Náměsíčnost,máte někdo zkušenosti???

15.03.2010

://: Holky tak jsem se rozhodla že se s Váma podělím o situaci která se nám poslední dobou děje častěji,třeba někdo ví a poradí co s tím,je pravda že už jsem přemýšlelea o psycholog. .-)
Moje 8 letá dcera je často náměsíčná,..o tom že denně mluví ze spaní to vem čert,ale když Vám večer projde z pokoje přes obývák kde se vy díváte na tv,a nevnímá tak si myslíte že jde na záchod ale prd,... když jsme bydleli cca před rokem v paneláku,přítel najednou slyší hlavní dveře ,kolem pul noci tak vylítne a Eliška stojí u výtahu v pyžamu a kamsi má naplánováno jet,..tak jsme ji v klidu odvedli do postele,..pak se stane že přijde další večer do obýváku a záčne na nás mluvit,.nesmysli samozřejmě,... nedávno slyšíme v noci dveře a já říkám Eliška šla na záchod a přítel říká:s mobilem?tak vylítne a Eliška už o patro níž schází v košilce ven,..že jde někam pro věci ..
A včera jdu kolem desáte v noci pro žehlící prkno a Eliška začne na mě mluvit co se děje tak říkám nic spi a ona vstane projde kolem mě do ložnice a asi minutu tam nakukuje a tak říkám Eliško na co koukáš a ona ..na mamku a já říkám a co dělá mamka a Eliška říká...spí a já říkám a Milan?(přítel)který byl v práci,..eliška říká ,.taky spí...
no někdy Vám řeknu že je to docela děsivy,když v noci rozsvítí v pokojíčku a něco tam říká a lítá po pokoji.-))
Tak nevím čím to muže být,jestli v psychyce a nebo je to normální,..každopádně musíme zamykat v noci na dva zámky,.. :00:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Aojky, u dětí je to normální. Ale vyrostou z toho. S pubertou by to mělo zmizet. Já byla jako dítě taky náměsíčná, jednou jsem si to odmašírovala 50metrů od domů k hlavní silnici, kde jsem chtěla zastavit auto. Zdálo se mi totiž, že taťka potřebuje pomoc, tak jsem chtěla někoho sehnat. Naštěstí žádné auto nejelo a já přišla k sobě, tak jsem rychle odpelášila domů. Kdyby něco jelo, tak nevím jak by to dopadlo :s: :s: :s: . Hlavně nezapomeňte zamknout. :a:

AHOJ,PŘESNE TOHLE DELA MUJ MALEJ,KOLIKRAT ŠEL MISTO NA ZACHOD VEN :w: :w: :w: :w: TAKY MUSÍM ZAMYKAT :w: JE MU 10LET!SNAD TO ZMIZÍ MA TO OD MALIČKA JEDNOU MI HO PŘINESLI SOUSEDI,ŽE U NICH BOUCHAL NA DVEŘE,ASI V JEDNU V NOCI!!FUJ,JEŠTE TED JE MI ZLE KDYŽ SI NA TO SPOMENU CO SE MOHLO STAT,TO MU TENKRAT BYLI ASI 4 ROKY!!OD TE DOBY PRAVE SE TO S NIM TAHNE,A MY MUSÍME ZAMYKAT :a:

Teď o tom byl 3 stránkovej článek v časopisu Moje psychologie. U dětí to prý je vcelku normální a bětšinou to samo vymizí. Doporučujou zamykat všechny dveře a v nejhorším případě dítě přivázat za nohu k posteli (docela drastický), nebudit, ale uložit do postele. Kdybys chtěla, opíšu ti z článku dop. literaturu příp. konzultanty.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no zase z ní nechci dělat cvoka.-)ale za zeptání nic nedám :a:

Já mám podobného bratrance.Taky v noci běhá i okolo baráku,jednou lezl k psovi do boudy :s: ,ale naštěstí ne časo.Naši vždycky říkali,že nemá být z postele vidět na měsíc,ani nemá do postele svítit.Ale jsou to takové rady našich babiček,tak nevím co je na tom pravdy.Ale asi bych zkusila vysledovat,jestli na to mají vliv fáze měsíce.Možná je to kavina,nevím :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka