Napadeni rotvajlerem | Moje těhotenství.cz

Napadeni rotvajlerem

Obrázek uživatele Luxil

  Holky jdu se podělit o hrůzný zážitek, včera kolem 20.00 jsem vzala hafáka a šla ho vyvenčit a vlastně i mamce naproti k autobusu, měla před noční tak že se staví, najednou v Hodoníně naproti hlavní pošty Maxík čuchá v trávě a mě začal obtěžovat nějakem floutek, tak sem ho odbývala a najednou se otočím a na hlavní stál obrovskej rotvajler, bez vodítka, obojku a náhubku. Já už viděla Maxíka na cucky, naštěstí ten floutek se ho snažil zastavit a já hned volala policajty, krve by se ve mě nedořezal, Max na něho ječel jak šílený a ten se chvilkama rozbíhal jak kdyby ho chtěl sežrat, naštěstí to bylo u jednoho domu tak sem vzala Maxa do náručí a snažila se dostat do toho vchodu, asi anděl strážný mi otevřel dveře. Zachvilku přijeli policajti i s majitelkou, prej jí už asi 4 krát utekl a tak si ho vklidu odvedla a ani se neomluvila, já na ni teda přes ty dveře ječela jak pominutá. Fakt jsem takový strach hodně dlouho nezažila a nepřála bych to nikomu. Ten pes byl asi naštěstí klidas, jinak by Maxa sežral a mě taky, díky bohu za toho floutka co mě otravoval, nebýt jeho asi zblázním.
  Ani si nechci představit, že chodím ven i s kočárkem, nebo malým v nosítku a on by jim zase utekl. Jdu si koupit alespon pepřák, kdybych ho zas potkala.

  Komentáře

  Obrázek uživatele adela kochrtova

  Tý jo, fuj, to je šílený, já úplně nenávidím na volno puštěný psy a ještě jejich pitomý páníčky, kteří si dovolí říct, že on přece nic nedělá. To bych si netroufla říct ani o našem psoví. Hrábnout mu může kdykoliv a kousne.

  Obrázek uživatele Jajda007

  Jo přesně, my máme taky takovýho malýho šmludlu lidumila, ale vživotě bych nikomu něřekla, že nic neudělá, nikdy člověk neví, co se mu vyvrbí v hlavince :w:

  Obrázek uživatele Jajda007

  Ahoj, tak to jsi měla otřesný zážitek, úplně tě chápu, já vůbec tady z takovejch psů mám dost nahnáno. My máme Maltézáčka a je to asi měsíc jsem vzala malou do kočára a pejska ven, no a jak se tak procházíme, tak najednou vidím, že tam kousek od nás pobíhal Pitbul bez koše a bez vodítka, majitele jsem široko daleko neviděla. No srdce jsem měla až v pr...i, hned jsem otočila kočár a pádila si to co nejdál od toho psa. Neb náš bílej miláček začne štěkat na každýho pejska, tak jsem se jen modlila, aby ho nezblikla, měli jsme taky štěstí, že s ho ta naše nevšimla a šupajdili jsme pryč. Pak jsem koukala a majitelka si to štrádovala za psem, ale byla od něho minimálně na 200 metrů!!!!!!! Já hlavně nechápu, že někdo tady takový s prominutím hovada pouští bez náhubku a bez vodítka :jawdrop:

  Obrázek uživatele Luxil

  já mám bígla a ten taky štěká na každého psa i když je o mer větší než on. Ted už s pejskem a kočárkem ven nikdy nejdu, co když jim zase utče. Koupila jsem si pepřák a nosím ho aj když jdu vynést koš. Je to hrozný, prej vždycky dostanou 1000,- pokutu, zaplatí to a pak jim pes stejně zase uteče. Kdybych měla zbrojní pas tak ho zastřelím!!!!!!!!!!! Ve vyhlášce je, že větší pes musí mít náhubek i když je na vodítku. Policie by to měla víc hlídat a pokud se to opakuje tak dát pokutu 10 000,- to už by si ta kráva toho psa hlídala líp.
  http://www.prckoviste.cz/luxil

  Obrázek uživatele Jajda007

  Jo jo, to víš, ale policajti radši vybírají pokuty na silnicích místo aby hlídali, co se děje.

  Otehotneni

  Dobrý den. Mám 10dni po ovulaci, mám výtok nezapachaji, nažloutlý. Je nějaká pravděpodobnost otehotneni? Test jsem si dělala v pátek...

  Marika

  Dobrý den jsem v 8.měsíci těhotenství .Čekám holčičku ale nemohu si jí nechat ....

  Mohu být těhotná?

  Zdravím, s přítelem jsme měli nechraneny styk a druhý den potom, mě začalo bolet v podbrisku. Stalo se to asi před 3 týdny a bolí to...

  vitamíny v těhotenství

  Ahoj maminky chci se zeptat brali jste nějaké vitamíny v těhotenství? V lékárně...

  Lucka

  Ahojte holky mám prosbicku je to asi divné ale moje malinka teď 19.5 bude mít 3 měsíce a chce si strašně sedat otáčí se na bok a chce do...

  Tak to jsou má další dílka SrdceSrdceSrdce

  Tak sem s toho blazen.Mala mi od 8hodin jeste nespi :s: Usnula v sedum,pak se probudila po osmej na dokrmeni a od te doby mi jeste nezaspala!Vcera to bylo to samy,ale usnula nakonec v deset.To je poprve,od doby,co se narodila.

  Ahojinky všem,

  Ahojky Smile holky chtěla jsem se zeptat zda by jste mi neprodali třeba 5 plenek od vás.U nás je problém v tom že Eliška v noci moc pije takže jí v noci přebaluju ale stejně je celá pročůraná takže jí většinou i převlíkám.

  Holky nemáte náhodou program na zmenšování fotek a program ve kterém se mi uloží fotky do formátu jpg?Na starém počítači jsme to měla,jenže nám odešel takže už nevím v jakém programu to bylo.Poraďte prosm

  Ahoj holky, tak si musím postěžovat. Jsem už šíleně vyčerpaná. Naše beruška už od porodu krásně spinkala. Usnula vždy tak kolem 22 hodiny a vzbudila se tak ve 4 - 5 hodin ráno, pak zase spinkala tak do těch 6,30 hod. Ale včera......celý večer jí bolelo bříško, prděla jak blázen.

  Ahoj holky.

  Ahoj holky myslíte že můžu malému dát omáčku z jater ? Samozřejmě bez masa jen omáčku s ríží 6.12. nám bude rok.Děkuji za radu.

  Mám pár dotázků ohledně praní:
  1. V čem jste prali v šestinedělí/po něm.
  2. Na kolik stupňů a minut jste prali v šestinedělí/po něm.
  3. Žehlili jste v šestinedělí/po něm.
  4. Prali jste dětské prádlo spolu s dospěláckým?
  4. Prali by jste látkové pleny (počurané, pokakané) s normálním dětským prádlem, pokud by jste ty pokakané předem opláchli?

  Ahoj maminky a těhulky, tak jsem tu minulý týden psala, že mimi přestalo růst, tak jsme byli na podrobnějším vyšetření v HK a tam nám teda potvrdili, že je mimi o 14 dní menší a že mám špatný průtok tepen, ale zatím je to dostačující, mimisek má odhadem 1873 g a i když jsme nechtěli, tak nám prozradili, nebo spíš se přeřekli, že to je teda na 100% holka, ale co je důležitý, tak koukali na všech