Nočníček v autíčku :o)

17.01.2011

Holky, musím se podělit o dnešní zážitek s naším nočníčkováním :00: Naše nočníčkování zatím není zase až tak úspěšné, ve třinácti měsících občas vyčural, když jsem ho zkusila posadit, ale žádné valné mínění o nočníku neměl, páč asi za 3 týdny se šprajcnul, prohnul se jako luk a na nočník už se neposadil. Tak jsem ho schovala do jeho 15ti, poté do jeho 18ti měsíců, ale pořád nic. Koupila jsem to dětské prkénko na záchod, ale kromě toho, že ho pořád sundavá a nandavá, tak zatím nic. :) Teď mi kamarádka poradila, že mu mám sundat plínu a dát punčošky, že za pár dní by mohl na to přijít sám... Tak jsem dnes nedala plínku, řekla mu, že má jen punčošky, dopoledne jsem ho jen převlíkala, bez komentáře samozřejmě, jen jsem vysvětlila, že mi musí říct a vyčůrat se do nočníčku. Odpoledne se ke mně přiřítil, oči mu svítily, punčocháčky na zadečku mokrý, ale jak má takový to odrážedlo - autíčko s úložným prostorem pod sedátkem, tak loužička byla tam! :s: Prostě musel zvednout to sedátko, dřepnout si nad to a vyčůrat! Musela jsem se v tu chvíli smát, protože Vojta ještě v ruce držel hadr, kterým jsem ráno utírala loužičky po zemi a s tázavým pohledem čekal jako na moji reakci, jestli má to autíčko začít vytírat! Myslela jsem, že se sama počůrám! Malýmu je 22 měsíců, snažím se to nehrotit, ale ten tlak okolí je šílenej, švagrová posazovala od 6ti měsíců a už jsou bez plenek (stejně staří), ale zato starší kluk se teď v 5ti letech v noci počůrává, tak nevím... Nemáte nějaký tipy? Spousta mamin na diskuzích tvrdí, že mají děti čas do 3let, ale malej bude muset do školky chca nechca a do školky s plínou to asi nepůjde...Jaké jsou vaše zkušenosti a rady, díky moc!!!

Ahojky nam je 13 mesicu a pres den se snazim uz prcka davat na nocnik ,na poprve sem mu dala do ruky coko kinder maly a jen kousek. A uspech na podruhe uz to bylo bez a tez uspech tak ho davame pres den na nocnik s tim ze ma v urce nejakou hracku .mame nocnik ve tvaru zidlicky na ktere sedi medvidek a pak mame auticko nocnik na nem je nas Vojtisek:) a zatim to funguje ale kdyz neni uspech nenutim ho. Ma jeste casek.

Teda, to jsem se zasmála :-) :-) Radu nemám, zatím nočníkujeme jak kdy - bobek jo, a čůrání si občas neřekne. (17. měsíců).
To buď ráda že nemá to auto v uložném prostoru díru, to naše tam díru má :-) :-)

In reply to by veja

Ahoj, copak díru, máme plovoučky a lino, tak by se to snadno setřelo, ale hlavně že tam neměl svoje hračky, občas si tam pyšně vozí kartáček na zuby, o kterej se občas pereme... :) o tom, že se někdy pokouší čistit zuby našemu psovi, o tom ani nemluvím, už tak spotřeba kartáčků v naší rodině neobvyle vzrostla...ale to už je jiná kapitola! :00:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka