Nespavost v těhotenství | Moje těhotenství.cz

Nespavost v těhotenství

Obrázek uživatele superhrn

Ahoj spolutěhulky,
přikládám maje zatím poslední fotečku ultrazvuku před 14ti dny. Příští týden jdu na kontrolu, kde už se budeme domlouvat na termínu testu na cukrovku. To mám radost. Je to test nic moc, ale zvládnout se to dá.
Já mám problém s nespavostí. Už to asi řeknu Dr. na kontrole. Trápí mě to od začátku těhu. Večer nemůžu usnout a zabírám o půlnoci i klidně dýl. V noci se často budím a jsem klidně hodinu-dvě vzhůru a ráno jsem zase kolem páté nebo šesté vzhůru. Pak jsem celý den, jak praštěná klackem. A to mi Nelinka spinká tak do osmi a já už takhle brzo plaším. Vůbec nevím co s tím. U prvního těhu jsem takové problémy neměla. Teď, když se můžu vyspat, tak nespím a až se prcek narodí, tak budu koukat jako puk.

Komentáře

Obrázek uživatele Veverca

Jé tak práve jsem o tom psala na FB do Zářijek. :s: Mám úplně stejný problém a taky nevím co s tím. I když jsem strašně unavená tak prostě nezaberu. Jsem jak chodící mrtvola a nemůžu sep ak plně věnovat malýmu protože prostě nemám energii. Teď jsem ho dala spát a vidíš, zase si nejdu lehnout. ://: Prostě to nejde. Měla jsem stejný problém i v prvním těhu a nevím co dělat aby to přešlo. Někdyp omůže :*O*: ale to taky nejde donekonečna. :///:

Obrázek uživatele dundeesek

Wink ahooj,tak já jsem 23.týden a mám úplně opačný problém-teda díky bohu Jednička .Spím jako šípková růženka.Jsem teda slepice,chodím spát kolem půl deváté až devíti,ale zase vstávám kolem půl šesté,šesté.A jsem super vyspaná :j) .Je to tím,že chodím do práce a vypravuju malého do školy,tak uvidíme,jak to bude až budu za necelý měsíc už doma :€Ss€:

Obrázek uživatele HedvikaK.

Těhulka :€): Mě se nespavost drží cca od 8tt,ted jsem 31tt a stále stejné.Utahaná,myslím si jak dnes usnu a ono nic.Spím tak 1-2 hodky přes noc,pak čumákuju a když usnu tak zase tak na 1-2 hodinky. Začala jsem to řešit alespon poledním spánkem,sice je to také jen tak na hodinku,ale pořád lepší než nic. :*8*: jsem to říkala,ale jen řekla jo to patří k těhotenství a mám to..

Obrázek uživatele Janulika

Ahoj, mám také stejný problém a už jsem v 27tt je to k zbláznění, celý den jsem unavená a když můžu jít spát tak se nakonec převaluju v posteli ze strany na stranu a ne a ne zabrat a když už konečeně usnu zachvilku se stejně probudím a převalování začne nanovo. V minulých dvouch těhotenství vím že jsem to měla taky ale až snad poslední měsíc těhu. Tak nevím co by na to mohlo zabrat. Přeju hodně sil.

Obrázek uživatele jance

Ahoj, já jsem ve 20.týdnu těhu a mám to stejně, pozdě usínám a vzhůru jsem mezi 5 a 6 hdinou ranní, spíše po 5-té, pak bych v 10 hodin spala, ale se skoro 3-letou dcerou to nejde.... :s: snažím se lehnout si aspoň v poledne, když malá spí, ale taky někdy nezaberu. Ono to tak asi někdo má - bohužel.....

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Opět nestíhám,tak jen na skok se vám musím svěřit . Malý jak už jsem psala od návštěvy ČR byl protivný a naučil se plakat ,jenže shodou náhod tou dobou měl 3 měsíce ,kdy je další spurt. No a hned jak odjely tety,tak malý nespal celé noci několik dní a byl furt na prsu.

Ahoj spolutěhulky,
přikládám maje zatím poslední fotečku ultrazvuku před 14ti dny. Příští týden jdu na kontrolu, kde už se budeme domlouvat na termínu testu na cukrovku. To mám radost. Je to test nic moc, ale zvládnout se to dá.

Ahojky těhulky,
tak jsem byla včera už poprvé v porodnici na vyšetření (kontrole) a dali mi zprávu...ale nerozumím v ní spoustě věcí, např:
1. poloha podélná hlavičkou post I (co to je to post I??)
2.vag MOP II hrdlo sakrálně 1cm uzavřené, hlavička pevně naléhá na vchod

Tak jsem dodělala jeden miminkovský setík

Ahoj holky poraďte prosím jednoduchý dort s ovocem např. tvarohový, nepečený. Děkuju. :a\|:

Vzhledem k tomu, že žijeme na polosamotě (kvůli koníkům), ale malej je akční dítko, jsme hodně hodně na cestách a vyvstal problém, že jsem prostě nutně potřebovala nějký skladný kočík. Měli jsme sic na tyto účely jeden(BABYACTIVE), který byl sice krásný, ale nebyla jsem s ním celkově nějak spokojená.... Zkrátka potřebovala jsem jiný.

holky tak takhle dopadl prvni pokus o cepicky, co na to rikate? diky za kazdou pripominku, pa nada, nikca a semca

Občas to tu někdo shání. I když spíše chtete noviny ze dne porodu Vašeho mimča, svoje můžete mít taky! Já mám teda zrovna smůlu. Na Silvestra noviny nevycházejí...
http://archiv.ucl.cas.cz/index.php?path=RudePravo

Ahojky holky,
tak kdo se ke mě přidá? Asi tak za měsíc by se mohl udělat seznámek co vy na to? A kdyby vám nevadilo ujala bych se ho. Tak pohlaďte mimísky v bříšku pa