Neštovice | Moje těhotenství.cz

Neštovice

Obrázek uživatele jana a nela

Ahoj holky jak dlouho jste museli být s dítětem doma než jste ho mohli dát do školky aby nenakazilo ostatní? Dnes dcera přišla ve školce do styku s neštovicemi, inkubační doba je prý 3 týdny, ale nevím, pokud je chytne tak jak dlouho s ní budu muset být doma? A jaký přípravek je nejlepší a základní informace prosím, nic moc o tom nevím díky Pápá

Obrázek uživatele Štěpula

Já nemazala ničím i kdxyž pudr jsem měla doma od kamarádky, ale dcera nechtěla. Dávala jsem jen Fenistil kapky a to bohatě stačilo, nesvědilo to, takže nebylo třeba mazat. osypala se ve středu, další čtvrtek jsme šli na kontrolu a v pondělí mohla do školky.

Těhotenství

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

Prima adopce

Dobr den všichni 

jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

Bolest podbřišku při chůzi

Ahoj všichni,

Ráda bych se vás zeptala, zda se vám také stává, že při chůzi bolí podbřišek. Taková ostrá bolest, vystřelující...

Přímá adopce

Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

Přímá adopce

Dobrý den,

jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

Pápá .............moje děti :///:

Ahoj, před chvílí mi volala gynekoložka, že mi špatně vyšly stěry ... že mám ještě ndes přijít a bude se to řešit odesláním ke specialistovi do Brna ... Jsem v 17tt a mám strach o to miminečko Sad Jak moc se mám bát?

Jsem se chtěla pochlubit/pochválit: :s: Přežila jsem dnešní test na cukrovku a ani jsem se nepoblinkala, ani nesložila (jako minule). Kupodivu celkem OK. Jednička Ale přiznám se, že jsem kvůli tomu, jak jsem si to protrpěla minule, nemohla spát už od půl třetí v noci.

Hezký den! Prosím "znalkyně" o odpověď jak moc je jedovatý rododendron???? Moje čtyřletá ratolest ty listy v nestřežený chvíly dotáhla domů a jeden na zemi vytratila. A právě jsem zjistila, že moje roční dcera do toho listu kousala,po celém listu jsou vidět zoubky,snad žádný kousek nesnědla, vypadá celý.Tak moc prosím o odpověď,jak moc je jedovatý.

Ahoj holky začala jsem včera malýmu dávat příkrmy, včera snědl celou malou skleničku mrkvičky, a dneska půlku mrkve s bramborem. Včera jsem mu už k té mrkvičce nic nedávala ,ale shruba za hodinku a půl měl hlad. Dneska si dal po půli té skleničky ještě 50ml mlíčka!

Jsem těhotná, něaký osmý týden a začínám pociťovat tlak v podbříšku. Byla jsem u dokotrky a ta mi řekla, že je vše v pořádku po gynekologické strácnce, miminku se daří dobře, že možná ten tlak budu cítit celé těhu, ale mě se to moc nezdá. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Radu jak se toho zbavit?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli už by mohl malej do chodítka, ( už jsme ho koupili) jsme narození 36+0 16.8.2013 tak má syn 7 a půl měsíce, od 6 měsíce začal sám sedět a asi 2 týdnu lezeme, ale pořád se snaží stavět na nožičky, na neurologii mě doktor řekl že chodítko nezastává a v rozikovej poradně zas že to doporučují

ahoj holky,dcera 5 let má zánět nosohltanu a mam doma malé miminko.Maličká se narodila 11.3. muže to od starší segry chytit? Nekojím,malá pije sunar a dneska mě dětská mudr říkala že to nechytne že má odemně protilátky.ikdyž nekojím že je má,je to pravda?

Ahoj holky jak dlouho jste museli být s dítětem doma než jste ho mohli dát do školky aby nenakazilo ostatní? Dnes dcera přišla ve školce do styku s neštovicemi, inkubační doba je prý 3 týdny, ale nevím, pokud je chytne tak jak dlouho s ní budu muset být doma?

prosím o vase nebo doslechlé zkušennosti. dekuji moc