neštovice | Moje těhotenství.cz

neštovice

Obrázek uživatele petur

U syna ve školce se objevili asi před třemi týdny neštovice, a zatím pořád odolává. Jenže se mi teď osypala neštovicemi malá, s kterou chodím do školky jenom syna vyzvedávat. Je možné že mohla chytit ty neštovice ještě třeba na plavání,ale tam nevím že by je někdo měl. Čekala jsem že s neštovicema přijde kluk a malá to od něj chytí. Davídek zatím nemá jediný pupínek. Myslíte že ho můžu poslat do školky?

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Ahoj holky, potřebuju poradit. Odpoledne jedeme na výlet autem, je nás 5 osob, 2 děti v autosedačkách. Pro úsporu místa nás napadlo dát autosedačku na přední sedadlo, je to možné? Dcera má sedačku s 5-ti bodovým zapínáním, ta myslím ve předu může být, už jsem to několikrát viděla, ale můžeme dát dopředu sedačku syna, co už se zapíná jen velkým pásem?

Dnes jsou ti dva měsíce a když to shrnu tak umíš vyplazovat jazýček, žužlat si ručičky, brečet, koupat se - vodičku máš moc rád, jezdit v autosedačce, v kočárku – kde se ti moc líbí, spinkáš v postýlce,ale nejlépe je stejně ve velké u maminky a tatínka, začínáš krásně pást koníčky,i když je hlava ještě těžká, krásně oplácíš úsměv, ten nás vždy zahřeje u srdíčka,když se na mě po ránu začneš sm

Maminky, ráda bych se zeptala, zda bych měla dát UM na noc nebo né. Přes den kojím, přikrmuji už příkrmy. Na noc mi sní celou dávku kašičky, ale i tak se probudí po těch 3-4 hodinách a pak jedem co dvě hodiny, pocucá si a spí, ale už je to docela únavné, tak jsem si myslela, co zkusit na noc mu dát třeba Hami hajaja? Myslíte, že by to mohlo mít nějaký účinek?

Ahojky, tak si jdu zaznamenat, jak ta naše princezna přišla na svět Smile

Holky nevím, jak mámě poradit, tak se zeptám. Je teprve na začátku léčby, ale není schopná chodit do práce. Má zajít na sociálku, kde jí budou dávat nějaký peníze, nebo na pracák? A může si nějak vyřídit invalidní důchod po dobu léčby? Tenhle měsíc už nebere peníze, její přítel všechno táhne sám a je to moc.

Tak po dvanácti hodinovém letu a dvouhodinové pauze na letišti v Londýně, jsme konečně dorazily do mé rodné vlasti :). Tentokrát jsem letěla sama jen s dětmi, manžel už je v DC. Davídek spal skoro celý let jen jednou se mi probudil v sedačce. Anička kupodivu spala taky skoro celou cestu, až na vzlétnutí a přistání.

Pápá Ahoj holky,mám do porodu ještě daleko ale prý se musím do 14tt zaregistrovat v porodnici? :jawdrop: Nevím zda zvolit Hradec nebo Náchod?

Holčiny, která máte zkušenost (aktuální) z porodnice v Podolí?? Jsem 35týden a jsem tam zaregistrovaná. Víte, co přesně za seznam věcí musím mít pro sebe a co pro mimi? První dítě jsem rodila v Hořovicích a nemusela jsem mít pro sebe košile, vložky a pro mimi plenky ani oblečky. Jak to je tedy v Podolí?? Co pokoje normální a soc.

Holky, mám tip! Náhodou jsem přišla na dobrý odžmolkovač - umělá pemza - taková ta jemná. Funguje kvěle, doporučuju vyzkoušet Smile