naše malé ďáblice | Moje těhotenství.cz

naše malé ďáblice

Obrázek uživatele lucyas

Ahoj Holky, tak se jdeme po dlouhé době ukázat! Vůbec není čas sem často chodit, ale sem tam si jen vše pročtu a zas jdu něco dělat na baráčku nebo do práce!
Naše novinky jsou asi jen takové, že už je i s Barčou sranda, jak se snaží vše opakovat, no někdy je to až k popukání!! Jinak Bára na nočník ani záchod nechodí, hrozně řve a dr. nám říkala, že to zatím máme nechat být, že to přijde samo! Naše míry v 22 měsících jsou krásnéé 80cm a 10,5kg!
A Beátka, ta už se pomalu začíná připravovat na školu, denně si na ní hraje s kamarádkama a sousedkama! Taky se nám přes tu zimu pěkně vytáhla, už má 117 cm a to měla přesně před rokem v březnu jen 108cm. S tou váhou u ní je to podstatně více jak u Barušky, ale snad z toho ještě vyroste, vážíme 25kg.
Už se moc těšíme na jaro, i když zrovna dnes to venku na jaro vůbec nevypadá, prší a prší.
A opět u nás řádí nějaká viróza, nebo chřipka, mám rýmu a kašel a Beátku mám taky ze školky doma, protože má prozměnu teplotu a kašel, Jsem zvědavá kdy to chytí Baruška!

Komentáře

Obrázek uživatele Verusle

Moc pěkné holčinky Smile jsme taky květen 09 a na nočník taky nic.. jak řeknu chceš čůrat tak začne ječet e e neeeee a vztekat se.. když ho tam pak dám tak se většinou vyčůrá, ale sám si nikdy neřekne.. tak uvidíme:-)
Přejeme hodně úspěchů!!!

Obrázek uživatele lucyas

jojo holky díky, malá když si na dudlík vzpomene, tak jen řekneme, že se ztratil a je teda zatím klíííídek!! Obešlo se to u nás taky bez řvaní!

Obrázek uživatele Mag28

Ahojky Luci,tedy holky se vytáhly obě hezky moc jim to sluší malá je taková čertice správná cuilkatá Smile Srdce s nočníkem se netrap však se to jednou naučí ,mě Adámek sice chodí hezky dokonce tet začal i nanočník Jednička ,ale neříká si,tak,že když zapomenu je věčně pochcanej a párkrát už došel i s bobanem ve slipkách :s: to řekl hezky kakat,ale už pozdě Koulení očima tak to nevzdávám,přes den je bez plínky jen na spaní máme a ven Jednička a doufám,že brzy si začne už říkat :)Stím mluvením mě vykládej se tet muisím hlídat,vždycky když jsem vytočená tak lítají slova Koulení očima a Adámka jsem včera načapala jak mu spadly kostky a říká kuva :? Koulení očima bych si nafackovala, :€z€: ještě že mu nikdo nerozumí jen já a já si ho nevšímám stejně neví co to je,ale už to není sranda jentak něco říkat před ním :///: Beatce to s aktovkou sluší doufám,že brzy názor na školu nezmění jak náš Tomáš ten by chtěl mít celý rok prázdniny :s: :s: :s: My jsme tet pořád venku na motorce nebo v parčíku a je to super vracíme se až na večer a malej pak je hezky vylítanej Jednička prostě miluju jaro a léto :\x: Srdce Mějte se hezky Pápá

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Ahojky maminky,
uz dlouho premyslim o tom, ze to sem napisi, ale nedokazala jsem to. ale ted uz to v sobe nedokazu drzet.

Holky, tenhle odkaz sem prostě musím dát, hrozně mě rozesmál :s:
http://www.stream.cz/video/570196-miminko-vydesene-smrkajici-maminkou
Mějte se krásně Pápá

Ahoj holky, prosím vás,chtěla bych malé koupit botičky přes net (jsou jí 4 měsíce, nožičku jsem naměřila 10 cm) ale nevim si rady s tím jejich číslováním C0 C1 C 2... a jaká velkost je nejmensší? 18? Chci jí je pořídit aby si postupně začala na botky zvykat, třeba nějak za měsíc. Moc díky za rady,v tomhle se nějak ztrácim. :o))

Tak jsem si někde přečetla, že od cca 25tt začnou mít některé těhulky problém se spaním, divnými sny atd. A to bych ani nebyla já (my hypochondři to máme od přírody těžké), aby mě TO nepotkalo téměř okamžitě.. Včera (úterý) mě celý den děsně bolela hlava, chtěla jsem si zdřímnout, ale spánek se nedostavil..tak jsem to zkusila přetrpět (co mi taky jiného zbývalo!).

Ahoj tetičky. Tak Deniska už rodí, v 5hod mi psala, že jí praskla voda. Snad ji nebude Tobiášek dlouho trápit a pospíší si.
Denisko, moc na Tebe myslíme. Drž se holka :qu:

Ahoj, holčiny, tak teda nevím nevím, jestli se nepřidám do klubu Listopaďátek 2011. Už 10 dní mám zpoždění. Zatím jsem to nějak neřešila, protože od porodu to měla být má 4. MS a zatím si chodila jak chtěla. Ale většinou se jednalo tak o 4 dny dřív nebo později. No jsem z toho docela paf.

Ahojky mám celé nové jedno pláto Lindynete 20 kdyby jste některá chtěla tak písněte pa

Teda ty slevy mi dávají zabrat :c:

Scháním golfky a vlastně ani nevím, co od nich chtít..líbí se mi např.tyto
http://www.mojetehotenstvi.cz/temer-novy-kocarek-britax-b-mobile
můžete mi poradit? Děkuji