nízký tlak a bolest hlavy

25.09.2012

Ahoj Holky,je mi poslední dobou pořád špatně. Mám nízký tlak a šílené migrény. U prvního těhu tohle vůbec neznám. Včera večer jsem jela do lékárny,už se to nedalo vydržet,z bolesti od hlavy jsem zvracela,ale řekli že můžu pouze panadol a jen jeden. Tak jsem si ho vzala a vůbec nepomohl. Jsem pořád malátná,jakoby na omdlení a ta hlava to se nedá vydržet. Jsem 19.týden a začalo to až ted,do této doby jsem to nesla v pohodě. Nemáte nějakou radu co na to?

Kliknutím vložíte smajlíky:

jaký máš krevní obraz? Nemůže to být způsobeno nedostatkem např. železa ?
na nízký tlak pomáhá hodně pít, otužovat se, zdravě se stravovat, procházka v přírodě
na hlavu bych volila asi aromaterapii (mrkni na net, jaké vůně jsou vhodné), obklady, odpočinek (spánek),...
snad něco pomůže :dance: měj se a ať je lépe :one: :€s€: :a:

Mě zabrala káva, cola a paralen. Dala jsem si tak dva turky za den, když jsem se hodně motala, tak skleničku-dvě coly no a na bolest jen paralen po čtyřech hodinách, ale tak max.tři za den a to už mě musela hooodně bolet. Tlak mám stále nízký, ale ta hlava asi tak po 20tt přešla. :a:

Někomu pomáhá na zvýšení tlaku káva,určitě je dobré hodně pít vodu a bolest hlavy může vyvolávat i čokoláda,tak pozor na ní.

Bohužel, důvěrně znám.Jen že, nic moc na to není.Dostatek spánku a pití.Mě v těhu zabíral celkem paralen.A hlavně kafe.Já měla tlak 85/55.tak mi bylo vyloženě doporučeno.Jinak bych pořád někde ležela :00:

A piješ kafe? Já jsem taky na začatku těhu nepila kafe, protože mi přestalo chutnat (a byla jsem zvykla vypít i 4 a více káv za den), ale taky jsem začala mít bolesti hlavy a pořád nízký tlak, tak jsem začala zase postupně pít kafe, nejdřív slabé s hodně mlíka a tak až jsem si na něj zase "zvykla" a bolesti hlavy už nemám, tlak mám sice nižší než normálně, ale migrény nemám. Nevím jak si na tom ty s kávou, možná to je hloupá rada, ale takhle jsem to měla já, tak skus ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka