Maminky prvorodičky jak vám zabral maliník při porodu?

23.04.2010

Ahojky, chci se zeptat maminek, nejlépe prvorodiček (u druhorodiček a více to může být matoucí) jak probíhal jejich porod, když pily maliník? Zajímá mě od kterého týdne jste ho pily, po kolika šálcích denně a nakonec kolik hodin trval váš porod? Sbírám informace co se toho týká, tak moc děkuju za všechny odpovědi! Pa Míša

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky,já byla strašně aktivní a řikala si jak ho budu pít..a prdlajs:) vypila jsem jestli dohromady 5 šálků..a ve 2:02 ráno mi praskla voda v 10:00 byl malej venku;) spíš než maliník,bych doporučovala cvičit svalstvo dole a masírovat hráz;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Hodil se do nejnovějších příspěvků proto,že nějaký pan Petr Bird tady dává jeden a ten samý příspěvek do všech diskuzí,co se týká maliníku(mrkni úplně dole),a nějak ho nezajímá,jak starý je ten příspěvek,takže člověk pak odpoví,aniž by se podíval na datum ;)

Ahojky já pila od 36. týdne dva šálky denně a nepomohl vůbec-rodila jsem 16 hodin a nakonec se to ukončilo akutním císařem :(

To jsou samé dobré zprávy zatím :-) Jj máte pravdu, kdoví jestli za to může maliník, ale člověk tomu chce věřit a proč to nezkusit, když to neuškodí a může to jenom pomoct, že? :-)

já maliník začala pít ve 34.tt, jeden hrnek denně (večer před spaním), od příjezdu do porodnice do doby, než se malej narodil, uběhlo 52 minut, ale kdo ví, zda za to může právě maliník :?

já jsem pila dva hrníčky do 37. týdne. Od prvního "čehosi", co mně vzbudilo to trvalo asi 6 hodin. Ještě hodinu a půl před tím, než se malá narodila mi na příjmu sestřička tvrdila, že na monitoru není nic, že pojedem domů až mně paní doktorka prohlédne. Ta přišla a vyvalila oči, prý vypadám dobře, že mám skoro půlku za sebou, jestli mi prý něco je. Tak jsem si připustila, že rodím. Za další necelou hoďku volali doktorku k porodu a ta valila oči znova. Jen jsem měla dokonce kontrakce po dvou minutách, takže jsem musela čekat, až dokapou antibiotika kvůli srdci, aby mi mohli dát oxytocin. Pak to paní doktorka zhodnotila, že bych mohla rodit za pytlík bonbónů. Nevím, jestli to bylo maliníkem, ale budu ho pít zas :-) Není to hnusné a kdyby to mělo pomoct, tak to za to stojí :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka