Markéta sama usnula :-)

30.04.2010

Tak na to koukněte,sedm měsíců jí uspávám jenom na ruce a abych nekecala,tak asi 2x nebo 3x mi usnula sama v postýlce.To bylo ve třech měsících když se naučila na dudlik.A teď z ničeho nic,včera jsem jí dala večer do postýlky jako vždycky alespoň na chvilku,že půjdu na počítač a po deseti minutách žádnej křik.Jdu juknout a Markéta spala :jawdrop: Kdybych měla doma šampus,tak to snad oslavim.Dneska jsme přišli z čarodějnic,vykoupu,nakrmím,dám jí do postýlky,píšu si tady s váma a teď jdu juknout a Markéta zase spí.Sice trochu divně,peřina na hlavě a celá otočená napříč,ale spala.Já mám takovou radost,asi si to neumíte představit,ale je to pro mě hrozná úleva.Uspávání na ruce je hrůza,kdo zná tak chápe.Udělala mi radost ta holka moje,musim jí taky pochválit. :C]]: :c: :one:

Markéta sama usnula :-)

Gratulace, Lukyno, musím se opakovat - je to šikulka!!! :-) Spí krásně, Tomík si taky začal poslední dobou přetahovat deku v kočárku přes obličej. V postýlce má pytel, takže to mu nejde. :-) Držím pěsti, aby vám to vydrželo a měla jsi klid. Papa!

In reply to by Lukyna

aj, tak to me mrzy, lukyno. ja jsem tomika od konce sestinedeli pomaloucku ucila na samostatne usinani. nejdriv jsem ho uspala v naruci, pak jakoby polouspala a dala do postylky a postupne driv a driv, az nakonec se asi po dvou trech mesicich naucil usinat sam. tuk, tuk, usina sam stale. :|P: pustim mu hudbu, zabalim rucicky a popreju dobrou noc.

In reply to by Lukyna

trvalo to dlouho a stalo me to spoustu sil. kolikrat jsem stala trictvrte hodiny vedle postylky a podavala dudlik a placala po prdelce. vzdycky jsem koukala z okna lidem do oken, co delaji. jen ve tri rano bylo nuda a zima. :-)

Markétka je šikulka :one: ,že takhle krásně usíná sama...asi to odkoukala od ostatních na srazíku ;) :///:

In reply to by monke

No šikoulka,přes den zase uspávám na ruce,ale snad se alespoň večer zadaří v postýlce.A co Naty,už je lepší? :) Lukyna

In reply to by Lukyna

že na noc usíná sama..uvidíš zjistí,že je to lepší než když je na ruce a bude pořřřád usínat sama.Natálce je pořád stejně,dnes jsme měly hroznou noc kašlala a zvracela hleny..antibiotika mi nechce..je to boj do ní je dostat..

In reply to by monke

Tak to je mě líto že třakhle trpí.A čím jí dáváš ten sirup? nejlepší je taková ta plastová stříkačka,kterou to natáhneš a pak jí to stříkneš pomalu do papulky.Nikde kolem ti to neteče,je to lepší než lžička.Lukyna

In reply to by monke

Nic si z toho nedělej - já se mu tím snažím vpravit dvakrát denně mucosolvan a taky na teplotu nurofen a musím mu rukou stlačit tvář z boku a silou mu to do té pusy za doprovodu děsného řevu narvat - což má za následek dušení...fakt peklo

nikdy problém neměl, vzal si léky ze lžičky - tentokrát je to katastrofa

Ahojky tak to je super :qu: :qu: :qu: Verim, ze je to pro tebe uleva...ja taky malou strasne dlouho uspavala jen na rukach...pak taky ze dne na den usinala uplne sama...urcite cely tyden v jakoukoliv dobu a ted je to ruzne...jednou usne sama, pak jednou musim zase u ni byt a hladit, ale na ruky uz ji zasadne neberu vubec...uz je moc tezka a to se teda uz pekne pronese co? :€):
Drzime palecky, aby to u vas uz tak zustalo :\x:

In reply to by JaninaB

No snad už to takhle zůstane alespoň u večerního usínání.Přes den se to nepodařilo,musela jsem zase uspat na ruce,strašně plakala.Ale večer jí nechám v postýlce,musim to vydržet a ona zvládnout :) Lukyna

Hi hi takhle podobně jsem včera taky našla Klárku s tím rozdílem že ona u toho nespala ale smála se :€): Jo a ještě měla prostrčené nohy skrz :€): Ale jinak Markétka je teda šikulka :one: To věřím že z toho musíš mít obrovsku radost! Já si neumím představit jí uspávat na rukou :n:

In reply to by Lukyna

Já myslím že už jí to takhle zůstane, ale pokud by ti třeba zase někdy nechtěla sama usnout tak už bych jí byt tebou nechala aby si zase znova nezvykla na ty ruce víš :D Ale je to už velká holka takže si myslím že už ted bude spinkávat sama :girl:

In reply to by Kamči

No to by byla paráda,ale teď mě přesvědčila,že sama to dokáže taky,takže na rukou už bude mít smůlu.Jenom kdyby vážně měla nějaké bolení nebo tak,tak jí pomůžu,ale budu se snažit tomu vyvarovat,ať usíná sama :) Lukyna

Tak to je užasné,Markétka je šikulka chápu o čem mluviš s tím upavanim tak to krasne sama vyrešila beruška :\x: :girl: :k:

šikulka šikovná :-) My jsme naštěstí uspávali na rukách je do 3 měsícůa,le i tak chápu,jaká je to pro tebe i tvé zádička úleva :-)

jsem Ti říkala,že se to naučí na srazíku :€Ss€: ...i když vlastně po srazíku :€Ss€: ...je to šikulka :€p€: ..a pro Tebe veliká úleva :€): ;)

In reply to by radaxxl

Jasně, Lucko, Markétka je učenlivá chytrá holka - prostě to tam viděla, že děti ostatní se nenosí a spí jako velcí, tak se rozhodla, že se přidá, no - a nechala si to pro tebe až na doma - Pája si to lození taky schoval až na doma

spinká jako andílek - tak to oslav, teto

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka