nazelenalá stolice

21.12.2013

Ahoj holky, malý bude mít skoro měsíc a dnes poprvé se mu v plíně objevila nazelenalá stolice, už si to jako mamina dalších dvou dětí nepamatuju co to znamená, že by byl hladový? nebo mu něco chybí.
Z hladu si myslím,že to být nemůže, papá co 2,5 hodiny a jednou má z obou mou prs a pak další krmení sunárek a to vypije 90ml!! což mi tady Kyttii psala, že ho přežírám, že tak malé mimi ještě nemůže vypít 90ml!
Tak fakt nevím!

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,moje obě děti měli v určitém období nazelenalou stoličku.A byli plně kojené žádný sunar nebo tak něco.Přisuzovala jsem to tomu že chteli časteji kojit (sprut nebo tak něco) a pili mi více předního (sladkého) mléka.Vždycky se to samo upravilo a nikdy jsem to nijak neřešila a klidně kojila i co hodinu když si řekli.Toto moje zkušenosti :a: Ale já měla vždy hodně mléka ukojila bych i trojčata :s:

Ano, to dělá UM, nám stačilo vyměnit značku mlíčka, zkusila jsem jich několik, nakonec malému sedlo Babylove z DM :)

Ahoj,
to dělá ten sunar... UM barví stolici do zelena kvůli vyššímu obsahu železa...
- jen bych tě chtěla varovat - tímto způsobem přijdeš velmi rychle o mléko a dítko si odstavíš...
- doporučila bych přikládat pokaždé a pokud je potřeba dokrmit, tak alternativně... pokud je potřeba dokrmovat takhle delší dobu, tak už by se vyplatilo investovat do suplementoru (vyrábí Medela - seženeš v lékárně nebo na netu - i bazarové) - což je lahvička k zavěšení na krk, do ní se dá dokrm (odstříkané MM nebo UM), z ní vedou 2 hadičky, které si leukoplastí přilepíš k bradavkám a dítě současně pije dokrm a současně stimuluje prsa (krmení je tak stejně krátké jako pouze z prsa nebo pouze z lahvičky) a přesto se dítě neodstaví, protože nezná nic jiného než přikládání k prsu...
- dodává se s třemi rozměry hadiček, kdy se začíná na nejširší (nebo prostřední) a postupně se dopracuje až k té nejtenčí - ruku v ruce s tím, jak vlastní laktace stoupá...
- jestli nechceš odstavit, tak vřele doporučuju - se suplementorem můžete kojit neomezeně dlouho...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka