MIKY!!!! | Moje těhotenství.cz

MIKY!!!!

Obrázek uživatele kettynka

  Ty jsi ještě celá???? :||): Kdy se na to chystáte? :k: Nějaký náznaky aspoň?

  Komentáře

  Obrázek uživatele miky

  Ahojky Ketynko.jojo ještě celá a ještě asi budeme nějakou dobu pač mimi se nece do té zimy ven :s: takže si budu muset ještě počkat.akurát dneska byla aktivní jak nikdy a ted mám konečně klideček tak uvidíme ale jinak nic nenasvědčuje.Ještě je vysoko.

  Obrázek uživatele Adrun

  ahoj,no porád na tebe myslím,jsem zvedavá,kdy te to chytne Dance 4 kazdopádne doporucuji nejakej ten sexík, mohlo by to urychlit :||):

  Obrázek uživatele miky

  Ahojky jojo už se na to chystame s manžílkem,ale dneska to asi zase nevyjde pač bude rád že žije po práci tak snad zítra.Doufám,že mě to chytne třeba dneska v noci? :///: :///: :///: :///: :///: :||): ale to jen sranduju to nehrozí necitím se že bych měla rodit a nebo že by mě čekal překotný porod?no to by se mi i líbilo :qu: :qu: :qu:

  Obrázek uživatele kettynka

  Se jí nedivim, taky by se mi do té zimy nechtělo Ne . Tak ona si sama řekne,kdy bude chtít ven....Neboj, ona klesne a potom to bude fofr:-)

  Obrázek uživatele miky

  joj já taky ne pač v brušku má prej o dest stupnu více než je venku když vyleze takže pro mimi docela kosa.no kamaradce ani nekleslo bříško a ani neměla hlenovku tak to vidím,že to je asu muj případ a nebo to opravdu půjde potom raz naraz,ale hl.chci aby to přišlo samo at nemusím na vyvolání jinak to nijak nehortim pač termínek není nikdy přesně tak +-14dní takže jsem ještě stále v pohodě.Však ještě není půnoc chi :s: :s: :s: :||):

  Obrázek uživatele kettynka

  to je fakt....tak ti teda přejeme ať se ti to rozběhne samo!!!§a hlavně rychle a bezbolestně:-)

  Obrázek uživatele miky

  moooocinky děkujiiiiii :c:

  Obrázek uživatele kettynka

  no nemáš zač..... :k: :/;x: Srdce :||):

  Konizce čípku

  Ahoj holky,

  byly jste někdo na konizaci čípku?

  Mám HPV HR (vysoké riziko).Ted jsem se dovedela vysledek, operace bude...

  Dvojčata

  Ahoj maminky, těhulky a snažilky,

  Cca před 14 dny jsem si dělala těhotenské testy (1.jsem nechtěla věřit). Ty vyšli pozitivní...

  Musím jít spát-řekl můj muž a protože jsem poslušná holka,tak jdu.Hezký sny a nazdárek Pápá :'zz):

  :j)

  Jarko, dobrou noc a sladký sny a hodně štěstí při pohovorech...moc je netrap Smile

  ahojte holky tak jsem tady, jsem stále 2 v 1 večer to polevilo takže si na miminko ještě počkám

  Aholky holciny tak ja za hodku pujdu naposled do poradny to snad neni ani prava Ne Tak se snad nezapomenu optat na vsechno co mam na mysli ,ale pri ty moji skleroze no nevim :s: A jak pak jste se vyspaly na dnesek?Ja moc ne protoze mrnousek docela radil a nemohla jsem vubec spat na bokach.

  jak se vám daří? já tu s vámi nějak nestíhám ani pořádně pobýt. dnes budu dělat bramborový salát a rybí řízky tak zase uteču to je hrozné ale co se dá dělat.

  Ahojík všem Pápá přeji hezké ránko , jak pak jsete se vyspinkaly ??, Já se budu muset za chvíly letět obědnat na rehábku , jsem zvědavá co semnou budou dělat :? :s: :s:

  COŽE???ty chceš ještě spát?? :§) BÉÉÉÉÉÉÉÉ,ale já si chci povídat!!!!COŽE???ty chceš sedět u PC??? :§) BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ,ale já si chci hrát!!!COŽE???ty si chceš dát oběd??? :§) BÉÉÉÉÉÉÉÉ,ale já mám taky hlad!!!COŽE???ty chceš něco dělat??? :§) BÉÉÉÉÉÉÉÉ,ne néé pojď sem a mně se věnuj!!!!COŽE????ty už tady zase nejsi!!!!!!

  Tak ja holky letim a pocitam ze tak do 10 bych mohla bejt doma teda jestli se jeste cestou zpatky nestavim v praci na kukacku.Tak zatim PápáPápá

  Strašně mi padají vlasy poslední 2 měsíce, už jsem si koupila vitamíny a mám je brát co druhý den, ale že by to nějak zabíralo, teda zatím nepozoruju. Nemáte někdo nějaký zaručený recept?