Náš víkend:-)

29.11.2010

Tak nám začala ta pravá zima, napadlo nám přes noc asi 15cm sněhu, což se mi vůbec nelíbí, protože nemůžu nikam vyjet.. Autem se bojím a kočárkem to bude složitý, než protáhnou chodníky :-( .. Vkládám pár foteček z víkendu :-) . Mějte se krásně, maminky!!!

Náš víkend:-)
Náš víkend:-)
Náš víkend:-)
Náš víkend:-)
Náš víkend:-)
Náš víkend:-)
Náš víkend:-)

jak je pěkně zachumlanej :c: ale určitě mi dáš za pravdu ,že až bude jaro bude to lepší ,je to dřina je takhle vyfiknout ,zvláště když nechtějí vůbec spolupracovat :-) to jsou chvíle kdy si říkám ,že jsem měla víc plánovat :-)
sníh mě teda taky dvakrát nebere ,autem se bojím stejně jako ty ,ale kočárek je v pohodě máme kolečka jako traktro takže spokojenost ,ale zase člověk dorazí domů a ta potopa potom ,to si nevybereš ,ale snad bude takhle i na vánoce :-)

In reply to by katerina-kaca

V každé roční době je něco špatně. Já být těhotná na léto nechtěla a byla sem defakto celý, že :-)Dnes mi přijde, že je to dobře. Léto sem snášela parádně, úžívala sem si koupání a sluníčka a žádné složité oblíkání a obouvání :-) Představa, že s pupkem obouvám kozačky je pro mě nepředstavitelná :-) Jednu zimu to vydržíme s těma drobkama a pak už bude jenom dpbře, ne? :-) Jinak já dávám 3vrsty. Bodyno+punčošky, pak tenkej roláček+legíny a na to všechno dám kombinézu medvěda a samozřejmě fusak. zatím to měla vždycky pěkně vyhřátý, ale dnes zvažuju vrstvu č.4 :-)

Lobkova (neověřeno)

In reply to by katerina-kaca

Holky já ho takhle nenavlíkám :O zaprvé ani nemám takhle krásné kabátky a za druhé ho mám na té kožešince, pod termo dekou a ve fusaku tak nevím..ale zimou nepláče a je teploučkej..dávám jen teplou čepičku a rukavičky a botičky jinak normálka dupajdy a svetřík..není to málo????

parááááááááááááááááááááááááda!malý je fakt frajer! Jak já se těším na vááááánoce.Juchůůůůůůůůůůů.

ááá, vánoční výzdoba o wékendu proběhla :-) U nás letos na to prdím. Malé dám akorád do pokojíku svítící hvězdičky na okno a do kuchyně sem mrskla sněhuláka a tím končím. Všechno mám zbalené na barák v krabicích, ani to nemám doma, takže to nebudu asi ani vytahovat :-) Vánoční atmosféru letos budu honit jinak :-) U nás též napadlo taky dobře 15cm a su v ďupě, protože mám auto dole pod bytem a s těma letníma asi určitě nevyjedu, takže musím počkat na oblevu :-) Třeba to nebude tak horké s tím sněhem a budem moct vyrazit brzo na nějakou projížďku. my to možná zkusíme hned dneska :-)

Lobkova (neověřeno)

In reply to by lusylu

No holky já to též nebudu letos nijak hrotit páč stejně budem u tchyně...ani nevím co koupit malinkému..dokonce jsme si říkali že letos nic páč z toho nemá rozum ale to mi je blbý...máte nějaký tip?

Lobkova (neověřeno)

In reply to by lusylu

Jéé ty ponožky dostal Bastík od babí ale se zelenou čůzou :s: a ta sada nástrojů je super nápad..díky..to mě Kuba zabije hihihi..pořád hlásí hlavně nic pískacího a hracího..hihihi

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka