Nablinkáno za krkem:-)..pupínky a červené čáry | Moje těhotenství.cz

Nablinkáno za krkem:-)..pupínky a červené čáry

Obrázek uživatele Jesyna

Mamči,taky si děti ublinkou a dostane se jim to do faldíku na krku?malá to má často,až se jí udělají chuděrce červené fleky a ted tam má i pupínky,mažu to a vytírám,někdy je to lepší ale stejně ty pupínky tam má.Co na to používáte nebo jak to řešíte?

Obrázek uživatele Jesyna

já to mažu bephant. ty čáry jsou v poho ale pupínku neubívá,jsou červené i bílé,...tak nevím co na to aby to nemokvalo,přijde mi že mast je blbá,že spíš něco na vysušení

Obrázek uživatele Jajda007

My mazali taky Bepanthenem a stačilo nám to, s těma pupínkama, když to nejde dolů bych se radši poradila s doktorkou, aby ti na to něco napsala.

Obrázek uživatele milinka

Ahojky, my to měli také. Mazala jsem kde čím. Nic nepomohlo. Nakonec zabral obyčejný Aviril pudr. Vždy po koupání jsem tam pěkně sypla, rozetřela a další den, i když jsem třeba nekoupala, zase nasypala. Do pár dnů bylo po všem. Od té doby máme klid.

Jana a Danielek

Obrázek uživatele reni.l

ahoj, my to máme také... ptala jsem se na to dr. říala omývat vodou, pořádně vysušit a namazat oliv. olejem... třeba i vícekrát denně... nám tam oliv. olej dělá neplechu - je to po něm takové mokvavé.. používáme imazol.. dr. říkala, že je to také ok.. pá Renáta a Viktorka

Obrázek uživatele paf

my to měli od slin...a drží se to dlouho :- ( mažeme ondřejovkou, po té to u nás mizí...

:c: 2kg maji Jednička

Ahoj teticky, dnes je mi 10 tydnu. Tady je par fotecek, aby jste videly, jaka jsem :cat: Wink . Maminka se me snazi kojit, ale nema skoro zadne mlicko, tak me musi dokrmovat Nutrilonem.

:k: Klfy 31.01.2010 Dance 4

Ahojky holky Smile nemáte tip či neznáte jak spravně poskládat plenu, aby mělo miminko hezky nožičky od sebe?? Ten můj prdolýna má nějak moc sily v nohou a dokáže si ty pleny zmáčknout, tak že nemá nožičky dost od sebe. Dávám dvě...Tady u nás kyčle moc nekontrolujou :?

:c: :c: :c: :c: :c: :c: moje nej nej love :c: :c: :c: :c: :c:

Ahojky všem,tak moje dnešní poradna-super.Malá má 3505g.Jsem otevřená,čípek super(měkký)-chce to jen nějaký impuls,aby se malá narodila(nějakou dlouhou procházku).Tak jsem na ni zvědavá,kdy se vyklube :||):

Maminky pozor,chci vám napsat o šíleném chování Libereckého ALBERTA v NISE.Včera jsem tam jela nakupovat ,a u pokladny mě čekal šok a arogance.Nakoupily jsma v pohodě ale jak už to bývá naší malé Barunce je jí rok se zdálo nakupování dlouhé tak jsem ji dala ROHLÍK a druhou polku jsem dala staršímu synovi.U poklady jsem nahlásila 10 rohlíků ,v sáčku jich bylo 9 jelikož ten jeden jedli děti.

Ahojky, chci se zeptat...můžu coby kojící jít do solárka? Koupila jsem si kdysi permanentku, ale zjistila jsem, že čekám mimi, tak jsem se s paní domluvila, že ji můžu vybrat až po porodu...tak nevím, jestli jít nebo ne..když opominu negativní účinky solárka..chodila jsem tam opravdu zřídka, spíš jen v zimě občas ohřát :///:

Ahoj holky, tak nám byly 26. ledna 4 měsíce a nekojím :r: vůbec ode mě nechtěla, tak jsme na Sunaru a je ted spokojená. To je hlavní. Ale když jsem u mudry, tak mi říkala, že příkrmy až od 6. měsíce. Všude jsem přitom četla, že od 4. měsíce. Jak jste na to vy?

Ahoj holky moje,
tak včera jsem se vrátila z té své pracovní cesty. Byla to teda hrůza, pěkný fofry, úplatky...jen abych to všechno stihla.
Tak ubytování na lodi bylo fakt super, kajuty maličké ale útulné, no hlavně že jsem s přítelem byla sama a nikdo nás neobtěžoval.