Návod k použití na trojkolku X-Lander 2008

11.01.2010

Ahoj holky. Moc prosím. Nemá některá z vás návod na použití k tomuto kočárku, nebo odkaz na netu kde bych si ho stáhla? Koupili jsme kočárek z druhé ruky, návod nemáme a bojujeme se skládáním ://: ..Prosím pomoc!! Nebo manža zešílí!!!!

ahojky,zavolej si na babypoint,to je výhradní dovozce a prodejce,oni ti to pošlou.Nebo zajdi někam do prodejny at ti to ofotí,já to v práci ofocovala dost často,jinak ta korba i autosedačka se vždy trochu hýbe

In reply to by prdada

No to je mi právě trapné jít do prodejny, když si tam nic nekoupím ://: ..Ale ten babypoint vyzkouším..To by bylo super, kdyby mi ho poslali. Díky moc..Takže myslíš, že je to normální, že se to hýbe? Já si právě myslela, že to nasadím a bude to nafest pevné..

In reply to by Ivísek24

No, jednak je tam plno pásků a cvoků, které nevíme k čemu připojit..Na většinu jsme přišli, ale něco nám stále uniká. Už jsme došli na to, jak nasadit na adaptéry korbu, ale mám pocit, že není úplně upevněná. Hýbe se a i rukojeť kočárku je jakási vachrlatá. A to je kočárek opravdu jako nový, takže vychozený být nemůže. Pořád na tom hledáme něco, jak to ještě víc upebnit. Pak je tam jeden pásek s koncovkou, který nám ani na sporťák nepasuje dát - nebo nevím, kam už ho dát..No jsou to takové drobnosti :-)..Na hlavní věci člověk přijde, ale mám strach, že něco nezapojíme a pak vyvalím někde mimčo :r:

In reply to by ZelaZuzu

Ahoj, promiň, že jsem neodpověděla hned, moc na stránky nechodím, neb není čas...Tak ten sporťáček nacvakáváš na konstrukci, na takový jakoby velký patenty. Korbička se malinko hýbe, ale neboj se, drží, takže prťouska nikde nevyklopíš. S tou rukojetí - nám se vycvakávala, když byla na tom nejnižším bodu, ale časem se to upravilo - je to asi paradox, ale čím víc ho používáme, tím líp drží - a zlobí ti ve všech výškových polohách? ten pásek s koncovkou - -myslim, že je to upevňovací pásek na konstrukci kočárku - když bude složený, tak tím zajistíte to, že se vám sám od sebe nerozjede (má očko na popruhu a takovou umělohmotnou koncovku s malým očkem?) - u předního kola bys měla mít jakoby vylezlý jeden šroubek - tak se to zahákne, druhou část provlíkneš madlem...

In reply to by ZelaZuzu

Tak se zeptám ještě jinak..Ta hluboká korba se jen nasadí na ty adaptéry na konstrukci? Nijak jinak se neupevňuje? A ta autosedačka taky jen na adaptéry? Mám prostě pocit, že to nesedí napevno i přesto, že to do těch adaptérů zacvakne. A rukojeť je taky jakási uvolněná..

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka