Naděje pomalu uhasíná

14.04.2008

Ahojky tak jsem byla nadšená že jsem konečně těhotná, brala jsem Duphaston na srovnání,po dobrání má MS přijít přibližně do 5.dne po dobrání.MS se neobjevovala ani 7.,8.ani 9.den,a dnes 10 den mi od rána pobolívá břicho a před chvilkou jsem byla na záchodě a začínám pomalu špinit zatím jen na toaletáku,ale myslím že do večera to bude v plné parádě.Takže budeme načínat 7 měsíc snažení,ach jo.

Neboj příště to určo bude :cc): Věř tomu! Přece se nám to musí jednou povéct!!!! :one: :c: My postoupíme a zase tu budou nové snažilky co budou, bohužel prožívat co my a tak to půjde pořád dokola!

Ahoj Hani, tak včera jsem to po 6 dnech taky dostala. Test mi v pátek ukázal, že těhu doopravdy nejsem, tak jsem celý víkend prosila tu červenou potvoru ať tedy konečně přijde a nezdržuje mě ;) Ale příští měsíc nám to všem vyjde, to si piš!!!!!!! :a:

In reply to by Médice (neověřeno)

ahojky já od října,ale už to mám jednou za sebou sedm měsíců,tak třeba je ta sedmička pro mě magická a teď to vyjde když načínáme sedmý měsíc.nejlepší je na to nemyslet jenže ono to nějak nejde,viď?jinak vítám do klubu :s: :s: :a:

In reply to by MarSil

víš co stejnak jak tady čtu jak holky raděj nemyslet na to..tolik holek otěhotnělo a mysleli na to..tolik jich na to nemysli dělaj jine věci a nic..moje kamaradka 2 roky souložila bez ochrany a neotěhotněla a to miminko nechtěli jen se jim nechtělo brat kondom nebo HA..chápete to??ja ne a jak si řekli že mimi chtěji tak jim to trvalo chvilku..takže kde je zakopany pes fakt nevim a zajímalo by mně to teda dost :s: no hlavně ted musím zjistit jak sou na tom spermijky a moje vajička..už at je čtvrtek :\x: :\x:

In reply to by Hanik

nemyslet na to většinou radí těhulky nebo holky, co otěhotněly hned. Já už mám taky po 10 měsících přečtenýho kdeco a v knížkách o neplodnosti se dočteš, že "nemyslet na to" je pro někoho, kdo má diagnózu neplodnost jen rudý hadr před očima. :( Škoda, že si to neuvědomují ti, kdo tak radí.

In reply to by Hanik

no si taky myslím.,stejnak zaleží na tom jestli se zamiluje spermie do vajíčka... :s: a jak ne tak nějake myšleni na mimi to neovlivni..spíš záleží na tom aby ses nestresovala v praci a nehadala s přítelem..ale myslet na miminko je přece krááásne.. :h:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ahojky mě provera nedělá dobře,proto mám Duphaston,já právě po práškách měla MS vždy ten pátý den,takže stejně jako ty jsem byla nadšená že už konečně.moc se na to soutředíme to je ten problém.teď se ti to možná spozdilo kvůli přípravám na svatbu,přeci jen jsou to starosti,já to tenkrát neměla tři týdny.no my načnem sedmý měsíc no jo no.já taky držím palce ;)

to máš růžove??no ja nejdřív špinila pak růžove a pak za 2 dny se to až rozjelo..tak to bylo poprve ..tak uvidiš..

Ahoj Hani, tak koukam, ze i ty s nama snazilkama drzis basu:-) No, co se da delat a u tebe uz to byla fakt docela nadejne!!!
Tedka to skoro zadne nevyslo, tak treba postoupime do tehulek hromadne dalsi mesic:-)))
Drzim nam vsem palce!!!

In reply to by Dashenka

ahojky zatím se to nerozjelo tak jak by mělo je to takové růžové,tak nevim.já jsem říkala že na vás všechny počkám ;) popravdě jsem ani nepočítala s tím že by se mi to povedlo hned první měsíc při práškách.další měsíc před námi to by bylo aby nebylo,ne?až to přijde tak to přijde :dance:

In reply to by Holda

já po vyvolávačce taky tak ten pátý den jako po práškách,tohle mě opravdu překvapilo.beru to s nadhledem jen si člověk potřebuje postěžovat ;) a přesně jak píšeš,nový začátek nová naděje :dance:

In reply to by maarketa

já doufala taky,ale co další měsíc před hlavně že to vůbec přišlo anemusím na injkci a čekat dalších deset dní ;) ještě se to nerozjelo naplno jen takové růžové špinění to jsem ještě neměla nevím co to je zase za novinku.tobě držím palečky a určitě dej vědet :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka