Můj porod

27.10.2008

Ahojky, tak mám konečně chvilku abych vám popsala svůj porod :||): :jawdrop: Takže termín porodu jsem měla 12.září, ale jelikož se malé nechtělo ven, tak jsem 22.září v 6hodin ráno nastoupila na vyvolání :||): Asi o půl sedmé mi zavedl primář tabletku na vyvolání, která do hodiny zabrala a já měla stahy co 5 minut, ale nebyly ještě intenzivní ://: ://: Tak mě odvedli na porodní box kde mě vyšetřili a byla jsem otevřená cca na 2 prsty. Po 2 hodinách stahy zesílili už byly intenzivní a byly po 2 minutách :jawdrop: :jawdrop: Už to byly opravdu šílené bolesti, které se ještě stupnovali :jawdrop: :jawdrop: Tak jsem šla do sprchy a skákala tam na balonu a sprchovala se horkou vodou, ale to už opravdu nepomáhalo, bolesti už byly tak velké, že jsem cítila už potřebu tlačit. tak mě porodní asistentky vyšetřili, ale byla jsem jen na 8 cm, tak jsem ještě tlačit nemohla :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: No moje nervy!!!!!! Myslela jsem, že v ten moment umřu!!!! Bolesti k nevydržení, tak mi napíchli kapačku s oxitocínem na urychlení....., za tak asi 20minut ještě větší bolesti :00: :00: Tak mě poslali, že si mám sednout na wc a tam tlačit aby hlavička sestoupila jelikož byla vysoko :sick: :sick: Že po 5 bolestech mě přijdou zkontrolovat......To už jsem byla opravdu K.O!!!!! Tak mě přišli zkontrolovat a už křičeli:maminko tlačíme, ale pořádně až do konečníku, tak jsem tlačila, ale malá ne ane jít dolů, tak přišel dr 3x mi zatlačil na břicho vždycky jak jsem měla stahy a malá byla na světě :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: Kačenka se narodila 22.9.2008, v 16hod,měřila 50cm,vážila 3700gramů :||): :||): :\x: :\x: Byla jsem ta nejštastnější máma na světě!!!!! :h: :h: :h: :girl: :girl: Byl semnou u porodu i můj přítel, sama bych to tam asi nezvládla-byl mi velkou oporou :k: :h: :k: Narození miminka je opravdu ten nejkrásnější zážitek na světě a ty bolesti za to opravdu stojí!!!!!! Já rodila cca 9hodin, takže celkem rychlý. A všem kteří mají porod před sebou chci vzkázat-nebojte se stojí to za to :w: :w: :w: :h: :||): :h: :q: :q: :q: Já měla asi 12 stehů, ale za 14dní všechny vypadli :qu: :qu: Dneska máme už 5týdnu-Kačenka nám roste před očima :girl: :h: :h: :girl: Tak jak jsem se porodu bála, tak na něj dneska s radostí vzpomínám :k: :k: :k: Rodila jsem ve Vítkovicích a musím tam všechen personál pochválit-byly úžasní!!!!! Tak jsem tak přibližně popsala můj porod, tak snad si počtete :!k: :!k: :!k: Papa Verunka+Kačenka

moc Vám gratulujeme k narození :cc): holčičky Kačenky :h: . Přejeme hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a :h: :h: lásky :h: :h: celé Vaší rodince :a:

Opravdu krásně napsané, měla jsem opět slzy v očích jsem teď po tom porodu tak rozněžnělá že pláču při každé vzpomínce na porod, při všem co se týká dětiček a při čtení popisu porodu si vzpomenu na svůj a musím potvrdit že ta bolest opravdu stojí za to!!!! :||): :cc): :one: Je to nepopsatelný pocit být mámou, že? Jsme hrdé a pyšné že jsme dokázali něco tak překrásného!!! Už zase přes slzy nevidím... :s: Sis musela máknout, přeci jenom 9 hodin je 9 hodin :w: :w: :jawdrop: Já přijela do porodnice už na 8cm a za hodku po příjezdu byl malej na světě, a i to mi stačilo... :s: Jsi dobrá!! :one: Moc gratuluju! Máš opravdu nádhernou princezničku!!! Ať Ti jste obě zdravé a roste do krásy a děl samou radost!!! :dance: :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka