Naše pokračování po další kontrole

04.09.2012

Ahoj maminky,
pamatuje si nás tu ještě někdo? :///: Před měsícem jsme byli na další kontrole v Brně, bohužel se nožky nezlepšily, na levé pořád chybí stříška, prý tomu dají ještě chvíli a pak se bude opět operovat :r: a pak zase sádry a odznovu... Navíc :*8*: vyloženě řekl, že to bude léčba na strašně dlouhou dobu a se stroječkem také ať počítáme na dlooouho.. tento konkrétně se dává až do cca 10 let :( Ale je dobře, že aspoň pominula ta vedra, snad už se nám od stroječku neobjeví žádné opruzeniny. Takže tak u nás, žádná sláva, já se pomalu těšila, že už Verči všechno skončí a ono kdepak, odznovu to začne... :a:

Naše pokračování po další kontrole
Naše pokračování po další kontrole
Naše pokračování po další kontrole
Naše pokračování po další kontrole

Ahoj holky, jste naprosto úžasné a já chci moc poděkovat za skvělé článečky a fotečky. Moc mě totiž pomohly a dodaly odvahu pro boj s mojí Viktorkou. Malé v 6.týdnech zjistili vykloubení levé kyčle. Hledala jsem na internetu nějakézkušenostiod maminek a kromě odborných článků, které většinou byly i bez fotografií je váš příběh jediný, který opravdu popisuje vše. A ještě jednou moc děkuji. My jsme teprve na začátku. Absolovali jsme první trakci-šest týdnů a nepomohla. Teď čekáme na artrografii a pak se uvidí....

Ahojte holky,jste opravdu mooc šikovné jak to všechno vzládáte.malá je kouzelná princezna,a mooc jsem vám přála na kontrole o mnoho lepší zprávy než jste dostaly :( aby už období vašeho trápení s nožkama konečně skončilo.a vy ne a ne se stroječku zbavit :( holky ale nehažte flintu do žita,třeba to příště dopadne o fous lépe.hlavně neztrácejte naději bude líp :) asi se mi to snadno píše ale vy jste silné holky a zvládnete to :a:

jéé tak vy už taky chodíte to je super, já si tě matuju pokaždé jsem pročítala tvé příběhy a naposledy si pamatuju jako malou ještě v kočárku a ted už fotka jak krásně chodí, to je super! :one:

tyhle zprávy se mi za mák nelíbí:-( chudák Verunka :-( jestě bude mít s tím strojkem trápení :-( ještě že je teď malá a tak to nebere jako my dospělí. ale až bude větší....
Hodně síly, trpělivostí a nervů Vám všem přeju!!!!!!!

Teda Verunka je krásná a na té poslední fotečce je k sežrání :-) Pamatuji si jako krásné buclaté miminko a ona je z ní taková vytáhlá slečna :-) Je strašně moc šikovná a doufám, že vy nebudete ten případ, kdy musí být strojek do 10 let, a za chvíli budete mít klid. Moc vám to přeju :k:

Zdravim Vas obe moc a moc:-)Sleduji Vas pribeh vlastne co se mala narodila a musim rict,ze Vas moooc obe obdivuji:-)Mala opravdu rychle roste a je moooc hezka:-)Preji male brzke uzdraveni a aby se je to rychle a rychle lepsilo a tobe mooooc sily na to,aby jsi to vse zvladla :a: :a: :a:

Holky, to nemá konce co :( Moc vám přeju, aby to bylo co nejdřív v pořádku, kočička si užívá a vy s ní.. Přeju jenom a jenom štěstí Verunce :h:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka