Nova cinema | Moje těhotenství.cz

Nova cinema

Obrázek uživatele Kikatka

  Holky na nova cinema davaj horor .. tak kdo se nudi.. puste si to...Jinak vsem preji krasnou noc Smile

  Komentáře

  Obrázek uživatele PETRUSE333

  Ahojky Kikatko, jak se máte berušky?

  Obrázek uživatele Silvik52

  škoda, nova cinema nemáme, horory miluju Srdce v těhu mi je přítel zakázal, ale teď už si je zas užívám :spid:

  KOukám,že je nás tu po ránu "jak máku".Jakpak jste se vyspinkali?Už víte co budete dělat k nedělnímu obídku.Potřebuju trochu inspirace.Jinka u nás už sluníčko vystrkuje růžky,tak doufám,že bude hezká neděle.

  Přeji krásné nedělní ránko všem.Koukám že zase nikdo nepíše asi ještě všichni spinkáte co?Co na dnešek plánujete u nás dneska krásně svítí sluníčko jsem za něj moc ráda a co u vás? Biggrin :\x:

  Včera večer jsme byli na veeeliké večeři s manželovými rodiči, slavili 25 let výročí, tak chtěli se všema svýma dětma jít na večeři.Tak se nás sešlo teda všech 7. Přijela i od švagra dlouholetá přítelkyně. Bylo to fajn, poseděli jsme, pokecali, dobře se najedli, spíš až přejedli. Kryštůfka mi hlídala moje mamka, byl moc hodný! Je to šikuláček.

  Ahojky maminky, těhulinky,snažilky :c: :c: :c:
  Tak mi došla trpělivost :w: :w: :w: Když mi dneska po 16tý za 2 měsíce opět houkal zbytečně monitor :sick: :sick: :sick: :sick: Vyhodila jsem ho z okna :///: :s: :///: :s:

  krásné ranko holky Wink chtěla jsem se s vámi poradit...malá má 2měsíce, zatím jsme neměli problémy s opruzeninou na zadečku, ale ted poslední týden je to hrůza: Sad má ho červený a dokonce od tech pl

  Tak konečně po 3 týdnech mezi vámi, manžel měl počítáč u rodičů tak jsem se nemohla pochlubit naší cácorkou. Narodila se 20.3.08 v 16:52 císařským řezem. Jmenuje se Michaela měřila 51cm a vážila 3,40. Je to docela netopýrek, v noci nám nespinká ale to nevadí hlavně že je v pořádku.

  Ahojky. Všechny zdravím. Už jsem tu hrozně dlouho nebyla a také ještě asi nebudu - jsem tu jen na skok s vypůjčeným počítačem.

  Tak toto je náš Honzíček. Na svět přišel 9.4. 2008 v 9:43 císařským řezem. Vážil 2710 g.

  Cituji :"Ahoj tety z mojetehotenstvi.cz! Jmenuji se Ondřej a narodil jsem se mamince Maru dnes v 5:10. Mám 3,60 a 51 cm a podle maminky jsem úžasný Smile Zdravím všechny"

  všem, tak jak se máte takhle při neděli? A jaká byla noc?U nás svítí sluníčko, to má hned člověk lepší náladu, krásný sluníčkový den :qu: Dance 4