naše vítání občánků 10.10.2009 Hluboká nad VLtavou | Moje těhotenství.cz

naše vítání občánků 10.10.2009 Hluboká nad VLtavou

Obrázek uživatele prdada

to zas bylo,byli jsme bez tatky,jen s babi.Takový řev ste určitě neslyšeli co tam předvedl.No ostuda


Komentáře

Obrázek uživatele lemris

:c: jéje, vám to ale slušelo Wink

Obrázek uživatele prdada

Díky moc Pápá

Obrázek uživatele Tehulka4

:jawdrop: :s: :jawdrop: :s: :jawdrop: :s: Jednička

Obrázek uživatele lilian

No, tak nás to čeká v pátek.. tak jsem fakt zvědavá.. a jen se děsím, co si oblíct.. při stěhování se mi někde ztratily boty z promocí, tak elegance půjde stranou a budu jak jinak, sportovně elegantní hihihi.. sice vedle táty v obleku budu vypadat asi divně, ale co už. Smůla je, že mám boty 43,tudíž k nesehnání a na nové není, v nadměrných velikostech si člověk krutě připlatí.

Obrázek uživatele Ojinka

Teda to je krása!!!!!!! moc vám to sluší Srdce

Obrázek uživatele prdada

:C]]:

Obrázek uživatele prdada

:+^*: Pápá

Obrázek uživatele Jajda007

Ahoj, moc vám to slušelo, my ještě nebyli a obávám se, že to dopadne úplně stejně, spustí bengál na celý kolo, že se bude mám pěkně stydět :s:

Obrázek uživatele prdada

Děkujeme,vlastně jsme tam byli jen na začátek a konec a stačilo nám to :s:

Obrázek uživatele Jajda007

:s: A pokládali jste do kolíbky? Já jak ji tam položím do kolíbky tak to teprv bude tóčo :s: Ten řev uslišíte až k vám :s:

Obrázek uživatele prdada

nene,tady kolíbku nemají,ještě to tak

Snídaně u částečně kojeného ročního dítěte

Dobrý den, neporadíte mi někdo, co dávat ke snídani roční holčičce, která je částečně kojená a částečně na UM? Zatím jsme ráno vždy...

Nesnasim sve dite :'(

Dobrý den.
Jsem skoro dva roky na rodičovské „dovolené“ se svým dítětem. Bohužel není den, kdy bych nelitovala svého rozhodnutí...

Otěhotnění??

Ahoj. Jdu k vám pro radu. 11.listopadu jsme s přítelem měli pohl.styk, podle kalendáře WomanLog měla být ovulace 12.listopadu. Tentýž...

Tlaky v podbrisku

Ahoj. Jdu k vám pro radu. 11.listopadu jsme s přítelem měli pohl.styk, podle kalendáře WomanLog měla být ovulace 12.listopadu. Tentýž...

Neztloustnu po Agolutinu?

Zdravím Smile Dneska jsem dostala 1...

Hezký večer,maminky,zejména říjnovky..tak jsem se konečně po 25 dnech od narozní Maxmiliánka rozhodla vám popsat ten bolesti plný,a přesto krásný zážitek..

Právě jsem si dělala testík a vykoukly na mě dvě // Dance 4 ! Ta první je sice slabší, ale objevila se hned po 3 minutách. Bolí mě prsa jak čert a podbříšek taky.

Ahojda holky, jsem maličko víc zmatená. Normálně mám ms pravidelnou i poté, co jsem přestala brát prášky. Tento měsíc jsme se začali pokoušet o mimi, začalo mě bolet v podbříšku, dělalo se mi špatně od žaludku, tak jsem se zaradovala, že by hned vyšlo, ale ms přišla normálně a pravidelně a teď v sobotu skončila a včera jsem začala po 4 dnech špinit znova. Tak to nějak nechápu. Co to je?

Ahojky tety, tak Natálka měla včera své destiměsíční jubileum. Je to frajerka, před dvěma dny se postavila u nábytku (bohužel je mamka hajdalák a ještě to nenafotila), tak čekám, že chození na sebe nenechá dlouho čekat, stejně na nás pořád natahuje ručičky a říká tap tap (ťap ťap) a když jí vodíme po chodbě za ruce, tak je štěstím bez sebe, teď už jen aby začala sama.

Zdravím těhulky i maminky. Včera jsem se byla podívat v obchůdku s kočárky a na první pohled mě zaujal tento kočárek Delti Ekonomic, kolekce 2008. Je zlevněný na 4800 Kč, je to kombinace hluboké korby a sportovní sedačky, která lze snadno připevnit.

Zdravím těhulky i maminky. Včera jsem se byla podívat v obchůdku s kočárky a na první pohled mě zaujal kočárek Delti Ekonomic, kolekce 2008 (polský výrobek). Je zlevněný na 4800 Kč, je to kombinace hluboké korby a sportovní sedačky, která lze snadno připevnit.

:? ahoj holky,včera jsem dostala doporučení od dr. že byhc měla ukončit kojení to se taky snažím,mívám totiž migrény a může to mít taky vliv,hormonální,tak se snažím o odstavení a ale moc to nejde,jde to pomalu,prostě je malý zvyklý na prso,no uvidíme!

http://www.fertilityfriend.com/home/2a7bcc
ahoj holky, vyzná se prosím Vás někdo v mém grafu. Počítám, že mi z Vás odpoví dvě, alespoň i tak děkuji.

holky,malej třetí den pořád je jako ocásek,nemůžu ani na wc,pronásleduje mě a když se někam vzdálím začné :§) :'zz): huláká a vzteká,nevím co dělat.když přijde manžel z práce a chci aby byl taky s ním,dám mu ho do náruče a já chci si nšco udělat,je to horor,řve e řve,vůbec nevím,co se děje,je to tím obdobím,nebo co?skončí s tím? :? doufám,že jo je to na zbláznění

Ahooj holky,
tak se na Vás obracím s žádostí o radu.
Na břiše se mi udělali ošklivé fialové jizvičky - strie no hrůza a to sem na začátku těhu.
Nemáte nějakov radu jak se jich zbavit a taky předcházet.Ted sem si koupila v lékárně krém na strie v těhu jmenuje se Elasti Q nebo tak nějak. máte s tím některá zkušenosti???? Moooc děkuju za pomoc