Náš první ultrazvuk | Moje těhotenství.cz

Náš první ultrazvuk

Obrázek uživatele vřískoťáček

Tak včera proběhla první kontrola u doktorky. Smile Vše je jak má být,srdíčko bije,miminko je na správném místě a hlavně je jen jedno! :s: Dle poslední ms jsem dnes v 8tt. Příští úterý jdu už oficiálně do těhotenské poradny a dostanu průkazku. Smile

Komentáře

Obrázek uživatele vřískoťáček

Děkujeme. Smile Hlavně že ,,ten flíček" má srdíčko,to je hlavní. Sluníčko

Obrázek uživatele Šáruška2

Jéé, tebe si pamatuju z kdysidávna podle nicku Pápá Jak staré máš první dítko? Nám se první narodila 2011 Smile
Gratuluju k človíčkovi, fotka je opravdu dost povedená Jednička

Obrázek uživatele vřískoťáček

Ahoj,první syn bude mít za 17 dní 2 roky,děsně to uteklo! Jinak děkujeme.:-)

Obrázek uživatele verunka24

Jůů to je pěkná prďolka Sluníčko
Tak pěknou fotečku z 8týdne z minulýho těhu nemám,
tak uvidíme jak ted..
Jsi jako ukončený 8tt nebo probíhající?

Obrázek uživatele vřískoťáček

Děkujeme. Sluníčko Určitě taky budeš mít krásnou fotečku. Smile Když jsem byla v úterý na kontrole tak dr říkala že podle poslední ms jsem 7+6.

Obrázek uživatele verunka24

Díky já právě rěším,kdy se obědnat k dr. jestli v 7týdnu není brzo :? Oni tam raději obědnávají až v ukokčeném 8týdnu aby už bylo všechno,ale chtěla sem mít potvrzený těhu o dr.než to řekneme a bojím se že to do té doby praskne.. :///:

Obrázek uživatele vřískoťáček

Já myslím že to není brzo,myslím že už by mělo bejt srdíčko. U nás to zatím ví jen moje mamka a ségra,tchýně,tchán a švagrová. Jinak jsem chtěla vydržet až do toho 12 tt,ale teď už to taky řekneme. Proč myslíš že to do té doby praskne? Biggrin

Obrázek uživatele verunka24

Páč 18.4.je u nás ochutnávka vín,na který s manželem chodíváme,pže je u vinařů.Nepila jsem tam jen když jsem byla kojící nebo těhotná.Jinak u rodičů se furt něco nabízí k pití,aby to nebylo nápadný,(páč já si dřív dala i štamprdlu)tak si víno nechávám trochu nalít a pak vypitou půlku podtsrčím nenápadně manželovi :///:
A nemám moc ráda takový to zapírání,když se tě zeptají jestli jsi těhotná..tak uvidíme no
Uvidím kdy si mě bude chtít dr.obědnat.Jinak u dcerky mě v probíhajícím 7týdnu už něco šlo vidět,tak třeba i teď :///: Akorát sem měla ovulaci až 19DC tak aby to vše nebylo na utz později.. :?

Obrázek uživatele verunka24

Tak už jsem obědnaná 17.4.k doktorovi,tak kestli už bude Srdce tak to už oznámíme aspon rodičům..
Mě zas vždycky přišlo že se mi už zvětšuje břicho že už to ostatní třeba vidí a cítila em se blbě,tak u prvního sme to řekli v 10.u druhýho v 9. a ted to bude asi v 8 :s:

Mě zatím naštěstí jen žblunká v břichu a su nafouklá a včera mě začlo v noci polívat horko do různých částí těla,za chvílí zas zimnice..ale nachlazená nejsu :///:

Obrázek uživatele Veru21

Gratuluji Sluníčko Těhulka

Obrázek uživatele vřískoťáček

Děkujeme moc. Pápá

Obrázek uživatele .Míša.

Fotka se moc povedla, už je to pidi človíček Smile

Obrázek uživatele vřískoťáček

To teda jo.:-)

Vítám vás v zářijovém neočekáváním.Vzhledem k tomu že se Bacilka, stále neozývá , tak nevím jak to bude s vedením dál. Tak zatím to ještě povedu.Přeji všem aby září donesl hojnou úrodu //. Pište kdy neočekáváte, kdo s námi bude chtít sdílet graf (a ještě ho tu nemá), tak mi pošlete odkaz v osobní zprávě a já ho zařadím do seznamu.

Všechny vás vítám v  podzimním říjnovém neočekáváním.Tak ještě i tento měsíc vás povedu. bacilka slíbila že od listopadu to zas převezme.Přeji všem ,aby říjen donesl hojnou úrodu //. Pište kdy neočekáváte, kdo s námi bude chtít sdílet graf (a ještě ho tu nemá), tak mi pošlete odkaz v osobní zprávě a já ho zařadím do seznamu.

Ahoj holky, nezvykle přidávám listopadové neočkávání už teď, protože zítra večer odjíždím a vrátím se až 4. listopadu. Do té doby prosím napište, kdo jak do seznamu. V říjnu jsem koukala, že některé z Vás si berou volno... Jestli by Vám nevadilo, hodila bych Vás do seznamu "na dovolené" - tzn. dovolená od MT... A od 4. listopadu už pofrčím jako fretka...

ZDravím Těhulky prosinčátek, jak se vede ?

Dnešní poradna dopadla na výbornou, mimísek odpovídá termínu má něco přes 5 cm a bublinka 14 cm.

Ahoj holky, jsem tu po strašně dlouhé době a tak jsem si řekla, že sem napíšu, že byste některé mohly poradit.
V roce 2008 mimoděložní těhu a přišla jsem o levý vejcovod. Vaječníky zachované. květen 2009 těhu a holčička, které už 5. A v dnešní době jsme si tak řekli, že ještě jedno prtě by to chtělo, ale nevím si zcela rady.

Zlatíčka moje milovaný,

Zdravím všechny snažilky.Chtěla bych se zeptat. Snažilek i maminek, které měřili i bazální teplotu, kdy u vás došlo k ovulaci po prvním pozitivním testu. Sice vím že doba je od 12-48 hodin, ale chtěla bych vědět i jiné zkušenosti. Myslím že test může být ještě i více sytější budu dnes dělat ještě večer.

První test je 8DPO kde ještě nic není
a druhý je z 11DPO dnes
Úplně mě to překvapilo,jak to jde hezky vidět,čekala jsem nic anebo ducha,ale toto :s:

Druhá fotečka 12DPO :///:

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...