Maminky dodržely jste 6 týdnů bez sexu??? | Moje těhotenství.cz

Maminky dodržely jste 6 týdnů bez sexu???

Obrázek uživatele opicka46

Jen se ptám, můj manžel se chtěl dneska jen tak pomazlit, bez sexu, je to sice blbý to tak napsat ale chci se zeptat no.Jen rukou ale měla jsem strach že raději počkáme až po těch 6 týdnech.On to jako chápe, ale stejně my zajímá jestli jste to taky některá řešila.

Obrázek uživatele Nightlin

No my to taky zkoušeli ale nešlo to Sad ale po šestinedělí už pohoda...

Obrázek uživatele Peterson

po 5 týdnech od císaře jsme to zkusili,ale žádná sláva Sad

Obrázek uživatele Handulka

jááááááá
skusili jsme to asi po 4 týdnech
musim říct že teda nic moc Koulení očima
pak po týdnu abylo to lepší a další týden už v poho úplně a hezky jsme si to užili oba Srdce
pokud by jste moc chtěli tak to můžete jen zkusit a pokud tě to bude bolet nebo to bude nepřijemný tak se můžete zase jen ppomazlit
hlavně se chraň :w: :w: :w:
my jsme si po prvé dávali sice pozor ale za ty nervy co kdyby náhodou to nestálo a šupali jsme pro kondomy :///:
dneska jsem poprvé dostala menstruaci-7 týdnů po porodu a začala jsem konečně zobat antinu
tak pááá
...Handulka...

Obrázek uživatele makinchen

Ahoj,
no my jsme teda 6ti nedělí nedodrželi. Ale je fakt,že jsem měla rychlý a v poho porod a ani jsem nebyla moc šitá. Oba jsme měli na sex chut,tak jsme se na to vrhli:o)Je pravda, že to bylo opatrné,ale ani mě nic nebolelo...myslím,že je to u každé 6ti nedělky jinak,nekterá může,ale nemá chut,jina je ještě rozbolavělá z porodu a třeba by chtěla...já bych se rozhodně do ničeho nenechala nutit,u mě by to třeba mělo úplně opačný efekt,zabejčila bych se a nic by nebylo.tot můj názor:)
dobrou!!!

Obrázek uživatele lucinecek

Ahojky, my teda ještě čekáme, ale sexu je čím dál tím míň, já už jsem jako koule a tak. Tak se občas taky mazlíme a jak píšeš jen rukou..
Jinak by se mělo počkat 6neděl, aby jsi neměla nějakou infekci nebo si jinak neublížila...

Zdravím všechny těhulky. Zaregistrovala jste se některá u Apolináře? U mě to byla první porodnice, která mě napadla, když na mě moje gynekoložka vybalila v 5tt, že se musím jít někde zaregistrovat. Ale teď mám strach, že jsem udělala chybu.

Holky potrebuji radu, Segra je tehotna, malicky se ji narodi v unoru, termin ma 14.2. A ja bych potrebovala zjistit pro ni par veci. Kam si ma jit zadat o porodny a pro rodicak, kdyz pred tim nepracovala. Na socce ji totiz rekli ze ji nic nedaji. Musi na pracak? A taky neni vdana, muze pozadat o nejake pridavky navic?

Krásné ráno holčiny, tak dnes ráno jsem na teploměr koukala jak kdybych nevím co... jukněte sami... http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66318/nummer=2

Dobré ráno holčiny,

Holky, v kolik stávají vaši broučci?? Vivi se budí kolem 7 a už neusne, tak vstáváme! to by nebylo nic hrozného, ale sotva vsstanem, já jí převleču najím se, tak už se jí chce zase spát, takže nejpozději v 9 je opět tuhá! jak mám udělat, aby spala ráno déle a byla víc odpočatá?

holky, já včera málem sežrala celou krávu i s hospodářem...

tak jsem si našla paní, která se mojžíšovou zabývá a dělá parádní fyzioterapii a masáže

tak jsem si našla paní, která se mojžíšovou zabývá a dělá parádní fyzioterapii a masáže

:r: :r: :r: Holky malá spí s náma v postely a jak si tak spím vůbec si nedokážu představit jak ale normálně z ní spadla plakala tak 10 minut :r: :r: :r: :r: :r: a ted už si hraje směje se atd..myslíte mám s ní jít k dr.? nebo nemám?děkuji za odpovědi jsem fakt hrozná matka když jsem toto dopustila :r: :r: :r: