Naše pokračování se stroječkem

04.07.2012

Ahoj maminky,
už jsem tu dlouho nebyla, moc sem nechodím ;) a taky nezbývá čas :///: Pro ty, kdo nás ještě znají a pamatují, vkládám pár foteček, jak pokračujeme s naším strojkem atlanta. Verunka v něm obstojně chodí, dokáže i běhat, je to sranda :s: :s: Jen tedy v těch vedrech to není nic příjemného, hodně se pod ním potí, má tam vyrážku a boláčky, někdy jí to skřípne kůži, nejradši bych ji nechala běhat jen s holou prckou :00: Další kontrola nás čeká v srpnu, po půl roce, tak se uvidí, co dál, jestli jsme pokročili a stříšky budou nebo budou operace ;)
Také jsem se pořád ještě nenaučila si zvyknout na zvídavé pohledy, úsměvy, ale i úšklebky a posmívání, na hloupé dotazy lidí i dětí, kterým naše malá v tom strojku přijde nenormální.. ale holt se odlišujeme :?
paaaa a užívejte léto! :k:

Naše pokračování se stroječkem
Naše pokračování se stroječkem
Naše pokračování se stroječkem
Naše pokračování se stroječkem

Ahoj holky, teda koukam, jak Verunka vyrostla, je to krasna holcicka!! :h: Je moc sikovna, a statecna, cim si musela projit, moc Vam drzim peste, aby se to uz vse srovnalo a operace nebyla nutna :h: :a:

Verunka je krásná holčička :k: :k: lidí si nevšímejte, dokáží být hodně zlí.. ale jsou mezi námi i hodní... mooc vám držím palečky... :h: :h:

Ty jo, z Verči je nádherná velká slečna :D
- ten stroječek je hlavně jen dočasný... ale ať na něj koukám, jak na něj koukám, vůbec jeho funkci nechápu :D
- je důležité, aby měla Verča nohy od sebe (ve stejné vzdálenosti)? nebo jak... a musí v něm i spinkat?
Doufám, že z těch řečí si nic neděláš... to, že jsou děti a lidi zvědaví, je poměrně normální... to, že mají posměšky je na "přesdržku" :D

In reply to by Kytiii

Ahojky, děkuju za pochvalu za Verunku :€s€: Ten stroječek má funkci takovou, aby nožky nebyly úplně u sebe, což je pro kyčle to nejhorší... proto se kvůli kyčlím dávají nožky od sebe. Jenže aby mohla chodit, nemůže je mít úplně od sebe, tak je má v tomto úhlu. ta tyč je s pístem, takže to má vůli kousek od sebe i k sobě, na bocích jsou na tyčích klouby, aby to Verču pustilo sednout - prostě dát nožky se strojkem dopředu. Je to fakt vymakaná věcička :one:

Wau,Verunka je teda krásná veliká slečna....moc zdravíme a přejeme v srpnu ty nejlepší zprávy pro vás :-) :-)
A k těm zvídavým čumilům....řeknu to od huby..serte na ně!!!Nikdo vám nic nedá a vy sami dobře víte co a jak se má.Buďte rádi za Verunku,je opravdu nádhernááá a to bez pochlebování.Máte ji moc nastrojenou.
Takže vám přeju krásné léto a v tom srpnu se ozvěte..držím pěstičky :-)

In reply to by Dagmara

Ahoj Dáši,
ano, ono to hrozně letí a já jsem tu dlouho nebyla :) Já jsem právě člověk introvert a ty pohledy mi opravdu nedělejí dobře, nemůžu se naučit se nad to povznést... ale když se jedna mamina ( !!!) posmívala, tak jsem jí od plic řekla, co si myslím...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky Ivetko,
děkujeme za milý komentář ;) no s těmi vedry je to u nás opravdu náročné, no co nám zbývá, musíme vydržet :) Ale Verča je naštěstí hodně rozumná, pochopí to, když jí to vysvětlím :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj Terezko, děkujeme za milý komentář :€s€: Tady sis teda prošla problémy teda :O Ale ono se říká, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. A o to víc si vážíme, když jsme zdraví :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka