MOČÁK - help me!?!

27.08.2009

Ahoj těhulky a maminky :\/|:
prosím Vás, jsem dnes 16+4 a mám skoro každou noc a ráno bolesti, které mě budí. Nevzbudí mě to, že se mi chce čůrat :? nýbrž ta bolest močáku.

Tudíž pokládám otázku, jakožto jednatřicetiletá stará koza a zasloužilá máti - JE TO NORMÁLNÍ? A popřípadě co s tím?

Díky, opatrujte se :k:

MOČÁK - help me!?!

Andělínko, ukldním tě ;) To si z tebe nejspíš piškotátko dělá prču ;) Já to měla jak ty zhruba kolem toho 14 - 18tt bolel mě močák (ale nijak významě jsem čůrat nechodila, nepálilo), pro jistotu jsem dlabala brusinky, sem tam večer vypila urologicjeh čaj, nebo nealko pivo... záhada podrážděného močového měchýře vyřešena v 18tt na kontrole... Naše milá Ema si z močového měchýře udělala kopačák a krátila si tím volnou chvíli... Jediné co tě může utěšit cca kolem 20tt to přešlo ;) Ale tak do 25tt jsem chodila asi 5krát za noc na wc :s: (pro změnu), teď se ubytovala už hlavičkou dolů a víc nahoru v bříšku, takže už jdu jen tak kolem třetí ráno... ale zas mám nožičky narvaný v žaludku nebo mezi žebrama... takže si nevybereš :s: Přemýšlím co bylo lepší :s:
A co s tím??? VYDRŽ PRŤKA, VYDRŽ ;)
PS: pokud máš orientační test moči OK, tak to zánět není ;)

Ahoj andelino. My jsme prave 22+2. Uz tri tydny mam bolesti mocaku. Curani mi nepali, jen chodim na malou jak prostatik. Chtela jsem zkusit homeopatika, ale v nasi lekarne je prave nemeli, tak jsem sla pro jistotu na vysetreni a hle, byl tam zanet. Jen nepatrny, ale byl. Dostala jsem antibiotika na penicilinove bazi a musim brat po osmi hodinach. Takze bych nemeskala a mazala k lekari. Radsi 5x zbytecne nez jednou pozde.

ANDĚLÍNKO, zavolej si raději k tomu doktorovi. Budeš mít klid na dušičce. Jinak mě to tak dělalo minulý týden a dělá to i teď občas (hlavně když sedím)spíš myslím,že děloha v našich týdnech má nějakých cca 30 dkg,tak už možná zabírá místo i tomu močáku.Možná ho tlačí někam do strany,tak se nám z toho nechce na malou. Pokud nemáš pálení při močení,tak asi nemusíš mít ani žádný strach,že by to byl zánět apod.

no ja neviem, normální to asi nebude, bo já to nemám :!k: prcek nebude až tak veliký, aby tě tlačil a močák, že by tě to bolelo....bych raději zavolal na gyndu a řekla, za to nic nedáš. ale kdyby tě pálilo nebo bolelo při močení, tak sjme doma, že..buď zánět močáku nebo nějaký gyn zánět. Raději zavolej ženo, pro klid duše ;) :s: :a: a pak podej refer

ode mě radu asi nechceš slyšet, že :D no já to měla taky a mám :) no určo doporučuju urinal, ten valím ve velkým :)

In reply to by ajuskabb

bludný Holanďánku, dnes ráno jsem na Tebe myslela, že Tě musím otravovat sms, jak Ti je... :k: ... ale opravdu jsem nepomyslela na to, že bych mohla mít jen z 1% stejné problémy jako Ty!!! Je Ti jasné, co tím chci říct jo? :s: Ale určitě si urinal koupím, děkuju :k:

In reply to by Andělína

:///: je mi to naprosto jasný ;)
jinak já mám takový jakože asi poslíčky a pořád si říkám, že to určitě poslíčky jsou a nejsou to porodní bolesti :? jsem teprve 34+0

In reply to by Andělína

no já právě musím dnes do práce zanýst papír na mateřskou a rozhoduju se,zda jít nebo ne, nebo jestli zajít k dr, nebo já nevim čoveče, taky bych tech 14 dní ještě ráda vydržela, at si bobka můžu odnýst hned domů

In reply to by ajuskabb

pro klid duše asi k dr. on Ti naměří co má a uvidí se... sice Tě možná šoupnou do nemocnice, třeba by se to dalo ještě nějak rozehnat, vím, že nemocnice jsou hnusné, ale to vydržíš, že jo? Jsi statečná mamka a budeš vědět, že je Zuzanka v pořádku :k:

A přes den tě ten močák nebolí? No tak preventivně můžeš brát brusinky, buď jako džus nebo urinal nebo se dají koupit od firmy Swiss.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka