od kdy postavit na lyže?

24.11.2011

Ahoj maminky,prosím poraďte,není brzy ve třech a půl letech postavit malou na lyže? Máme ještě jednu kočku,té je šest a lyžuje právě od tří. Verunka (ta menší) jí chce strašně pořád napodobovat,k ježíšku si přeje lyže a helmu o ničem jiném nechce ani slyšet. Co myslíte? Po vánocích hned jedem na hory,šla by tam do té lyžařské školičky a pak pomalu s tátou na svah....já se teda moc bojím,aby se jí něco nestalo ale kolikrát tam vidím ty caparty...No jak se to jeví vám? díky za názory.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, starší dceru jsme zkoušeli učit loni na lyžích sami, ale to se fakt nedá, takže letos půjde do lyžařské školičky a snad jí to půjde, poprvé stála na lyžích ve 3 letech a to na takových těch na boty a to bylo oničem, od 4 postávala na těch klasických carvingových už na lyžák a sama teda sjede malý kopec,ale letos to ta školička jistí!!
A mladší bude mít v květnu 3 a letos na ježíška rovnou dostane lyže s lyžákama a už jí budu alespon po rovince učit, a taky zkoušet malý kopeček, příští rok už bych jí taky chtěla dát do školičky,ať můžeme jezdit na hory a pěkně si to lyžování užívat.

Ahojky,ja si take myslim,ze ve 3,5 letech je to naprosto idealni zkusit..My mame doma 5 letaka,ale u nej to neslo,protoze ma povahu,ze jak mu nejde nejde,tak tak zur,vyvadi,ze jsme to s manzelem vzdali nez dostane trosku rozumu.Stacilo,aby trosku spadl a hned hodinovy rev a nemeli jsme na to nervy,ale jinak pokud by mel klidnejsi povahu,tak urco bych ho dala taky po tech 3 letech at zacne trenovat. :) Ten nas uz na to dostal konecne trosku toho rozumu,takze muzeme zacit zkouset.Ted uz chape a dokaze vice ovladat svuj vztek z nezdaru :///: :a:

Já synovi také koupila lyže k vánocům, kdy bude mít rok a třičtvrtě a chci ho na nich učit po vánocích, třeba jen že na tom bude stát a já ho budu vozit, prostě jen aby si na ně zvykl a když ho to bude bavit, bude to příjemná hra. Já být tebou, určitě to zkusím, ona si sama řekne, nebo ty uvidíš, jestli to není brzy, zvlášt když to máš už vyzkoušené a dobrý u druhý dcerky :)

jsou lyže a lyže :-) já jsem na těch svých prvních jakože lyžičkách stála v necelých dvou letech (dva mi byli v březnu...), synovi, který bude mít dva v únoru jsem pořídila úplně ty stejné lyže, jaké jsem měla já - tj. jen ty bez lyžáků, na botu, se kterýma bude letos jen jakoby popocházet a příští rok už mu dám ty normální a do školičky ke kamarádce... takže u vás určitě brzo není :-)

Ahojky, brzo určitě není. Naše malá stoupla poprvé na lyže den po 2. narozeninách. Má lyže vel. 60cm. Krásně držela balanc a bavilo ji to. Jediný problém byl ji vždycky zezačátku dostat do lyžáků, ale jak je obula tak už pohoda :s: Akorát lyžařské školičky bero až od 3, tak letos už bysme to zkusili, přece jen ty děti to víc baví s dalšíma dětma.

Tak tuhle v Sama doma říkali že s postavovaním na lyže se může začít klidně od roka a třeičtvrtě, když už dítě v pohodě chodí a spíš ho tak potahat po rovince.
Naší Adriance je 2 roky a 4 měsíce a chceme zkusit takové ty lyže jak jsou na boty, třeba se jí to bude líbit a když ne, tak to necháme na příští rok. Manžel stejně nelyžuje, jen já a já jsem těhotná, takže uvidíme :-)

Ahojky, my bychom chtěli naší Verunku taky postavit na lyže za rok, to jí bude těch 3.5 roku - myslím, že je to akorát :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka