Maminky jak zvládáte dlouhodobou nespavost svého zlatíčka?

25.02.2010

Po dnešní x té probdělé noci mě napadlo, jak ostatní maminky zvládají noční bdění a následovně celodenní starost o mimčo?My bojujeme s nespavostí od narození a teď je Kubíkovi 9 měsíců a je to snad horší a horší. Například dneska: včera naspal za celý den hodinu a čtvrt a dnešní noc jsem k němu vstávala 9x, mezí 3 a 4 hodinou nespal vůbec a vstával v 6 :00: A tak to u nás vypadá téměř každou noc :00: Manžel sice k malému vstne,ale má tvrdý spánek, tak než ho slyší, tak já jsem dávno vzhůru ;) A k mé otázce teda: Jak to vydržíte, zda se odreagujete u nějakého koníčku (na to teda nemám vůbec čas) nebo jestli třeba 1 týdně vám mimčo někdo přes noc hlídá a vy dospáváte spánkový deficit ;) ? A nebo prostě v noci vstáváte, pak celý den fungujete a nejste unavené?

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj mam 14 mesicniho nespavce pres den naspi 1,5 -2 hodiny a v noci jeste nikdy nespal vklidu. Vstava mezi 5 a 6 hod takze amme dost divoko a v noci k nemu vstavam min 3x. Stridame se s manzelem. Obcas se mi stane ze jsem tak unavena ze ho proste neslysim brecet. Tak manzel leti se postarat

ahojky,tak mě malej ještě nespal celou noc,moc nenaspí tet poslední dobou ani přes den.vnoci se budí dvakrát na mlíko nekojím,občas i mezi tím na čaj nebo dudel tet má rýmu,tak jen pláče a nic nechce.jinak já si ho po pulnoci beru k sobě do postele,abych se aspon trošku vyspala :00: a nemusela pořád lozit do postýlky vstává před sedmou hodinou,vstávám vyprovodit staršího syna.Jinak mě tedy nokdo nehlídá nejsou na to lidi :///: Malej mě tet poslední dobou nespává ani v kočárku spí jen jendou po obědě hodku tot vše :00: někdy sním usnu i já v křesle když ho uspávám :///: Na koníček časík není a občas by se bodlo,kdyby mě ho někdo pohlídal,ale bohužel manža je pořád v práci vrací se až večer a přes víkend jsme spolu všude :one: Popravdě se už těším až malej jde večer spat pravidelně o pul sedmé je už tuhej :~!: unavená jsem,ale tak nějak už to neřeším,ale to víš,že se těším na celodení spánek :\x:

ahoj,tak já mám 11 měsíčního a od narození ještě nikdy nespal celou noc v kuse :00: ,budí se pořád na kojení :^O^: ,takže spí s náma v posteli a já ho kojím vleže,akorát přehazuju strany,kdybych k němu měla vstávat a dávat ho pokaždý do postýlky,tak by to bylo ještě horš :-g( í,takže on usne u prsa. :~!: Ráno vstáváme brzy,po 6 hodině,pač mám ještě dvě děti,které chodí do školy,školky,tak musím s nima ráno vstát a odvézt je autem,tak si malího beru sebou,no je to maraton :) a nemůžu si dovolit být unavená,tak si to radši nepřipouštím,ale ospalá jsem pořád :'zz): ,přes den si nelehnu,za to večer po 21.00 jsem zralá do postele :~!: ,dýl nevydržím. :s: A přes den malej spí ještě dvakrát,ráno kolem 9.00 spí tak do 11.00 a odpol.chodíme ven. :a:

Tak u nás hlídá o víkendech v noci tatínek,takže já to dospím,ráno vstanu a nechám zase vyspat jeho. Je to super a nedovedu si představit,že bych se třeba rok pořádně nevyspala,takové maminky fakt obdivuji a smekám před nimi.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka