Ne a ne zhubnout, že by jarní deprese??

22.03.2010

Ahoj holky..poraďte :)
mám deprese jako blázen..přestala jsem kojit a skoro nic nejím, jako jsem to dělala vždy a bylo to OK..ale místo hubnutí PŘIBÍRÁM!!! Nechápu to, naposledy jím kolem 18h..jím 3x denně a dělala jsem to tak i před tím a vždycky to fungovalo.. Je mi zle, když se na sebe podívám, ale mám strach z diet, který mi někdo nabízí stylem pošli peníze, kup si výrobky a kila jsou dole.. Jinak chodím, pořád chodíme s Davídkem venku, cvičím..pomalu, ale cvičím..ach jo..co mám dělat?? Takhle nebudu chtít ani pořídit Davídkovi bratříčka, nebo sestřičku, když to vidím..Potřebuju 8kg dolů..Zná někdo dokonalý recept?? Nebo důvod, čím by to mohlo být??

Áááááááá to jsme na tom úplně stejně ... Přestala jsem kojit, váha se zastavila na 63kg. Před porodem jsem měla 57-58kg. Chci zhubnout cca +-8 kilo, mám tady od manžovýho kamaráda co bych měla jíst, ale já prostě nezvládám jíst 5-6x denně. Vždycky jsem jedla 3x denně a bylo to v poho, teď už to asi nebude tak snadný...
Teď jsem se donutila ob den cvičit ... No i to je problém, můžu jedině doma. Manža je pracovně mimi republiku a hlídání není :-(.
No tak ti taky moc neporadím ... Někdo říká nežrat ..., ale to je blbost, páč to se nedá. Sama nevím co s tím ???? Ach joooo.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka