Náš porod !!

09.03.2011

Ahoj tetičky naše.
Předem GRATULUJI VŠEM NOVOPEČENÝM MAMINKÁM!! Ještě jsem nestačila všechno přečíst ...

Musím vám všem moc poděkovat za velikou podporu. Na všechny jsem myslela i při těch šílených bolestech. Pořád jsem si říkala že to všechny zvládnem a budeme je mít už u sebe lásky naše!!!
Ve středu v deset večer mě chytly bolesti. Pořád jsem tak chodila a přemýšlela jestli je to ono. Ale jistá jsem si fakt nebyla. Když to do půlnoci nepřestávalo a stupňovalo se to, vlezla jsem do sprchy a po ní to bylo možná ještě horší. Pak už to bylo po 10min a pravidelně. Ve 2h ráno jsem vzbudila Míšu že asi jedeme. Vyjukanej se oblékl a jeli jsme. Každá díra v silnici byla děsná.
No nic, na monitoru nic moc nebylo a já přitom umírala. Nechali si mě tam s tím že jsem otevřená na jeden prst. Mikyho poslali zatím domů že to hned tak nebude. Byl nervozní chudák.
No monitor mi dělali každou hodinu ale stále slabé kontrakce .. a já si říkala že to už musím být ono. No když už jsme je měla po pěti min takovou dobu přišla doktorka a udělala mi hamiltona znova. Za hodinu přišla ještě jedna dr a udělala mi ho taky. Nic. Pak mi dali nějaké čípky abych se otevřela. Konečně na tři prsty. Za nějakou dobu zase přišly a to už mi píchly vodu vím že byly tři odpoledne, protože to za mnou přišel Miky .. Po třech hodinách hurá otevřená na šest. Oki přesun na sál - Stále nic moc .. dostala jsem nějakou injekci. Ale nic moc se nedělo. to už jsem ale byla hotová unavená .. že už musím tlačit .. nesmíte roztrháte se. Otočily mě na bok zvedly mi nohu a tím jsem se otvírala ... no nakonec jsme rodily na nějakých osm až devět prstů. Ale už mi dovolily tlačit. Nebýt tam dvou porodních asistentek a dvou doktorek nikdy bych ji asi nevytlačila. Břicho mi mačkaly loktama že ještě dneska mám modřiny. Ale zvládly jsme to ... po 22 hodinách v 19:45 se narodila. Holky máme s Míšou DCERU a je nádherná !!!! Pak mě musela p.doktorka hodinu zašívat. Hodně jsem se roztrhala uvnitř. Placenta ze mě né a né odejít .. vypadalo to špatně, ale povedlo se. Pak jsem ale dost krvácela. Dostala jsem kapačku, pak ještě jednu. A ležela na sále až do jedné do rána. Do dvanácti jsem tam měla malou v postýlce .. byla kouzelná !!!! Koukala na mě a byla hodná !!!

Holky Miky byl užasnej. Po celou dobu co byl se mnou mi hrozně moc pomáhal!!! Byl mi opravdu oporou. Jak jsem na začátku těhotenství nechtěla aby byl u porodu jsem nesmírně šťastná za jeho paličatost .. ;)!!! Moc ho miluju !!! :-*

Holky snad budete mít porod mnohem mnohem rychlejší !!! Držím pěstičky!!!

ODKAZ NA FOTKY ... https://picasaweb.google.com/SarkaDrinkova/EliskaSarah#

Náš porod !!

Ahojky, přidávám se s gratulací ke krásně dcerušce :girl: :qu:
Koukám, že porod jsme měly skoro stejný, jen ty sis to užila ještě dýl. Ale jinak postup porodu jsem měla úplně stejný od půl 12. v noci do rána po 3 minutách a otevřená stále jen na 1prst k ránu už na 2, urychlit čípkem nebo něčím mi to nemohli, protože byly plné porodní sály, tak mě neměli kam dát. Sál se uvolnil až v 8h ráno, tak mi prdli vodu a malá se narodila až v 15:45odpoledne (dneska je to přesně měsíc). Takže celkem to trvalo 16hodin. Ale opravdu to za to stálo.
Jste obě moc statečné holky a teď už si to budete spolu jen užívat :one:
Přeji ať je malá hodňoučká a má spokojenou mamču :a:

Ahoj,
předem ještě gratulace k narození :girl: Hodně štěstí, zdraví a ať jste pořád tak šťastní jako při jejím narození :h:
Jinak porod jsi měla dlouhý, snad 1. hodně dlouhý porod našich březňátek, ale výsledek stál za to :€p€: :k: :a:

No panejo, jste holky statečný a šikovný jak jste to pěkně zvládly.....malá je kouzelná, celý tatínka, tak ať vám to spolu jde, ať je hodná Eliška :a:

Malá je fakt nádherná! Sluší vám to spolu rodinko :-) Moc gratuluju a obdivuji tě, jak jsi ten porod perfektně zvládla :one:

teda takovou dobu než jsi se Elišky dočkala,viď?To sis teda užila,chudinko :-( Ale už je dobře,ne?Máš už prcku u sebe :one:
Máte moc hezký fotky Šáry,Eliška je podobná tatínkovi :-) a solárkovou (kosmickou) kombinézku jsme taky měly :-) A jak vám to spolu jde?

Ahoj holky:) jeste jednou vam gratulujeme! Jste sikulky sikovny :one:
Eliska je nadherna, ty fotecky me uplne rozbrecely! :c: zavidime - v dobrym- ze uz to mate za sebou a ze jste doma:) my porad jeste cekame jako 2v1 :devil: zitra termin tak se snad uz dockame co nejdriv :||):
pa a uzivejte :€s€:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka