Nemáte zkušenosti s tímto kočárkem?

24.01.2011

Ahoj maminky,
nemáte prosím zkušenosti s tímto kočárkem? Je to Mutsy. Potřebujeme takový, kde by Verunka, když bude mít nožičky v sádře do boku, vystrčila nožky ven a nevadily na kočárku žádné boční zábrany.. no a tento byl nejvíc vyhovující, co jsem našla.. jen mně trošku mate ta konstrukce, přijde mi, že jen ta jedna tyčka nemůže být pevná.. potřebujeme ho totiž do terénu na polní cesty... a taky jsem někde četla, že mají regulovatelnou hloubku sedu, což moc nechápu... budu vděčná za jakoukoliv odpověď

Nemáte zkušenosti s tímto kočárkem?

Ahoj, my mutsika mame a jsme maximalne spokojeni ;) Konstrukce je super, masivni, rozhodne se nemusis bat, kocarek je fakt kvalitni a super se ovlada zaaretovany i nezaaretovany. My jsme z dediny, takze vyjizdime casto do poli a neni nic co by mutsik nezvladl. Regulovana hloubka sedu? to budou asi ty dve kolecka ve spod :///: uz sem si jich vsimla driv, ale vzdy zapomenu prozkoumat :///: tak jdu na to a kdyz tak napisu :///: ;) urcite ho ale doporucuju ;)

tak jo, jde regulovat hloubka sedu :) to se bude u druheho mimi hodit :D :D :D mozna :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj,mohla by jsi mi prosím poradit,jak šteluješ tu hloubku sedu?
Monina

In reply to by Monina

Ahoj, dole pod sedákem je na každé straně kolečko se kterym jde sice ztuha, ale jde točit. Když dáš opěradlo úplně do sedu tak je přímo v tom bodu kdy sedák přechází do opěradla. Kdyby jsi nevěděla tak jsem kdyžtak dám fotku nevim jestli jsem to dobře popsala. :s: :a:

Ahoj,my ho máme /3 rider/ a jsem max. spokojená.Terén zvládne jakýkoliv,rasím ho na kostkách,polních cestách a žádné známky ničení.Hloubku sedu ani nevím,že má.Já ho kupovala kvůli našim pitomým cestám u nás na vesnici a na chatu do lesa.Jediné co mi trochu vadí,že sporťák má užší nástavbu,ale jízní vlastnosti a manipulace s ním mi to vynahradí navíc Petřík není obřík tak se v poho vejde.Měli jsme ho i na Štrbském plesu. Navíc ho stále skládáme do auta......
Pokud budeš chtí vědět ještě něco písni.
Monina

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Sedací ano,jen ta horní část se mi zdá užší.Kamarádka má PP GT3 a ten je fakt obrovskej tak spíš mám jiný srovnání.Petřík má V 11 měs.9,5 kg a má tam dost místa i s fusakem a jestli chceš,zkusím sem dát fotku.Hlavně se mi líbí,že je to kočárek lehký,taky nemáme nájezdy a dám ho i do autobusu.Předtím jsem měla Dorjana cross a už nikdy víc. GT 3 je sice moc pěkný,ale strašně těžký a neskladný spíš pro mamky co ho nemusejí nikam tahat a skládat.
Monina

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka