Nová fotečka 3D :)

23.07.2009

Ahoj holčinky :) ... jak se cítíte v těchto tropických vedrech???
My jsme s Dominičkem raději doma a ven jdeme jen, když je to opravdu nutné :s: . Maličký na poslední kontrole už vážil 1073g :c: ...to je šikulka že :c:
Jinak teď míváme časté tvrdnutí bříška - jako naschvál to začalo intenzivně až 2 dny po kontrole, tak doufám, že na další kontrole to bude stejně v pořádku, jako na minulé.
Přikládám fotečky našeho miláčka a na té poslední je celá má rodinka - manžel, já (kdyby to nebylo poznat :s: ), bráška s manželkou a báječní rodiče :c: .
:a: papa berušky a at bříška krásně rostou :dance:

Nová fotečka 3D :)
Nová fotečka 3D :)
Nová fotečka 3D :)

Ahoj Leničko, ta fotečka Dominička je moc krásná. Včera jsem byla na kontrole 30 týden a 3 dny a Adélka měla 1360 g tak si říkám, že bude oproti dominičkovi asi pěknej cvalda. :s: Mě taky tvrdne bříško, ale mám to spojené s častou zácpou, jakmile se mi povede zajít na záchod tak mám zase klid. Takže jsem ráda nebo jinak je to hrozně nepříjemné. Na fotečce vám to všem sluší. Jsi moc hezká mamina. Měj se krásně a pohlad Dominička pa Martina a Adélka

In reply to by macinda1

Jéé ahoj Martinko :k: ... děkujeme za pochvalu :) .Jinak tu váhu jsme měli před 3 týdny ... takže si nemyslím, že maličká bude cvalík :c: ... na kontrolu a na velký utz jdu tento pátek a to budeme 30 tt a 3 dny, takže pak můžeme srovnat :one: - bude to přesně na den, tak jsem zvědavá. Myslím, že spíš já budu rodit obříka a to se mi moc teda nechce :jawdrop: ... no uvidíme. Chce to brát ale s rezervou že :) ... výsledná váha může být úplně jiná.
Už se těším až ho zase uvidím, jak na mě kouká přes obrazovku :c: ...
Jak jsi na tom s výbavičkou? :) my to dáváme pomalinku všechno dohromady a za chvilku se budu už jen válet a čekat na vytoužený říjen :\x: .
Měj se s Adélkou moooc krásně a vyřiď maličké, že jí posíláme pusenku :c: ..papapa

In reply to by Lenousekk

Ahojky Leničko a Dominičku, tak napiš jak jsi na kontrole dopadla a uvidíme. Jasně, že váha je v tomto případě jen orientační údaj, ale alespoň si hezky můžeme ty naše malinkatý poklady srovnávat a zabavit se tím. Určitě ti zamává koukej se pořádně Adélka minule mávala o sto šest. No sranda. Výbavičku pořád dokupuju je toho hodně a všechno je drahý takže musíme pomalu, ale ten základ se rýsuje. Horší je to s kočárkem. Ten máme sice slíbený, ale nedokážu se pořád rozhodnout. Jsem na to prostě hrozná. Taky tak za čtrnáct dní se chystám vše přeprat a vyžehlit. Také posíláme dominičkovi hubana. Jo a nepřemýšlela si o tom srazíku?

Leničko!!!Moc a moc krásná fotečka vašeho broučínka,já jsem vložím fotečku z 3D,ale až při druhým miminku :s: Byli jsme tam dvakrát,po druhé by to možná vyšlo,ale jen dvě fotečky a to by musel dát na to DVD a zaplatit celou cenu,tak jsme se na to vyprdli a říkal ať přijdem s druhým mimi a v 25.týdnu...Ale co nás dostalo,bylo to že nám řekl narovinu ať nečekáme kdo ví jak dlouho a jak dokojím ať na to skočíme hned :s: To jsme se s Jardou na sebe koukli a opak jsme se venku celkem zasmáli...Ale když jsem tu naši berušku viděla,tak jsem tam skoro brečela ,jenmi ukápla slza,ale pak venku to byly proudy slziček štěstí!!!A třetí Dr.nám řekl,že je to slečinka :girl: A ta naše váží víc nežli ten váš Dominíček...Váží 1280g :jawdrop: To koukáš co?Já jsem taky koukala jak píchlé kolo!!!A jinak ti to moc sluší!!!! :one:

In reply to by Janullinka

Jaňulinko ahoooj :) ...tak to už se teď moooc těším na fotečku vašeho druhého mimouška :c: :c: ... ten pan dr. byl dobrý vtipálek že :one: ...
Maličká vám váží kráásně :) ... a to jste byli v kolikátém týdnu a dnu na kontrole? :) ...já myslela, že ten náš malej je cvalík - i když to měření je hodně orientační že. :*[]: Dr. mi ho vážila, když jsem byla 27tt a 3 dny.
Jinak mooc děkuji za pochvalu :k: :c: .
Mějte se s pusenkou krásně :a:

In reply to by Lenousekk

Jo,to my se taky už těšíme :) No,on to myslel vážně,nemluvil srandovně o to nás to víc zaskočilo :O No my jsme byli přesně v 28ttAle těch pár deka sem,pár deka tam... :) No,on to nějak oříznul a pak změřil.Ale pak říkal,že to vypadá spíš na 29 týden...A jak ty cvičíš???Jde ti to s tím hloupým tvrdnutím?Neměla by jsi to spíš nechat být a odpočívat???Já jen jestli to nemáš třeba taky z toho...To letí viď jak nám ty naši mimoušci rostou,jsou to naši zlatíčka!!! :c: :one: Taky se měj krásně a pohlaď Dominíčka!!! :a:

In reply to by Janullinka

No my chodíme do těhu cvičení s Vierkou a právě sestřička mi říkala, že pokud mi tvrdne bříško, tak nemám přestávat chodit cvičit, že to může být i od páteře. Je ale fakt, že jsem to tentokrát chtěla vynechat - bála jsem se, ale nakonec jsem šla a když mi zvtrdlo, tak jsem prostě chvilku necvičila. My tam i nacvičujeme dýchání u porodu a prodýchávání a úlevovy polohy, tak je to celkem odpočinkovy. Magnesko jsem si zvýšila a je to už lepší, ale jak se ohnu a chci se narovnat, tak je hned jak kamen :n: ...
Bobiška bych chtěla mít už u sebeee :c: ... no ale příštím týdnem začínáme 31tt a to už uteče :\x: ...hrozně se na něj těším ... asi jako každá z nás že :c: :k:
Už je říjen???? :s:
Posíláme Verunečce pusinku a mějte se krásně zlatíčka :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka