několik dotazů

24.11.2010

Zdravím...mám zase několik přihlouplých dotazů:

1. na jak dlouho tak chodíte s prcky ven (my většinou dopoledne vaříme a uklízíme, pak papá, spinká a než se rozkoukáme je třetí hodina a to už je jen tak hodina, než se setmí a všichni zatopí a zamoří vesnici. Přijde mi to málo. V létě jsme běhali skoro celý den, ale teď je to naprd...).

2. Chodíte za každého počasí ven? Když je ošklivě, vezmete chodící děti do kočárku nebo mu dáte pláštěnku a utíkej...Malé je rok a 4 měsíce. Ťape sama, ale když prší, tak ji dávám do kočárku. S tím souvisí 3. dotaz...

3. Jak to děláte s botičkami u chodících dětí, když je venku po dešti? Malá chvíli ťape, pak chce na ruku nebo do kočáru. Boty samo jako prase! Máte návleky nebo jak...?

Děkuju moc za odpovědi :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky,my chodíme taky tak na hodinu až hodinu a půl,víc mě to nebaví a malý chce pak stejně nosit a dělá kraviny.Chodíme prakticky za každého počasí,někdy to zamněníme za návštěvu nebo dětský koutek s kamarádkou.Když jedem do Plzně,tak beru kočár,kolem baráku codíme pěšky.Mám fusak dole otvírací,takže ho tam dám i s botičkama,kdyby byli hodně fuj,tak mu je sundám a fusak zavřu :)

takže:

a) totéž co vy - dopolko uklízím, vařím, peru..., pak papá, jen nespí, tak jdeme pak ven tak na 2 hodiny (my ale spíme dlouho ráno, takže jsme pak na tom stejně hodinově), no a v létě jsme byly venku furt, teď už jdu kolikrát jen aby byla na vzduchu, a rychle do tepla.
b) už chodíme (15 m nám je), ale u kočárku jen když je sucho. Teď máme už zimní fusak, ale od Emitexu, takže to dolní je tam umyvatelné,a není problém, ale i tak ji držím v teple v kočárku.
c) Návleky nemáme. :) Kdyby bylo nejhůř, asi bych sundala botičky a dala jí teplé ponožky, v tom fusaku s nánožníkem by to stačilo.

ahojky nám je 21.měsíců,takže:
1/ ven chodíme jen odpoledne a to po spaní, ráno uklízím a vařím .-)
2/ my chodíme za každého počasí a to v kočáru chce být fakt vyjímečně, když hodně běhá a chce odpočinout
3/ my už máme jen golfky a tam dá nohy na to stupátko a jedem, ani ho nezapínám,vyskočí kdy potřebuje :-) ani nemám ještě žádný fusak ani ho nepřikrývám dekou, ale fusak co mám od Emitexu tak u něj je nánožník , který je omyvatelný, ale nevím jestli ho teda letos ještě použije, pokud možno budem brát spíš sáňky :-) (máme malé kolečka)

In reply to by Arutha

Tak my už taky máme jen gofky, ale mám fusak podzimní, co jsem si šila sama - dole omyvatelnou vrstvu nemám...Nenapadlo mě to. Dělala jsem ho loni pro malou :) Jinak už taky vyhlížím boby :s:

1. v létě jsme bejvali celý odpoledne až do 18-19h, teď v zimě už jen tak do max. 17h a to jen na hodku až dvě, v tá zimě se to fakt nedá...
2. ne, když prší tak jsme doma nebo jdem do MC
3. jak už jsem psala nechodíme ven v dešti, možná když jen trochu kape tak to jdem, ale na zem ji nepouštím a je v kočárku

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka