsu je klidná, spokojeně pije. Myslela jsem, že jí vadí poloha na jednom boku, tak jsem si schválně ráno lehla obráceně, že to vypadalo, jako by pila z prsu, který chce, ale pila jen velmi krátce a pak se zase pustila a začala plakat. :jawdrop: Vůbec tomu nerozumím, co se děje? :? je možné, že jí to mlíčko nechutná? Ale to je hloupost, v obou prsech je přeci mlíčko stejné, ne? tedy pokud v něm není třeba zánět nebo něco. Já mám ale prsa v pořádku. Nemáte některá podobnou zkušenost nebo alespoň názor, čím by to mohlo být?Předem všem moc děkujiu :pig:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, zkušenost s tím mám. Jsou mimča která si oblíbí jedno prso. Nevim čim to je, ale taky jsem si tím prošla. Malej chtěl pořád papat z levýho a když jsem ho dala k pravímu tak jednou cucnul a potom se pustil a začal řvát. Přitom jsem to pravé prso měla nalité mlíkem, že mi i kapalo. Chuť mlíčka je v obou prsech stejná. Tak jsem si řekla že to takhle dál nejde a nedala jsem mu nic. On řval jako tur a tak jsem ho zase dala k pravýmu prsu a zase nic, tak jsem ho zase dala do postýlky až z pláče usnul. Když se za 20minut probral tak jsem ho zase dala k prsu co nechtěl a světe div se-byl tak hladovej že mi ho vysál do poslední kapky. Ještě to zkusil během týdne parkrát trucovat, ale nakonec zjistil že je lepší se najíst z tzv. neoblíbeného prsa než mít hlad...
Tak to skus taky tak udělat. Sice je to těžké slyšet mimčo plakat, ale ono hlady neumře a rádo si dá...

ahojky,nevím čím to je,ale dej si na to bacha!Kubíček mi tohle začal dělat před 3týdny, přes týden jedl jen z jednoho prsa a pak z ničeho nic odmítal jíst vůbec a měl u toho hrozný scény,plakal,křičel....takže je na umělým mlíčku :-( a ségra říkala,že jí se u Anetky stalo totéž a musela přestat kojit,protože se jí přestalo dělat mlíčko.Já sice pořád měla,ale malej jedl jen z jednoho a pak odmítal jíst vůbec.... :§)

In reply to by martuska

Ivulka
Ahojky Martusko,
podle všeho, co píšeš, řekla bych, že tvoje miminko mělo bolení bříška. Přesně tohle znám, malá mi to taky dělala - někdy ještě dělá, ale většinou se u prsu sklidní. Když ne, jsem nucena dát jí lahvičku, protože se kroutí a nenají se. Hlady křičet jí nechat nechci. Před chvílí jsem kojila, z toho prsu, co nechtěla pila, pak jsem dala pauzu a zas ho nechtěla, tak nevím. Zítra jdeme do poradny, kontrola v 6.týdnech, tak se zeptám doktorky a uvidíme. Pokud jsi měla nebo ještě máš mlíčko, být tebou, odsávám nebo odstříkávám a krmím tedy lahvičkou, ale vlastním mlíčkem. Tak hodně štěstíčka nám všem. Jo a kolik je Kubíčkovi?

In reply to by Ivulka

ahojky,Kubíčkovi je 5měsíců a 3dny :-) no,ono to nebylo prdíkama.On se mi totiž budil poslední 2-3týdny za noc 6-10krát a skoro pokaždý papal,víš.Takže já mlíčko měla,ale je mu to prostě nestačilo.Vidím to i na něm,dřív byl neklidnej,furt kňučel,nehrál si sám,chtěl se nosit....a teď je to mnoooooooohem lepší,hodně si hraje sám,je veselej a hlavně v noci hajá krásně,budí se tak 2krát,maximálně 3 a spinká líp-je klidnější a spinká dýl.Takže u nás to bylo tím,že mu to ode mě prostě už nestačilo,nedá se nic dělat,nechtěla sem ho trápit...

In reply to by martuska

Ivulka
Jééé, tak to už je veliký chlap. Já myslím, že taky moc mlíčka nemám, někdy jí to stačí, někdy ne. Když ne, dokrmuji lahvičkou s nutrilonem. na noc jí pravidelně dávám lahvičku + kojení a asi týden už má takový režim, že spí celou noc. je prostě úžasná. A naprosto TI rozumím, není nic krásnějšího, než když jsou ti naši drobečči zdraví a spokojení. Kačenka je hrozně šikovná, už týden vydrží držet hlavičku, drží chrastítko, když ho dám do ruky, sice chviličku, ale drží, strašně se směje, je to náš poklad. Ahojky a děkuju :-))))

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka