Není nad to mít budíček ve tři ráno :-/ | Moje těhotenství.cz

Není nad to mít budíček ve tři ráno :-/

Obrázek uživatele vaidleja

Ahoj holky.Včera jsme byli odnést k doktorce moč.No a díky nekonečné čekací době (to jsem u předchozí dr. nezažila) je malá nemocná :\\: A to se nestalo poprvé, mám chuť to dr. vpálit, až budu volat pro výsledky.V půl jedenáctý se vzbudila poprvé protože měla plný nos a ve tři ráno jsem na ní šáhla a byla vařicí :|€|: Tak jsem změřila teplotu a 38,5 C....No a než jsem do ní dostala panadol, tak se probrala plně, protože jsme s ní musela dělat kravinky, aby ho vůbec polkla...No a spát už nechce, tak sedí v obýváku a kouká na Sněhurku...a já jdu vařit, ve dne budeme mít půlnoc. :///:

Obrázek uživatele JaMiOn

ahoj, tak nevim co chceš dr vpálit? to že je nemocná neni ovlivněno že jste byli včera u dr. Inkubační doba trvá pár dní. Tvoje dcerka se nakazila jinde a schodou náhod to vypuklo včera :-). Mě osobně bolí v krku a mám rýmu. Taky netušim kde jsem to chytla.

Obrázek uživatele Blairwitch

Ahoj, to je mi líto, že je malá nemocná, ale raději bych to dr. neříkala a to z jednoho důvodu.
Rýma se neprojeví během jediného dne, ale trvá zhruba týden. Takže to, že malá onemocněla v den, kdy jste byly u dr. je vlastně jen náhoda. Přeju, ať se z toho malá brzy dostane Smile

Obrázek uživatele vaidleja

tím pádem jsme samá náhoda, to už je poněkolikáte co jsme byli u dr. a druhý den byla malá nemocná...:-(

Konizce čípku

Ahoj holky,

byly jste někdo na konizaci čípku?

Mám HPV HR (vysoké riziko).Ted jsem se dovedela vysledek, operace bude...

Dvojčata

Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

Cca před 14 dny jsem si dělala těhotenské testy (1.jsem nechtěla věřit). Ty vyšli pozitivní...

Ahoj holky.Včera jsme byli odnést k doktorce moč.No a díky nekonečné čekací době (to jsem u předchozí dr. nezažila) je malá nemocná :\\: A to se nestalo poprvé, mám chuť to dr.

Ahoj, máte kuponky na vlh.ubrousky BABYLOVE a nepoužíváte je? Ráda si je vezmu a třeba vyměním za jiný kuponky, co potřebujete vy. Díky moc.

Ahoj holky, jde Vám spustit na netu WWW.FLER.CZ?Díky jana

Holky co to je??Sedim v práci a najednou mě začalo bolet na pravé straně v podbříšku..od rána chodim každej 10 minut na záchod,doufám že to nic není :#o:

Holky jakou velikost chystáte do skřínky prckovy 50-56 nebo aji 62-68
Myslim,že by prozatim stačily ty 56 co?

holky, nevíte někdo, jestli tenhle zákon bude určitě platit?

Od února zákon o státní sociální podpoře tento systém mění: rodiče, budou moct vodit děti do školky bez ztráty rodičovského příspěvku na čtyři hodiny denně.

a bude se týkat i jeslí?

Ahojkte holcinky!!!!!!! Vracala jste se nektera z Vas do zamestnani z materske driv uz jako tehotna a sla rovnou na neschopenku??? Oznamily jste zamestnavateli rovnou, ze chcete nastoupit a jit rovnou na naschopenku??

Ahojkte holcinky!!!!!!! Vracala jste se nektera z Vas do zamestnani z materske driv uz jako tehotna a sla rovnou na neschopenku??? Oznamily jste zamestnavateli rovnou, ze chcete nastoupit a jit rovnou na naschopenku???

Ahoj vsem, nevite nekdo o nejake diete ,ktera fakt pomaha...

Ahoj holky, potřebuju radu. V březnu jsem potratila ve 12. týdnu, ted jsem znovu těhotná a mám strach, že se tomu malému zase něco stalo. Před tím než jsem se v březnu dozvěděla, že to malé je mrtvé, tak jsem měla 3 týdny ukrutnou zácpu. Řekli, že to malé je mrtvé asi 3 týdny, tak jsem z toho vyvodila, že ta zácpa byla následek.