My se rafli, mám z toho migrénu.. | Moje těhotenství.cz

My se rafli, mám z toho migrénu..

Obrázek uživatele Jana Kulhánková

  Zítra začneme 29.tt. Jéé, už jsme velicí. Měla bych sem dát foto, nějak jsme vyrostli.. už mě pustila jedna paní i sednout! A v práci se na mě Dušan Chrástek (naše zlatí) podíval a řekl: "Jéjej, my čekáme miminko? Jakej měsíc?" Docela mě to rozesmálo. On to řekl tak hezky teple, jak to gájové povídají. Jak byl z toho překvapenej. Už 7. měsíc??? Ježiš!

  Doma dneska byla hádka. Kvůli sešitu slovníčku na Anglinu, chápete? Že do hodiny ho chce mít a napsanej (tohle dělal můj táta a já ho za to nenáviděla a máma taky ne..). No po půl hodině dusna, kdy jsem zjistila, že Tom má v tašce opět cosi plesnivého, jsem se vším mrskla a práskla dveřma. Musela bych Toma seřezat (kvůli tý plesnivý tašce a Jirkovi snad taky namlátit za tu scénu se sešitem..) Nevím do teď, o co jako šlo, ale namíchli mě oba.. Já se Toma zastávám a nakonec se nadejchám plnou parou plesnivýho.. no drbala jsem se zase jak cvok! (Na plíseň jsem alergik a jak nesmím prášky, jsem teď veeeeelmi čistotná) Přišla jsem za hodinu a kousek a bylo to uklizeno. Tom měl slovník hotový, slovíčka uměl, taška byla v pračce a Jiří stále naštvaný. Je mi to vcelku fuck.. Večer jsem si vzala rohlík se salámem a proletěla poznámka: No, to mi toho zbyde k večeři.. Otočím se na něj: Tam máš pekáč buchet! On: To jste si upekli vy, ne? Já: My? Já snad chtěla dělat buchty? Kvůli Tobě jsem je dělala, tak si nech to rejpání!

  Já vím, že je to blbina a je mi v podstatě fuck, co si myslí, ale to dusno mě vytáčí.. a ještě má pocit, že je v právu, ačkoliv já nechápu, o co vůbec jde.. Ono ho to přejde a pak mi to vysvětlí, ale teď to tedy nevyluštím..

  Kdyby mě z toho nezačala po pár minutách rozčilení třeštit hlava, asi bych to už dávno neřešila, ale já si tak skazila víkend.. takže to jen tak plavat nenechám.

  Otočí se na mě, lehne si na půlku mý půlky, myší od PC jen tak stihnu uhnout, čím do něj strčím: "Nemám si jít lehnout radši do obýváku?" Zeptá se mě z polospánku. Jen na něj hledím a doufám, že spí. "Co? Nepřekážím?" On nespí.. "Ne, jen si lehni na svou půlku.." "Hm.." A spí.. je fakt naštvanej.. A co, ať si je.. jeho smůla!

  Jo a v práci holky říkali, že nebudu mít skoro žádný šichty, že to říkala šéfová. Šéfová mi nic neřekla, mlčí a dělá že nic.. takže od dubna asi nebudu mít fakt moc práce.. což je sice blbý, ale krájet už se teď nebudu..
  pááááá

  P.S.: Teď mě rozesmál. Sedím, čtu si vaše deníčky a najednou se zvedne deka tady pána od vedle a "prudkým" pohybem se otočí se slovy: Nech mě bejt!

  Chudák, on by chtěl, abych dolejzala.. no, to má blbý.. není to sladký??

  Komentáře

  Obrázek uživatele Terulkovka

  Tak tohle v podobném, mám doma,chce to asi nervy jak špagáty..nevím...někdy jsem taky na mašli,někd ysmutná,někdy nasraná tak to jde pořád dokola..už mě to šíleně unavuje...
  Začali jsem chodit do té poradny,tak sjem zvědavá co to přinese..moc už ve změnu nevěřím...
  Tak se opatruj a vydrž,snad bude lépe!!!!Terka :k: Srdce Pápá

  Přímá adopce

  Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

  Přímá adopce

  Hledáme maminku co se nemůže o své miminko postarat a chtěla by ho dát k přímé adopci. Své vlastní miminko nemůžeme ze zdravotních...

  Hledáme dětátko k přímé adopci

  Dobrý den,

   

  s mojí manželkou hledáme děťátko k přímé adopci, protože nechceme, aby skončilo v kojeneckém ústavu, ale u...

  Změnily jsem vám nějak prsa.

  Holky ráda bych se zeptala jestli po té antikoncepci nebolí prsa a nebo spíš se zvětšují je poznáte rozdíl děkuji za odpověď.Niki

  Ahoj holky :s:

  Ahoj holčiny,

  Zítra začneme 29.tt. Jéé, už jsme velicí. Měla bych sem dát foto, nějak jsme vyrostli.. už mě pustila jedna paní i sednout! A v práci se na mě Dušan Chrástek (naše zlatí) podíval a řekl: "Jéjej, my čekáme miminko? Jakej měsíc?" Docela mě to rozesmálo. On to řekl tak hezky teple, jak to gájové povídají. Jak byl z toho překvapenej. Už 7. měsíc??? Ježiš!

  Holky, rekli mi na poradne ze v ctvrtek uz musim i na pasy. Ale nevim jestli mam napred na pasy pak k sestrickam a pak na vysetreni nebo napred k sestrickam a pak na pasy. Co jsem tam byla minule tak sestricka jednu tehulku sprcala ze jde ve spatnem poradi ale ja si ted nevzpomenu co presne ji rikala a nechce se mi aby na me taky nekdo vyjel ze jdu blbe :€[€: . Jo a ted v Ct nedelali mi UTZ.

  Prosím maminy, neznáte někoho kdo se chystá v červnu prodat růžový - malinový kočárek? Chtěla bych ho pro princeznu. Kombinace korba + sporťák + připevnitelná autosedačka? Po jednom dítěti, udržovaný. Cena do 5000Kč. Za nabídky předem moc děkuji.

  ahojte těhulky, tak už si pár dní pročítám vaše rady a je to super. jsem tu nová, termín mám 10.5. a už si připadám jako hroch. jen jsem vás všechny chtěla pozdravit Pápá

  Dobré ráno maminky,poraďte dobré internetové stránky pro povlečení do postýlky.Děkuji za radu a pomoc. Pápá

  Ahojky, tady jsou moje první a druhý nehtíky. Docela mě to baví, ale zatím moc dlouho nevydrží. Nevím čím to je? Jakou používáte značku?