Modelka Marianka - Anavy AIO + jednovelikostní na snapku

18.05.2010

Ahoj holky. Tak přikládám slíbené fotky plenek na modelce Mariance :-).

Anavy jednovelikostní AIO - teď když se na ni dívám, tak nevypadá tak krásně jako francouzské :-), je jednoduššího střihu, ale já ji miluju! Nádherně sedí, nikdy neprotekla a ve skutečnosti je krásnější než na obrázku. Sací vložky jsou na patentky, způsob jako u Itti Bitti Sio, ale jsou mnohem hebčí a celkově prostě lepší, než Itti Bitti :-). Jsou z bambusovokonopného flíse.

Anavy jednovelikostní na snapku - teď co jsem si koupila konečně funkční snapku - mimochodem i taková blbost jako snapka se dá koupi tupá a naprd - kdo budete snapky chtít koupit, tak v žádném případě ne od paní, co prodává na AUKRU plenky Sketch!! Hrůza děs!! Přestala jsem skrz tupou snapku používat novosklad, ale po návštěve ve Slůněti a zjištění, že existují i jiné, než tupé sponky co mám doma, jsou plíny na snapku teď mými favority :-).
Tato plenka je z BIO bavlny a vkládačky opět z bambusovokonopného flísu. Miluju ji :-)..Saje bezkonkurenčně a to upozorňuji, že u obou plenek používám jen tu jednu menší vkládačku! Ty velké tam zatím není potřeba dávat a i tak je to megasavec!

Modelka Marianka - Anavy AIO + jednovelikostní na snapku
Modelka Marianka - Anavy AIO + jednovelikostní na snapku
Modelka Marianka - Anavy AIO + jednovelikostní na snapku
Modelka Marianka - Anavy AIO + jednovelikostní na snapku
Modelka Marianka - Anavy AIO + jednovelikostní na snapku

In reply to by vesz

No jo Mariánek má maskáčové příšerky a Marianka fialové :-)..Jak nemáš? Máš..Ty si Anavy ušiješ přece doma sama :-D. Dyť ty vaše výtvory co tu fotíte, vypadají hodně profi. Apropo..kde je ta all inka co jsi šila??? Chci se na ni podívat, tak sem s ní!!!

Marianka je kočka. Jsem ráda, že vám to takhle krásně jde. Hrozně se mi taky líbí ty francouzský, ale furt ještě čekám jak nám to bude všechno sedět a vyhovovat.

In reply to by ZelaZuzu

Zatím se nic moc neděje. Doktorka mi minulý týden říkala, že to může být za hodinu nebo taky za 2 týdny. Hlavičku už máme sestouplou, ale neotvírám se a na monitoru kontrakce taky nic moc. Vlastně se cítím úplně dobře, ale už bych to raději měla všechno za sebou. Když vidím jak všechny látkujete a jak to všem miminkům v těch plínečkách sluší, tak vám úplně závidím ;)

Parádní plenečky, Marianka je opravdu kočka! Jinak tu podložku uzlíka mazlíka taky dávám na jednorázovou, abych je ušetřila :one:

In reply to by andrejiika

No jasně. Ty jednorázové dávám protože jsou měkké, na ně Uzlíka, nebo ještě lépe Popolinky - ta se nehrne jak Uzlík a ještě většinou plínku :-), aby případné kakání skončilo na ní a já podložku nemusela pořád prát.

Ahoj Zuzi, teda ty jsou parádní, hlavně teda ta strašidýlková, ta je super!!! Jen dotaz - myslíš že ti fakt vydrží dlouho?? Mně se zdají nějaký malý.. nebo to máš vepředu sepnutý patentkama, který nejsou vidět??

In reply to by jjanculka

Jani tak to taky nevím, zda vydrží jako jednovelikostní. Jo a mám je zmenšené. Ty staršidlové patentkama a ty snapkové přehnutím. Už jsem se o tom s holčinou z ANAVY bavila a ona je používá i u své dcerky a ta už je větší, tak uvidíme. Teď prodloužila střih, tak snad budou lepší než ty minulé.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka