Monitor v 38+3tt | Moje těhotenství.cz

Monitor v 38+3tt

Obrázek uživatele nikitah

Další monitor a kontrola v poradně. V průkazce mám zapsáno konečně CS1, ale doktorka stejně říkala, že jsem zavřená. V pondělí už jdu na kontrolu do porodnice, tak asi aby to nevypadalo blbě. Předvčera jsem měla první termín porodu, ale nic se k němu zatím nechystá. Do porodnice si s sebou ale mám vzít už tašku, kdyby si mě tam chtěli nechat. Pořád se ale cítím velmi dobře a kdybych neměla strach z velikosti mimina, tak to těhotenství klidně protáhnu o další měsíce. Strašně rychle to uteklo a připadá mi, že jsem si to ani nestihla užít.
Snad se to někam už pohne nebo mi to mimčo naroste do obřích rozměrů. Pořád chodím na vycházky a výsledek je akorát, že mě bolí svaly a nohy. Sex na vyvolání asi v těchto vedrech vůbec nepřichází v úvahu, tak si aspoň dávám večer dvoudeci červeného. Možná to má nějaký vliv, protože v noci mi víckrát tvrdne břicho a probudí mě to, i když před týdnem mi zas vůbec netvrdlo. Jinak mám kupodivu nižší tlak a i když vedro, tak mi ani nic neotíká.

Komentáře

Obrázek uživatele kacka majova

Ahoj, to máš strach, aby CS1 nevypadalo blbě. Buď v klidu jsem 2 dny po termínech a mám CS2 do porodnice jezdím už měsíc a na "2" jsem se vyšvihla až poslední 3týdny. Jinak jsem od 5měsíce byla na CS1 a do té doby 0. Dokonce se stalo, že minulý týden mi dali v porodce CS3 a na kontrole tento týden CS2. Z toho údaje si nic nedělej, je to jen o tom jestli porodní cesty (čípek) měkne apod. Klidně můžeš začít rodit i s "1"- Smile

Těhotenství

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

Prima adopce

Dobr den všichni 

jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

Bolest podbřišku při chůzi

Ahoj všichni,

Ráda bych se vás zeptala, zda se vám také stává, že při chůzi bolí podbřišek. Taková ostrá bolest, vystřelující...

Přímá adopce

Anděla 44.let a Věrka 39.let. Jsme L- pár, spolu v registrovaném partnerství. Oslovujeme touto cestou maminku, která je rozhodnutá, dát...

Přímá adopce

Dobrý den,

jsem ve 12. tt., ale jsem 22letá studentka a nejsem v situaci, kdy bych si miminko mohla a chtěla nechat. Ráda bych mu...

Holky, ja nemohla dospat jak jsem se tesila az si udelam dalsi testik a uvidim carku zretelnejsi :€): ale dockala jsem se Wink takze si dnes nejspis uz brnknu na gyndu a objednam se.

Tak mě napadl takový zvláštní dotaz.Docela často tu čtu, že maminky mají po císaři hrozné výčitky svědomí, že selhali.

Další monitor a kontrola v poradně. V průkazce mám zapsáno konečně CS1, ale doktorka stejně říkala, že jsem zavřená. V pondělí už jdu na kontrolu do porodnice, tak asi aby to nevypadalo blbě. Předvčera jsem měla první termín porodu, ale nic se k němu zatím nechystá.

Ahoj všem a nejen z klubíku Smile

Je něco pro malé děti co od nich odžene komáry? Dcerka 15.měsíců je pěkně poštípaná v obličeji,byli jsme na zahradě a nic jsme tam neměli. Takové ty spreje co se stříká na oblečení nemůžou,že?

Holky prosím jestli některá z vás může postrádat soutěžní kód ze sunaru Wink máme tři a malá už UM nepije a mooooc by chtěla krtečkový kostečky Wink

Pápá Ahoj holky

Ahojky, jsem přesně 28+6 a asi snaším blbě teplo, už druhou noc nespim, pořád se snažím převalovat a je mi teplo a dnes večer mi bylo i celou noc špatně, křeče v břichu, na zvraceni a ještě ted mi neni dvakrat. Přiznam se že k večeru jsme si opeklipřed bouřkkou špekáček. Myslite že mohu byt klidna????