Naše vánoční přání

21.01.2015

Už na své narozeniny a o osm dní později na Vánoce jsem si přála jedno jediné, aby jsme všichni byli zdraví. Vlastně jsem měla ještě jedno obrovské přání... druhé dítko, o které jsme se s manželem snažili od října 2014.
16.1.2015 jsem se v práci tak strašně pohádala s jednou ženskou, až se mi zamotala hlava a udělalo se mi zle... to jsem si řekla ... Aha, tak tentokrát se nejspíš zadařilo, protože takhle zle mi z hloupých lidí většinou nebývá :-) ... Doma jsem měla jen jeden poslední ovulační test a protože jsem četla na internetu hromadu článků o tom, zda se tak dá či nedá určit rané těhotenství, zkusila jsem večer udělat ovu test. Byl to 26 DC (cyklus mám 28 dní) a na testu se vzápětí objevila docela silná druhá čárka... Což minulý měsíc před menstruací opravdu nebylo. To mi dalo naději.. druhý den ráno jsem použila drahý digitální test Clearblue, který ovšem nefungoval... tak jsem vzala synka a jela do lékárny. 27 DC, kolem poledne jsem si udělala těhotenský test Dr. Max a byla tam.. slaboučká čárka :-) Další den, den kdy se naštěstí nedostavila menstruace jsem to opakovala :-) čárka maličko zesílila. Den zpoždění, to samé :-) A dnes - třetí den zpoždění jsem vypotřebovala konečně i poslední těhotenský test, je tam vidět jasný postup. Čárka sílí, mám radost jak bleška a přeju si, aby vše bylo v pořádku a na kontrole, na kterou jsem objednaná na 2.2.2015 bylo už krásně vidět bušící srdíčko našeho druhého dítka :-)
Neskutečná radost a těšení se.. tyhle pocity mě teď zaplavují :-)

Naše vánoční přání

Ahoj :a: shodou náhod jsem na tom byla podobne. O druhe jsme se snažili od září. A ted jsem 9+2 :) gratuluji! A ať je vše v pořádku. Já jdu na další kontrolu až 28. a když vše bude ok půjdu na krev. Bojim se ale tesim se až male zas uvidím. Synka už máš tak ze by to byla :girl: :) mi už holčičku máme tak by jsme byly rádi za kluka. Držím ti palce :one:

In reply to by PeNes92

Dekuju a tobe prrji take,at je vse v poradku :-) jojo, u me by ta holcicka byla vytouzena :-) ale pokud bude druhy chlapec, taky budu mit radost :-) co ti budu vykladat :-) ty bys druhou holcicku urcite taky v porodnici nenechala :-D :-D :-D Hlavne at jsme zdravi, ze?

Moc gratuluju...to je úplně jiná radost, když se zadaří po dlouhé době, než když se tak stane náhodou a neplánovaně :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka