moje veselá kočka Eliška

23.10.2009

Dobrý večer (pozdní) ženy..chci vám ukázat , jaká je Eliška kočka vysmátá..se svou nej kamarádkou Barunkou (Eli je jen o jeden den starší), ale vypadá větší o dost, co? no jo, je to už kus baby, ráda si pojí..po mamce :a\|: :!k: ..taky je dost veselá, mazlivá, hodná i zlobivá }:) , není lakomá, miluje reklamy ( je jak v transu, musím tu telku vypínat, neboť jednoho dne z toho zblbne...jenže si jí pak sama zapne sakra :P ) a děti a pejsky, ukecaná ( nové slovo umí-PIVO :!k: ), když mám aua-bebí, přijde, pofouká a ještě mě pohladí... :k: no, prostě jí miluju, kočku moju..ta fotka, jak tam ty dvě bobeny sedí, nemá chybu, co? :///: :a:

moje veselá kočka Eliška
moje veselá kočka Eliška
moje veselá kočka Eliška

Než jsem začala číst, tak jsem se chtěla zeptat kolik je té druhé holčičce. No už jsem si to přečetla a je to teda pořádnej rozdíl. Jsem si na první pohled myslela, že je to tak roční rozdíl. :s: Ale je vidět, že si holky pěkně rozumí. :)

tak to bude kus žensky,mě připomina moje mladši Nikolku,to je teda neposeda,jak se řika čertik na provazku....Ale jsou to naše zlatička,po kom asi slyši pořad PIVO?

In reply to by dupkaM

mohla myslet :s: ,no moje dětičky lip řikaly nějaky takovy slova pochibne existence,než normalni slovo :c: ,jsou prostě všechny stejny :qu: .hele u nas v ČR se nestrati,stači tohle slovo,a každy vi o čem je řeč :one:

No Eli je super malej rarášek. V očičkách ji pěkně hrají čertíci :-D. A tak to má být ;). Ta poslední fotečka je fakt parádní. To je na rámeček ;) :one: :c:

Teda vypadá tak o rok starší než ta druhá... no jo, je to šikulka... a na té poslední fotce bych řekla, že je to celá maminka... ten pohled... ;) :s: :a:

Fotečky moooc krásné a koukám že malá ma v očích tak 1000 rarášků.Ale moc hezká holčička :qu:

In reply to by Zuzulda

děkujeme. Jojo, je to malé čísélko a už jí nestíhám...je mooc živá (ale zas na jednu stranu to je dobře, neztratí se, vyřídilku má taky slušnou, umí si i stěžovat :s: )
, zapomněla jsem uvést..že jí je rok a 7měsíců....ale vypadá starší... :? ;)

In reply to by Zuzulda

no, a to jsme měli krušné začátky, když ti povím, že v půl roce vypadala na dva měsíce, vážila pět kilo, málo mi přibírala (asi slabé mlíčko, kojila jsem skoro 8měsíců ) a od roka se začala spravovat, v roce a půl měla 81cm, 11200g, je to jedlík :a\|: :one: jaké máte míry? ;)

In reply to by dupkaM

Tak my jsme zase narození v 35.týdnu a taky jsme naštěstí vše dohnaly.Ale do malé bych to fakt neřekla je šikulka že vše tak dohnala :qu: .Náš malej má 78cm a 10.5kg ted mě trošku zhubnul byl skoro 3 týdny nemocný ale před tím jsme měli už něco málo přes 11 kg.Ale s jídlem u nás bojujem neustále pokud nejsou v tel.reklamy tak tu pusu prostě neotevře :n: jěště že ty reklamy trvají tak dlouho :00: .A co malá nejraději papá at mám nějakou inspiraci

In reply to by Zuzulda

tak to máte pěknou váhu, míru..( naše porodní 50cm, 3190g) a právě ta kámoška malá na téhle fotce je taky anrozená v 35.tt a v roce a půl na prohlídce měla 74cm, 9kg-bobena moc jí nehcce jíst. Naše Eli papaá vše, takže Ti moc neporadím, jí s náma, akorát nedělám moc kořeněnnné, slané a smažené..vše tak nějak dietně a papá fakt vše ;)

In reply to by dupkaM

my měli porodní 2580g a 48 cm.Takže jsme přibraly krásně.A ta druhá holčička je opravdu malinká oproti tvojí slečně.Ale ona to vše dožene.Každé mimi je jiné.Tak náš malej taky papá skoro vše kromě masa to do něj nemůžu dostat ani rozmixované.Prostě jak cítí maso tak to plive.Už jsem bezradná jak to do něj dostat :n:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka