Nosítko (krosnička) na záda pro dítě | Moje těhotenství.cz

Nosítko (krosnička) na záda pro dítě

Obrázek uživatele MarcelínaD.

Ahoj maminky,měla bych prosbičku. Ráda bych pořídila malé 11m nějakou pořádnou krosničku. Máme klokanku Babybjorn a je v ní nadšená a váhově se do ní ještě vejde,ale v zimě s bundou až asi né. Máte nějaký tip a zkušenost ? Kdyby jste mi sem hodili i odkaz budu moc vděčná. Mockrát děkuju.

Obrázek uživatele prochdana

Taky jsme sháněli a manžel jich spoustu vyzkoušel, má 190cm a přes 100 kg. Salewa Koala II byla dobrá, pak zkoušel Vaude Jolly http://www.eliass.net/batoh-sedacka-vaude-jolly-comfort, ta nám byla vychválena kvůli konstrukci a materiálu na dlouhé tůry a taky se mi moc líbilo,že v zadu se mohlo zaráz zatáhmout za pásy na utažení, zatímco ostatní se musí pokaždé štelovat každá zvlášť... na horách jsme hodně potkávali s krosnami DEUTER Kid Comfort a taky si ji chválili (jsem je zastavovala a vyptávala). Známí si tu chicco moc nevychvalovali Ne a manža ještě zkoušel tu Zopu, která má odkladné rameno "holé" a tudíž tlačilo do zad. Chválena byla i tato http://www.vseprooutdoor.cz/product/detska-sedacka-marsupio-carry-baby:1..., má jako jediná pásky na uchycení nožiček...

Obrázek uživatele MarcelínaD.

Ahojky,moooc děkuju za odkazy a super popsání. Dík Smile

Obrázek uživatele madusa

Ahojky, my máme deuter III a jsme moc spokojení. Právě jsme se vrátili z Tater a malá (11 měsíců) byla jak v bavlnce a to byla oblečená v zimní kombinéze. Shodou náhod jsme tam potkali taky takovou malou turistku a ta se nesla v té samé krosně.

Obrázek uživatele MarcelínaD.

Ahojky,moc děkuju hned na ní juknu Smile

Miminko k přímé adopci

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

hnědý výtok

čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Ahojky spolutěhulky. Těhulka Včera jsem byla na plavání. Vedla nás porodní asistentka z Nového Jičína (byla super). Plavání bylo super, nebyla jsem v bazéně ani nepamatuji. Cvičili jsme nohy, ruky, zadek a pak relax.

Ahoj holky, dneska se sem vracím, abych tu napsala tu nejvíc smutnou zprávu ze všech. Moje víkendové špinění a bolesti měly bohužel velmi špatné pokračování, bolesti sílily a v neděli se přidalo krvácení, následovala pohotovost, kde mi sdělili, že zárodek je bez srdeční akce a že se jedná o zjevně postupující potrat. Takže v pondělí nástup na revizi dělohy.

Ahojky holky,tak se teda hlásím. Včera odpoledne ještě nic,tak jsem si udělala testík. Bohužel jen /,tak jsem si řekla,že jestli :spid: nepřijde,tak počkám,testnu se znova a uvidím...ale ona přišla a pořádně silná.

ahojky, za měsíc mi končí mateřská a začne rodičák. Jak dlouho předem je třeba ho vyřídit a kde? Budu potřebovat nějaké papíry, doklady? Budu potřebovat i nějaký papír z mé poslední práce? Díky moc

Ahojky holky,chtěla sem se jen zeptat zda by ste už tot dali toto 17 měsčnímu prdolkovi??Maso bude vepřove z Kauflandu..Děkuji
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=714

Ahojky, mám prosbičku ohledně přídavků na dítě. Chtěla bych si zkusit zažádat, ale nevím jestli musím něco dokládat já když jsem byla loni na rodičovské dovolené a kde případně o potvrzení musím žádat. V lednu jsem byla ještě na mateřské, potřebuji nějaké potvrzení z práce?
Přítel by si měl vyžádt "doklad o výši ročního příjmu" je to tak?
Díky za rady

Včera jsem byla na 1. poradně, prcek se tak hemžil, že dr. musela asi pět minut čekat, než se zklidní, aby šel změřit. Říkala, že aspoň krásně vidím, že má všechny 4 nožičky :C]]:. Má 31 mm a TP mi přesunula z 12.4. na 5.4., to už odpovídá lépe, dle MS 2.4. Zítra jdu na krev na výv. vady a 21.9. na ultrazvuk, platí se 850,-, tak snad vyjde.

Ahoj těhulky, potřebovala bych poradit. Co všechno si musím vyřídit před porodem a hlavně kdy?? Žiji s přítelem nejsme svoji takže asi budu potřebovat nějaký papír o uznaní otcovství ale už nevím co dál. Dík za rady

Holky co by jste raději?? :°*°: nebo :°~°:
Samozřejmě když pominu že je mi to ve finále jedno, hlavně ať je to zdravé...tak já bych byla pro :°*°: