Naše zlatíčko Šimůnek

04.03.2010

Ahojky holky, tak zítra to bude týden, co jsme doma... pěkně ty dny letí.Mám tady ještě poslední den mamku a včera dojel i taťka, tak aspoň nejsem sama...uvidíme jak to budeme zvládat, až tady osiříme... jinak Šimi je zlatičko, sice někdy kojím po hodině, ale někdy má pauzu skoro i tři hoďky...tak se opatrujte, nemám moc času sem chodit, tak snad se to zlepší...musím jít kojit :) ...papa

Naše zlatíčko Šimůnek
Naše zlatíčko Šimůnek
Naše zlatíčko Šimůnek
Naše zlatíčko Šimůnek

To je zlatíčko,moc gratuluju :c: :qu: .Holky,já vám všem,co už máte mimísky tak závidím,vy se máte,já se snad nedočkám :s:

Jééé Katty ten je nádherný!!! :cc): Já se z těch broučků picnu!! Všichni jsou tak krásní!! Tak držím palce ať vše zvládáte a těšíme se na další fotečky a zážitky s miminkem :///: ..Co látkovky? Už zkoušíš???

In reply to by ZelaZuzu

No chtěla jsem, ale prcek je tak malej, že mi z nich vypadl :) , tak počkám, až trošku přibereme :) a já jsem ještě byla dost hotová, tak jsem si ulehčila práci a používám papírové...ale už se těším až je vyzkouším...držte se !!!

Katy moc gratuluju!!! :c: Šíma je nádhernej :h: Užívej si to, za chvilku tě budeme s Gabčou následovat :one:

Ten je krásnej! Je to nádhera jak nám sem ty miminka přibejvaj už se těším na to svoje :c:

hezké fotečky, krásný chlapáček, moc moc gratulujeme :-)
přejeme zdravčko, štěstíčko a tolik pohody, jako je u nás :s:

Ahoj, jé ten je krásnej, vypadá, že je pěkně dlouhej, kolik prosímtě měří? Jinak ať se daří, ať se co nejrychleji sehrajete a pěkně Vám to klape! :-) Vojtíšek už má měsíc a pořád se tak nějak dáváme do kupy, ale neboj, to půjde!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka