nehojí se nám pupík

irena1111
16.11.2010

Holky mam dotaz, kterej se netyka mne ale my kamaradky, respektive jejiho syna. Malemu je 9 mesicu a od narozeni ma problem s nezahojenym pupikem. Obcas mu to krvaci, obcas je to celkem ok ale stale se ne a ne zahojit. Podle lekaru jde o granulom v pupku. Mate s tim nektera zkusenosti? Jak to lecit? Kde s tim umej naco udelat? Doktor kam kamaradka s malym chodi si s tim nevi rady. Dekuju za kazdou radu.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky nám se taky špatně hojil pupíček a malá tam měla takovou zarudlou bulku.Naštěstí už to máme v pořádku, ale vím že doktorka mi říkala, že by to mohl být granulom a ten by se musel řešit chirurgicky, takže si taky myslím, že už to měl malý mít pořešené chirurgicky.Zajděte si k jinému lékaři nebo přímo na dětskou chirurgii.

Ahoj, no tak já bych radila jít okamžitě k jinému doktorovi nebo si přímo zavolat do dětské nemocnice. My měli s pupíkem problém celé šestinedělí, pořád malýmu krvácel a definitivně se mu zatáhl snad tři dny před koncem šestinedělí. Mluvila jsem o tom tehdy jak s naší Dr., tak právě jsem volala i na pohotovost do nemocnice. Obojí mi řekli, že v šestinedělí to nevadí, ale že do konce šestinedělí se to musí definitivně zatáhnout, jinak se to řeší...jak nevím, možná chirurgicky? Nevím, ale jako nechat devět měsíců střídavě krvácet pupík mi přijde hrozný, zvlášť od toho doktora.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky