Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((

22.03.2010

Ahojky všechny tety :a: ,

tak vás zdravíme po ukončeném šestinedělí :C]]: ... včera to bylo přesně 6 neděl, co náš Davídek vykouknul na svět, tak vám posíláme nějaké foto, ať vidíte, jak rosteme.... :one: je to náš malej šikulka, už krásně kouká, dívá se za hračkama, krásně zvedá na bříšku hlavičku a brouká si..... :c: no parádička..... dnes jsme taky absolvovali kontrolu u paní doktorky, Davídek váží už 4360g :jawdrop: a měří 54 cm.... no potěš... :\x: :qu: :c: už je to velkej chlapák.... paní doktorka byla spokojená až na jednu věc... máme asi tříselnou kýlu holky.... :\\: malej má od pátku v třísle takovou bouličku, mysleli jsme si s manžou, že je to varlátko, zajíždí krásně zpátky dovnitř, tak jsme si říkali, že to bude ok.... ale paní doktorka měla trošku jiný názor, zítra valíme pěkně na chirurgii do Vinohradské nemocnice, aby to oni posoudili.... :( tak nám držte moc moc palce, ať nás neženou hned na operaci.... prý se to i někdy krásně vstřebá..... :one: tak uvidíme, co nám zítra řeknou, doufám, že nás pustí v pohodě domů a já vám sem budu moct napsat samé dobré zprávy....venku už je nádherně... :€s€: tak se akorát chystám,že po kojení vytáhnu na terásku kočárek a sednu si s malým ven... a pak hurá na prochajdu.... já jsem taky v pohodě, už ani nešpiním, tak uvidím co zítra v té nemocnici a když to bude ok, tak si budu volat na kontrolu na gyndu... ať to mám taky z krku... jo a co teda, tak se nám asi nevyhnul ani ten růstový spurtík v 6. týdnu.... si ho zase vyžereme.... :€z€: malej chce dost často baštu a je takovej nevrlej... tak už ať je to za námi... zítra držte palec, dáme vědět, jak jsme na tom..... všechny zdravíme, tetky :€O: už vyžeňte ty svý překvápka ven... a ostatní pozdravujte bobišky.... :h: :h: :h:

Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((
Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((
Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((
Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((
Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((
Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((
Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((
Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((
Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((
Máme po šestinedělí + kontrola u doktorky nic moc.. :-(((

Ahooooooojky Lulu, Davídek je krásnej a moc hezky ti roste, asi mu taky moc moc chutná viď ??? Vypadá dost spokojeně !!! Na fotečkách vám to moc sluší, máš moc hezký kočárek, není to Caren Origon ??? Možná mají jen stejnou barvu, ale mě se hrozně líbil a strašně jsem ho chtěla, ale nakonec jsme koupili V-cross !!! Jinak moc držím palečky, ať vám to všechno dobře dopadne !!!!!

tak moc hezky prospívá Davídek :one: ... to Nelinka má v 16 dnech už 53 cm - takže na délku Vás doháníme. :) Doufám,že ta kylíčka nebude nic vážného a nebude nutná operace - chudinka malinkej. :h: Dneska bylo opravdu krásně :ww: ... byli jsme venku dopoledne dvě hodiny a odpoledne též dvě hodinky. :) Taky už se nemůžu dočkat těch spurtiků :00: - to bude jízda. :\/: Držím palečky zítra,ju. :k: :a:

In reply to by Lyret

ahojky Lyret, děkujeme... :h: :+^*: já se s operací pomaličku smiřuju, protože tříselná kýla prý jiný řešení nemá... :\\: :n: teď je jen otázka, kdy nás na ni poženou....

Ahojky Lulu malej je nádhernej a neboj se bude to dobré a určitě se zítra vrátí od dr spokojeně domů s dobrýma zprávičkama držím palečky.Ale jedno ti teda řeknu Lulu díky tobě se pomalu bojím toho svýma malýho lumpíka porodit tím že tě sleduji pravidelně tak fakt valím oči že už jste po šestinedělí :jawdrop: vždyť já ho porodím a za chvilku mi půjde do tanečních jak to tak sleduju :s: Nešel by ten čas po porodu nějak přibrzdit?

In reply to by monca87

ahojky, děkujeme.. :h: :+^*: a je fakt, že to hrozně letí, přesně jak říkáš... sotva se ti narodí tak bude maturovat a stěhovat se z domu.... :c: takže si bříška užívej a pak si užívej každé minutky s tím drobkem... :h:

Ahoj Lulu, budu na Vas myslet a verim, ze to bude OK a samo se to vstreba. Krasne rostete a Davidek je celej tatinek :-) Jak jste se naucili dudlat dudlik? Male se zveda zaludek :-( a nechce ho.
Pa a zitra at to dopadne dobre.

In reply to by alexandra.aa

Ahojky, děkujeme moc :h: :+^*: a ten dudlík, malej ho nechce ani teď moc, to máme jen pár fotek..... jinak ze začátku se taky dávil, takže jsme prostě když byl nevrlej a fňukal zkusili dávat a postupně si na něj zvykl tak, že se už nedáví... ale většinou si pocundá a vyplivne ho.... :one:

Ahojky Lulu,zítra budu držet palečky a budu se těšit nma dobrý zprávy ;) Maličkekj je překrásneý princátko (celej tatka) :°~°:

jéé, lulu, já toho vašeho Davídka žeru :) :c: je úžasnej.
Tak hlavně at to zítra ještě dopadne dobře a není žádná operace, to teda nenene :€\€: :€}€:
já jsem se právě vrátila z procházky, bylo to super, :€s€: krásně hřeje a dobíjí energii, tak si užijte procházku :h: :)

simonko no teda jste šikulky... Malej teda pěkně roste... a ta kýla doufám že nebude nutná operace... zítra na vás budu moc moc myslet... tak se opatrujte a toho sluníčka si užívejte... konečně po takové dlouhé době... je to pohlazení pro duši to počasí... nádhera...

In reply to by lulubar

No to víš že to bude bez operace... :)) jen prostě budete mít kontrolu navíc a zítra tady budeš psát jen pozitivní zprávičky... Jinak malej je úžasnej na všech fotkách... je to takový drobeček malušký úúúúúplně k pomazlení a umačkání.... :-DDDD

In reply to by gejbi

Gábinko no nevím.... :D fakt nestíhám, tak jsem se to nikde nedočetla... to je ale super zprávička.... :qu: :qu: :qu: normálně jsi mi hned zvedla náladu... tak velikááááánská gratulace (i když s křížkem po funuse... :€Ss€: ) a hlavně ať je všechno ok.... :one: :h:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ahojky mooooc děkujeme... máme asi to stejný.... pravý varlátko mu vyjíždí nahoru.... ;) uvidíme, snad to zmákneme... :one: :h: :+^*:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka