Naše první Vánoce

25.12.2010

Krásný sváteční den, přeju !
Tak včera jsme oslavili naše první Vánoce ve 3 , vlastně 4 . (na psíka přece nemůžu zapomenout). Jolanka měla velmi uřvaný den, ale byla to asi moje vina, páč jsem zbaštila na co jsem přišla a jí to chudince nedělalo dobře. Zlaté prasátko jsem vskutku neviděla. Ale i přesto jsme si den užili . Jolance jsem pořídila spešl sváteční šaty, uháčkovala jsem jí k nim čepičku, ale jak vidíte, tu mi silně bojkotovala- nesnáší čepice paušálně...
Posílám pár foteček a čekám vánoční hlášení od ostatních lupínků.
:a:

Naše první Vánoce
Naše první Vánoce
Naše první Vánoce
Naše první Vánoce

Ahojky Massinko,malá je kouzelná ty šatičky nemají chybu a ty botičky jsou ještě roztomilejší je to celkově žjůůůůů

Ahojky Messinko,koukám,že každej narve ta svoje miminka do vánočních oblečků,ale vy máte hezké šatičky.Náš prcek se v overálku se sobem tak spotil,že ho měl asi jenom hodinu na sobě.Jinak my jsme byli včera přes den na Staromáku,takže Denísek krásně spinkal.Před štědrovečerní večeří,jsem mu dala najíst,ale bylo to k ničemu.Stejně jsem k němu musela pořád vstávat.Kde jsou ty časy,kdy jsem se celý štědrý den koukala na pohádky a válela se na gauči.Musím říct,že udělat salát,kapra,upéct cukroví....docela výkon při takhle malém prckovi,který vůbec nespí.Cha cha..ale doufám,že příští rok už to bude trochu klidnější.Až s námi budou sedět na židličce u stolu.Jééé,to bude super.Přeji dodatečně krásné svátky holky :s:

In reply to by Messina

No mě přinesl novou bundu,ale nosila jsem ji už týden před...:o))..Denískovi přinesl mluvíci hrnec,usínáčka a nějaké oblečení..jinak hraček má spustu..za chvíli se nevejde do pokojíčku.A co dostala Jolča?

ahoj holky, jak víte tak u nás to vypadalo obdobně... :D jsou ty naše holky fakt přes kopírák.. Malou nejen trápilo bříško,ale prostě i celkově si vymrčovala a tak pro nás byl včerejší den stejný tak jako všechny a stejně tak jako všechny ostatní pro nás byl nádherný.. hlavně že je Beu zdravá... dárky dostane v týdnu až pojedeme nakupovat.. už se moooooc těšíme... za chvíli vytvořím blog.... :))

In reply to by gejbi

Ahoj Gábi. Máš pravdu, hlavně že jsou holky zdravé. A tím řevem si aspoň pořádně roztáhnou plíce a třeba z nich jednou budou zpěvačky- u Jolanky nejmíň operní !!! Jinak dneska jsme byli na kontrole s tim pupíčkem a už to má dobrý. To jsem moc ráda . Byli jsme u tchánovců. sešla se tam celá rodina, pekl se krocan a bylo to super. Tolik dobrovolníků na chování Jolanky- v podstatě se mi dostala do rukou jen na kojení :€Ss€:
Dneska byl fajn den. Až na to, že mi mužíček chytil nějákou chřipku, tak čekám, kdy to chytnu já a malá !!! :€[€:
Mějte se, holky!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka