Nastřelit nebo propíchnout????

22.01.2009

Ahoj holky, já vím že se to tu mele pořád dokola, ale když se chci podívat na příspěvky, které už tady jsou tak to hrozně dlouho trvá než to otevřu, takže se ptám znova at to mám pohromadě. Chci vědět jak to bylo u Vás, když jste dávali naušničky. Já pořád nevím jestli nastřelit nebo propíchnout. Teda když jsem tady viděla drobka od Věrouška tak se spíš teď přikláním k nastřelování, ale nevím zda je to lepší nebo ne. Tak prosím písněte. Děkujiiiiii :a: :a: :a:

Ahoj, my jsme byly před dvěma týdny, paní doktorka nám to klasicky píchla jehlou, byla šikovná, Gabča skoro ani nezaplakala, neměly jsme s tím žádné problémy, jen jsem to večer potírala líhem a je to dobré, za pár dní to vypadalo, jako by to měla odjakživa... takže asi také záleží na zkušenostech a šikovnosti paní doktorky...

Tak já nevím... asi je to stejné, protože kdyby byl nějaký zákrok pro dítě špatný, tak by ho přece nedělali. My nechávali píchnout už po šestinedělí (dělávají to už i v porodnici), dr. říkala, že je to jedno, kdy to uděláme. Dělal nám to usní nosní krční, malá ani nepípla, večer jsem jí to namazala lihem a do rána dobrý. Ani krev netekla.

ahoj, my jsme nechavaly pichnout ve 3 mes, ale strasne nam to zhnisalo, nausnice jsme musely vyndat. znova jsme do toho sli v 10 mes, ale nechali jsme je nastrelit a je to dobry. kaja ale plakala u obojiho, tak nevim. ale priklanim se k nastreleni. zabka+kaja

z vlastní zkušenosti radím nastřelit!!! Záleží na pediatrovi,velikosti oušek a hlavně,aby mělo dítě 1-2 hexavakcíny v sobě...já byla s Amálkou v 5 měsících po 2 hexa a super :s: ...propíchnutí je horší jak pro dítě,tak pro maminu...nastřelení je rychlé a bezpečné..platily jsme v Brně 400,- i s naušničkama..vybraly jsme si bílý kov..chirurg.ocel..ve tvaru srdíček a s bílým kamínkem...pa pa :\x:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka