Nálada pod psa....

26.02.2011

Ahoj těhulky,
tak jak se cítíte?Já mám už třetí den náladu pod psa a energie je na úrovni vybitých baterek.Možná je to tím, že pár březňand už jsou maminkami a mají ty svoje zlatíčka u sebe... Už jsem tím čekáním na porod tak unavená, že už ani nemám strach, jen čekám, kdy se začne něco dít, spodek mě bolí jak kdyby se mi měl roztrhnout... V úterý začínáme 39. tt v pátek jdeme na kontrolu a já si tak moc přeju aby mi dr. řekla, že už se to hodně chystá... V noci poslíčkujem, malá řádí jak čertík...
Dala jsem se do převlíkání postele, peru, utírám prach, luxuju... ale s takovou nechutí holky... ://: Venku svítí sluníčko, kočárek mi tu stojí, postýlka stále prázdná...Já mám asi nějakou předporodní depresi nebo co... :?
Jinak Vám všem přeji krásný víkendík, pohlaďte :€O: :k:

Evuli, vydrž, mamčo.. zase bude líp.. asi to jsou i hormony, já jsem teď s těma náladama jak na horský dráze.. Držím palečky, ať to přijde brzy a nezapomeň, nejsi v tom sama.. N+S

Ale no tááááááák....neprožívej tak, že je na světě tolik březňátek ( ok, chápu, že to nejde :C]]: )...únor už je fuč, ještě tři dny a je tu náš měsíc, naše chvíle a budeme mít březňátka, no není to bájo ? Sice začíná jaro koncem března, ale pro mě je březen cele jarní, prostě je to pro mě symbol jara, tak buď ráda, že budeš mít jarňátko a ještě odpočívej a nabírej síly, pak nás čeká NÁŘEZ :qu: :\x: !!! Souhlasím, že to čekání je už úmorný, že bolesti všeho možného strašně unaví a ono vůbec tahat se s tim batůžkem, ale neboj, ani se nenaděješ a je to tady !!! Co Ty víš, třeba to budeš mít příští týden touto dobou za sebou taky :k: . Tak nezoufej, mamino :€O:

In reply to by Damicka

Díky Damicko, kéž by to chtělo už přijít...Máš pravdu, asi mám jen nějaký přecitlivělý období... Už se na tu naši :cat: moc těším, nejhorší je ten konec a to čekání, ty poslední dny se hrozně vlečou a na druhou stranu utíkají jak šílený...Když si vemu že příští rok touto dobou to tady bude ťapat po obýváku :-) :°O°:
Bolesti jsou šílený, do toho otíkání, zácpa,pořád čůrat... no děs běs... Musíme vydžet, máš pravdu :-) :+^*: Však už jen pár dní :-) :a:

In reply to by evelin16

To máš pravdu, na jednu stranu se to vleče, na druhou strašně utíká...si vyber :C]]: . Ale hele, zítra je poslední den v měsíci a bude...porodim já a hned po mně Ty, to bude rychlost a pak si tady budeme psát, jak nevíme, že holky furt řvou, Ty nevíš co s ní atd. :C]]: a dáme si sem fotečky z první prochajdy s kočárkem apod. to bude parááááááda :qu: . A ani se nenadějem a budeme sem vkládat fotečky z prvních narozenin...no, to už trochu pospíchám....

In reply to by Damicka

No já koukám, jak si se rozvášnila s tím předbíháním, ale stejně,uteče to tak rychle, že za chvilku nám budou tahat domů kluky :-D Ale máš pravdu, už to bude brzy tady a na ty fotečky se těším strašně moooooooooc :-) Na ty naše prďolíny a prďolíky :-)
Tak hezkou neděli :a: :k: :€O:

In reply to by evelin16

No nevim, nevim, jestli bude mít Lola tahat domů kluky, náš táta má pro ni vymyšlený program do jejích 18tin na každý den :C]]: :C]]: :C]]: , všechno si to krásně naplánoval :C]]: až někdy žasnu :C]]: . Krásný zbytek víkendu :k: :a:

Ahojky, ale neboj, taky se dočkáme a budeme mít ty prcíčky u sebe, neboj. vyprdni se na úklid, ono se to nezblázní a jdi se projít, když je tak krásně, ale pomalinku. Já když jdu tak funím jak lokomotiva, asi pojedem na výlet, doma se děsně nudím a na úklid nemám vůbec myšlenky, tak se opatrujte a doufám, že už budeš mít lepší náladičku :€s€:

In reply to by menojii

Díky za povzbuzení :-) Já se na ty postele chytám už týden, vyhodila jsem peřiny ven, aspoň budou hezky čerstrvý a bude se mi aspon pěkně ležet a když budu mít štěstí tak se mi bude třeba i hezky chvilku spát... :-) Na tu procházku bych šla, ale samotné se mi nechce, to je to...Nikoho tu navíc neznám, protože jsem se sem před 3 lety přistěhovala, pak to byla samá práce, na diskotéky taky nejsem, tak ani nebylo kde někoho poznat... No máš pravdu, že se nakonec všechny dočkáme... Já už se tak těším až bude tak + 15 a všude rozvalím okna a dveře na balkon a půjde mi sem ten krásnej jarní vánek a ptáci budou zpívat a já si budu chovat prdelku a budu šťastná... Uuuuuuuuuuuž aby to bylo... Užijte si výlet :-) Já se taky nudím, ale radši se pak natáhnu k telce, fakt jsem nějaká přešlá...
Jinak taky se opatrujte a :+^*:
:a: :€O: :k:

Ahoj,
tak na mě naštěstí žádná předporodní deprese neleze. Poslední dobou se i docela vyspím a někdy nejdu ani v noci na záchod :s: Akorát mám pořád žravou na sladký, takže mám každý večer výčitky, co sladkýho jsem zase zbodla :$$: Dneska jsem už taky připravila postýlku pro to naše miminko a je to tu hned veselejší :)
Tak jděte někam na procházku, ať tě sluníčko nabije pozitivní energií :€s€: Neboj, už to uteče, vždyť máš před sebou maximálně poslední týdny... Konce jsou nejtěžší, ale jakmile uvidíš Vaší malou tak zapomeneš na všechny Tvoje trápení :k: Tak jí zkuste popohnat... :s: :a:

In reply to by Pomněnka

Tak to vyspání Ti opravdu upřímně závidím,já už se nevyspala tak 2 měsíce... Na wc chodím pravidelně 5 za noc.... Sladkým se cpu od začátku těhu.Na procházku bych šla, kdyby manža neměl melouch jako každou sobotu a já mohla chodit... Já ujdu tak 200 m a začnu skučet - mám fakt velký bolesti kyčlí a spodku.... A popohnala bych, ale celý těhu nic nebylo, protože mám zákaz od dr. a jak mě to bolí, tak mě to ani neláká :-( No snad to uteče rychle a já ji tady budu mít u sebe a hezky si ji ňuňat :-) Ale díky za tipy, ale bohužel ... :-( tak papa a užívej si :€O:

hlavu vzhůru :€s€: Takový hezký den,sluníčko svítí,tak by jsi přece nesmutnila :-) Neboj,už se taky dočkáme a alespoň nebudeme přeběhlíci neposední,ale jarní pravá březňátka,jak bylo domluveno :-) Už to máme opravdu za pár :\x:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka