Máme nové nosítko.... + nějaké foto... :-))))

13.08.2010

Ahojky holky, :a:

tak Vás s Davídkem zdravíme..... včera jsme konečně vybrali nové nosítko, nakonec vyhrálo Beco, je naprosto úžasné, stačilo aby se mi v obchodě věnovali, pomohli mi nosítko připevnit a pak do něja dát Davídka a všechny moje pochybnosti jestli do nosítka investovat nebo ne byly ty tam :€): naprosto super, veškerou váhu Davídka drží bederní pás, takže moje záda jsou naprosto spokojený :c: Davídek byl taky spokojený, rozhlížel se kolem, smál se, má krásně rovný zádička.... no prostě jsme se zamilovali :c: doma jsme pak zkoušeli dát Davídka i na záda, no prostě parádička holky, co vám mám povídat... dneska proběhne první ostrá zkouška v obchodě.... :€p€: tak jsem zvědavá.... přidávám pár foteček z tohoto týdne, dneska nás asi pěkně trápí zoubky, sliny tečou proudem, Davídek všechno kousá a je zase trošku ukňouranej... a taky budeme dneska poprvé dávat do zeleninky žloutek na radu doktorky... jo a ještě jedna novinka, včera jsem zkusila malému dát sušenku.... to byla švanda... :€): asi mu to dělalo dobře i na ty dásně, jak to bylo tvrdý a mooooc mu to chutnalo..... tak občas nějakou tu sušenku dáme, ať má taky svátek... :c: opatrujte se a užijte si všichni víkend...papa :€s€:

Máme nové nosítko.... + nějaké foto... :-))))
Máme nové nosítko.... + nějaké foto... :-))))
Máme nové nosítko.... + nějaké foto... :-))))
Máme nové nosítko.... + nějaké foto... :-))))
Máme nové nosítko.... + nějaké foto... :-))))
Máme nové nosítko.... + nějaké foto... :-))))
Máme nové nosítko.... + nějaké foto... :-))))

my máme manducu a musím říct, že jsem strašně spokojená, i nad Becem jsme uvažovali ale já brala bazarovou kvůli ceně :-) měla jsem tři varianty, Beco, Manduca nebo Ergo baby :-))))))))
tak hlavně si to užívejte to nošení se Markovi moc líbí a jako pomocník při cestování vlakem se mi nosítko velmi velmi osvědčilo

Ahoj Lulu, my mame ted taky pujcene od kamaradky nositko, sice ne tak vymakane jako vy ale mala je taky spokojena, premyslim jestli koupit nejake vlastni a lepsi nebo ne..do obchodu se s ni teprve chystam tak jsem zvedava :-) No a jinak co rict nez ze koukam jak vam Davidek krasne roste, je to proste nadhera. My uz zacli davat na vecer kasi tak snad to taky dozeneme a uz nebudeme ultra light breznatko :-D zatim to vypada ze by nam i mohlo chutnat..posilame Davidkovi mooooore pusinek..mas velky stesti ze mas chlapa co milujes ve velkem i malem vydani - jako by si z oka vypadli...

Malý Davídek vypadá v tom nosítku fakt spokojeně, ale on celkově vypadá jako veliký pohodář :a:

Lulu to je príma věc to nosítko, my ho sice nemáme, nosíme se jen v klokance,Ale sousedka má manducu, tak s malou chodí i na 20km tůry a malá je max. spokojená. Měla jsem ho na sobě na vyzkoušné a prostě bomba,ale bohuže trochu dražžší investice. Tak mi si už počkáme až do krosničky. S těma zoubkama je to trápení viď...u nás kousátka nemají vůbec úspěch,neb jou právě dost tvrdé, tak jsme po pořešili takovým masírovacím kartáčkem....má hlavičku ze silikonu a to mu dělá dobře na ty dásinka.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka