muj den D :-)

09.05.2010

tak tady me mate :-)
pridala jsem jeste fotecky z obradni sine :-)

muj den D :-)
muj den D :-)
muj den D :-)
muj den D :-)
muj den D :-)
muj den D :-)
muj den D :-)
muj den D :-)
muj den D :-)
muj den D :-)

Hmm krása ňák mi uniklo že ses vdávala ,říkala jsem si co je s tebou a Vivien ,že jsem tě tu ňákou dobu neviděla ,tak svatba ,krása celá rodinka moc vám to spolu sluší ty tvoje dolíčky :€m:

holky vsem moc dekuju za pochvaly moc me to potesilo az se tu cervenam :-) bylo to fakt nadherny, uplne sem si to uzivala a znova si to zopaknu az budu koukat na video...nejak jeste nebyl cas,furt je tu nejaka navsteva :-)
No a jako vdana pani se cejtim uplne stejne, s tim rozdilem ze furt koukam na perstynek a pak si to uvedomim ze uz jsem vdana :-)jinak zadna zmena jo a milacek mi rika zeno moje :-)Bylo to suoer a jsem rada ze se to i vsem pritomnym libilo :-)

Teda Valčo,jsi nádherná nevěsta,strašně moc ti to slušelo. Muselo to být nádherné,krásné prostředí,krásná nevěsta,Vivinka a manžel. Úplně mě to dojalo.

No Valinko, fakt nádhera, úplně se nad tím rozplývám... a jak se cítíš jako mladá paní? :D

Přeji vám krásné a spokojené manželství plné lásky a dětí :c:
Fotky jsou krásné, moc ti to sluší.

fotečky jsou nádherné-už jsem ti je okkomentovala na FB :D . A samozřejmě nevěsta nejkrásnější jaká jen může být ;) .Přeji vám hodně štěstí do budoucna :one:

Vali tak také gratuluji ke svatbě :k: , krásný fotečky :qu: , moc ti to slušelo, vlastně všem, takže hodně štěstíčka do společného života přejeme Lenka a Tomášek

Ahojky Val, ještě jednou moc gratuluju a samozřejmě přeju hodně štěstíčka vám třem :k: . Byla jsi moc krásná nevěsta a Vivunka je na fotečkách úžasná. Škoda že je to jenom jeden den viď? ;)

Ahoj Vali,byla si skutečně nádherná nevěsta,jako princezna z pohádky a Vivunka družička k zulíbání :c: ,počasí vám nakonec vyšlo,fotečky nádherné a celá všem vám to mocinky sluší. Nejprve v životě strašně moooc štěstíčka a zdravoučkou Vivunku,jste štastná rodinka,tak dovol kousek veršíčku :k: Až tiché ano ze rtů Ti splyne,píseň svatební nám bude znít,věř, že láska má Ti navždy zůstane,jen s Tebou chci stále žít......hodně štěstí celé rodince :\r/

Valinko nádhera. Ještě jednou přeju vše nejlepší a ať vám to vyjde. Jste krásná rodinka. Mamka jak princezna, Taťka kus chlapa o kterého se můžeš opřít a Vivunka je překrásné sluníčko. Jdu kouknout na fb- teda až mě Filda uvolní.

No náááádhera i počasí nakonec vyšlo viď? :€s€: Moc vám to všem sluší,taťka je teda kus chlapa :one: ,aspoň se máš o koho v životě opřít :s: ,tak teď už jen ať vám vydrží tolik lásky co jen poberete a jste ta nejšťastnější rodinka,protože tak to má být,hooooodně štěstí v manželství přejem :h: :h: :h:

ahoj Val opravdu moooc krásné fotečky vypadala si jako princeznička no a Vivunka ta byla rozkošná :c: všem vám to tam mocinky slušánkuje :) a s tvojí ségrou bych tě teda asi nerozeznala ste obě v obličeji ták stejné ;) tak hodně štěstí v manželství :\r/

obrovská krása, moc ti to slušelo. Vivunka je jako malá princezna. Tak už je z tebe mladá paní.........tak moc ti gratuluji.
Helča s Valinkou

Nádhera,moc krásný fotečky a moc,moc vám to všem slušelo,samo že nejhezčí je nevěsta a Vivunka :c: Tak ať máte i manželství takhle nádherné jako váš svatební den :h: Gabča a Nikýsek

teda Valčo, jedním slovem nádhera až mi slza ukápla.Krásná nevěsta, pořádný ženich a nejkrásnější ta pidi drůžička. :one: :one: Myslím, že budete mít na co vzpomínat.

Náááááááááááádhera, nevěsta překrásná, výzdoba auta boží, kytka úžasná, fotky se moc povedly, vtipná je ta poslední jak ti jukaj za zádama a kouzelná ta jak kojíš Vivunku v šatičkách.
Takže jedničky!!!!!!
:qu: :qu:
Kuncovka a Adrianka

Teda Vali,byla jsi moc krásná nevěsta,opravdu ti to moc slušela a i Vivienka byla krásná princezna.Škoda,že jsme se nepřišli podívat!!Ještě jednou gratuluji a přeji moc moc lásky!

Teda Vali,byla jsi moc krásná nevěsta,opravdu ti to moc slušela a i Vivienka byla krásná princezna.Škoda,že jsme se nepřišli podívat!!Ještě jednou gratuluji a přeji moc moc lásky!

Krásná nevěsta :) den sis užila i počasí vám vyšlo super. Moc gratuluji a těším se na FB na všecky fotečky :)

ááááááááááááááááááááách.... :) Jenom slintám..a pláču,že jsem tam nebyla..i počasí vyšlo a já na tebe celičký den myslela..zatracený pupínky :€[€: Nádherná nevěsta..výzdoba na autě nemá chybu,a v šatek vypadáš jak tyčka..no bomba.. :one: TAK AT VÁM TO KLAPE :one: :\r/

Vali, krásné fotečky!!! :one: Moc ti to sluší a i totečky s Vivi jsou rozkošné!!!! :€p€: Mě to čeká až v září, ale úplně jsi mě už "natěšila" :///:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka